2020-06-05   21:43:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ÅSK Games 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

25_S
Laji 25, N,T-15,T-13,T-11 100 m su 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Ovaska Janna  1996  RaisU  96A560  50 m  1:04.77  1:02.77   
Rinne Veera  1998  ÅSK  98A349  25 m  1:07.09  1:07.09   
Kolu Nea  1997  ÅSK  97A566  50 m  1:10.19  1:08.19   
Karsila Emma  1992  ÅSK  92A700  50 m  1:10.32  1:08.32   
Kallio Veera  1997  ÅSK  97A208  25 m  1:09.68  1:09.68   
Suoranta Merina  1999  ÅSK  99A281  25 m  1:09.98  1:09.98   
Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  25 m  1:10.53  1:10.53   
Rouvinen Henna  1999  ÅSK  99A271  50 m  1:12.78  1:10.78   
Koivuluoma Heta  1999  PTU  99A532  25 m  1:11.10  1:11.10   
10  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  25 m  1:11.19  1:11.19   
11  Ockenström Aleksandra  1998  SalU  98A985  25 m  1:11.72  1:11.72   
12  Laitervo Nea-Maria  1997  RaisU  97A414  50 m  1:14.03  1:12.03   
13  Tursas Oona  2001  RaisU  01A527  25 m  1:12.55  1:12.55   
14  Pinomäki Peppi  2002  RaisU  02A049  50 m  1:15.28  1:13.28   
15  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  50 m  1:15.51  1:13.51   
16  Laakso Oona  2002  RaisU  02A301  50 m  1:15.80  1:13.80   
17  Valdolin Emmi  1999  ÅSK  99A130  25 m  1:13.93  1:13.93   
18  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  1:16.92  1:14.92   
19  Hurskainen Miia  1992  ÅSK  92A228  25 m  1:15.38  1:15.38   
20  Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  50 m  1:17.71  1:15.71   
21  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  50 m  1:18.20  1:16.20   
22  Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  50 m  1:18.25  1:16.25   
23  Tuominen Lyydia  1998  PTU  98A501  25 m  1:16.52  1:16.52   
24  Heinonen Helmi  2002  RaisU  02A204  50 m  1:20.00  1:18.00   
25  Kuusisto Reetta  2002  ÅSK  02A178  50 m  1:20.17  1:18.17   
26  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  25 m  1:20.10  1:20.10   
27  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  50 m  1:22.20  1:20.20   
28  Räikkönen Liisa  2002  AUi  02A792  50 m  1:22.24  1:20.24   
29  Koivunen Elli  2000  UiKaa  00A334  25 m  1:20.27  1:20.27   
30  Juuri Ilona  2002  ÅSK  02A423  50 m  1:23.56  1:21.56   
31  Salminen Sanni  1999  UiKaa  99A651  25 m  1:21.74  1:21.74   
32  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  50 m  1:23.87  1:21.87   
33  Rosnell Jasmin  2000  ÅSK  00A594  25 m  1:22.09  1:22.09   
34  Aho Roosa  2003  RaisU  03A060  50 m  1:24.21  1:22.21   
35  Huhtala Julia  1998  UiKaa  98B289  25 m  1:23.06  1:23.06   
36  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  50 m  1:25.09  1:23.09   
37  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  25 m  1:23.24  1:23.24   
38  Mantila Elena  2001  ÅSK  01A800  25 m  1:23.57  1:23.57   
39  Nordquist Ida  2001  AUi  01A316  50 m  1:26.70  1:24.70   
40  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  50 m  1:26.79  1:24.79   
41  Rintala Wilma  2002  RaisU  02A052  50 m  1:27.26  1:25.26   
42  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  25 m  1:25.69  1:25.69   
43  Mankinen Amanda  2001  AUi  01B043  50 m  1:29.14  1:27.14   
44  Hämeenaho Mette  2002  AUi  02A488  50 m  1:30.24  1:28.24   
45  Saario Matilda  2003  UiKaa  03A209  25 m  1:28.45  1:28.45   
46  Österman Pinja  2002  RaisU  02A320  50 m  1:30.88  1:28.88   
47  Koskinen Venla  2003  ÅSK  03A271  50 m  1:31.04  1:29.04   
48  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  50 m  1:34.63  1:32.63   
49  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  1:35.70  1:33.70   
50  Kuuva Iida  2001  AUi  01B240  50 m  1:36.18  1:34.18   
51  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  50 m  1:36.65  1:34.65   
52  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  1:36.71  1:34.71   
53  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  50 m  1:38.29  1:36.29   
54  Palanen Nea  2003  ÅSK  03A467  50 m  1:39.45  1:37.45   
55  Ström Linnea  2003  UiKaa  03A142  50 m  1:40.30  1:38.30   
56  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  1:40.39  1:38.39   
57  Meltovaara Fanny  2003  ÅSK  03A083  25 m  1:38.55  1:38.55   
58  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  25 m  1:40.44  1:40.44   
59  Koivunen Tuuli  2002  UiKaa  02A163  50 m  1:43.21  1:41.21   
60  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  50 m  1:43.47  1:41.47   
61  Hintukainen Annaliina  2002  AUi  02A749  25 m  1:41.75  1:41.75   
62  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  25 m  1:42.43  1:42.43   
63  Haarala Martta  2001  UiKaa  01A882  25 m  1:43.93  1:43.93   
64  Haarala Aino  2001  UiKaa  01A877  25 m  1:49.30  1:49.30   
65  Kallio Aino  2003  LUS  03A807  50 m  1:52.28  1:50.28   
66  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  50 m  1:56.44  1:54.44   
67  Arvilommi Ilona  2003  ÅSK  03A595  50 m  1:57.52  1:55.52   
68  Vira Elsa  2006  AUi  06A033  25 m  1:56.37  1:56.37   
69  Zhou Xiaohan  2004  AUi  04A249  25 m  1:57.71  1:57.71   
70  Kavka Selina  2003  ÅSK  03A647  25 m  1:59.26  1:59.26   
71  Puolakka Tiia  1998  ÅSK  98A086  25 m       
72  Rantala Aino  2004  UiKaa  04A204  25 m       
73  Jalo Aliisa  2002  LUS  02B069  25 m       
74  Tanskanen Heinä  2003  ÅSK  03A829  25 m       
75  Lindell Manja  2004  ÅSK  04A084  25 m       
76  Haarala Ulla  2004  UiKaa  04A086  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  15:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner