2020-06-05   22:18:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ÅSK Games 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

6_S
Laji 6, M, P-13 100 m pu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Grönblom Juho  1998  RaisU  98A357  50 m  58.19  56.19   
Soini Oskari  1997  RaisU  97A249  50 m  58.95  56.95   
Mäkiaho Tatu  1995  RaisU  95A430  50 m  59.37  57.37   
Lindberg Peik  1999  ÅSK  99A134  50 m  59.61  57.61   
Salminen Casper  1998  RaisU  98A111  50 m  1:00.04  58.04   
Thodin Robin  1995  JS-PU  95A959  50 m  1:01.63  59.63   
Wallenius Tommi  1994  ÅSK  94A469  25 m  1:01.09  1:01.09   
Aaltonen Joni  1999  ÅSK  99A380  50 m  1:03.26  1:01.26   
Kylmänen Miikka  1998  ÅSK  98A055  50 m  1:03.37  1:01.37   
10  Kuusisto Jaakko  2000  ÅSK  00A638  50 m  1:04.27  1:02.27   
11  Rintala Waltteri  1998  RaisU  98A699  25 m  1:02.65  1:02.65   
12  Siiranen Santeri  1998  TaTU  98A845  50 m  1:05.09  1:03.09   
13  Rantala Joel  1999  RaisU  99A755  50 m  1:05.66  1:03.66   
14  Mäenpää Vilho  1998  AUi  98A525  50 m  1:06.75  1:04.75   
15  Äijälä Markus  1998  SalU  98A023  25 m  1:06.39  1:06.39   
16  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  50 m  1:09.24  1:07.24   
17  Kallio Samu  1998  RaisU  98A702  50 m  1:09.30  1:07.30   
18  Valkeapää Waltteri  2001  RaisU  01A669  50 m  1:09.40  1:07.40   
19  Penttilä Vilppu  1997  RaisU  97A428  50 m  1:10.47  1:08.47   
20  Nordquist Oskar  1999  AUi  99B019  50 m  1:11.80  1:09.80   
21  Sula Jani-Markus  1999  ÅSK  99A052  50 m  1:12.47  1:10.47   
22  Luukko Aku  1997  ÅSK  97A196  25 m  1:12.70  1:12.70   
23  Niemi Arttu  2001  RaisU  01A215  50 m  1:17.18  1:15.18   
24  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m  1:15.62  1:15.62   
25  Aflecht Olli  2000  RaisU  00A307  50 m  1:19.28  1:17.28   
26  Ojala Joonas  2000  RaisU  00A621  50 m  1:19.59  1:17.59   
27  Vähä-Lassila Aleksi  2001  RaisU  01A599  50 m  1:21.15  1:19.15   
28  Hanski Emil  1999  ÅSK  99A145  25 m  1:24.72  1:24.72   
29  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  50 m  1:28.28  1:26.28   
30  Koskela Lauri  1999  PoPy  99B312  25 m  1:27.35  1:27.35   
31  Nurminen Kaarlo  2002  AUi  02B052  25 m       
32  Nordquist Niklas  2005  AUi  05A068  25 m       
33  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  25 m       
34  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  25 m       
35  Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  25 m       
36  Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  25 m       
37  Salonen Viljami  2002  RaisU  02A192  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  00:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner