Program för Skånska Mästerskapen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 3, 200m Frisim Damer Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 166 | Dollmayer Wanda | 1996 | SK RAN | AL6696 | 25 m | 2:02.14 | |
2 | 72 | Kruners Nike | 1996 | HS | AN3496 | 25 m | 2:04.57 | |
3 | 92 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 25 m | 2:05.81 | |
4 | 193 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 25 m | 2:07.01 | |
5 | 250 | Håkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | AV3296 | 50 m | 2:09.38 | |
6 | 287 | Cronqvist Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AD5496 | 50 m | 2:09.43 | |
7 | 224 | Granborg Amanda | 1999 | SK TRITON | AE7699 | 25 m | 2:10.31 | |
8 | 79 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 50 m | 2:10.65 | |
9 | 206 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 25 m | 2:10.76 | |
10 | 51 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 25 m | 2:12.00 | |
11 | 188 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 25 m | 2:12.79 | |
12 | 194 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 50 m | 2:13.43 | |
13 | 46 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 2:13.49 | |
14 | 7 | Thalin Jenny | 1997 | MKK | BC8697 | 25 m | 2:14.34 | |
15 | 232 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 25 m | 2:14.67 | |
16 | 225 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 25 m | 2:14.68 | |
17 | 152 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 25 m | 2:14.80 | |
18 | 103 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 2:14.95 | |
19 | 5 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 2:15.43 | |
20 | 45 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 2:16.12 | |
21 | 31 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 25 m | 2:16.21 | |
22 | 321 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 2:16.23 | |
23 | 213 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 2:16.52 | |
24 | 101 | Hörberg-Zdanowski Amanda | 1996 | SS IDEN | AL5896 | 25 m | 2:16.71 | |
25 | 63 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 50 m | 2:17.28 | |
26 | 289 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 2:17.90 | |
27 | 273 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 2:17.99 | |
28 | 209 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 2:19.33 | |
29 | 285 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 2:19.61 | |
30 | 109 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 50 m | 2:19.65 | |
31 | 50 | Karlsson Amanda | 1998 | SK HAJEN | AD2898 | 25 m | 2:20.16 | |
32 | 308 | Jöhncke Thelma | 1999 | HÖGANÄS SS | BM6299 | 25 m | 2:20.16 | |
33 | 178 | Huynh Felicia | 2000 | S 71 | AW8400 | 25 m | 2:20.61 | |
34 | 253 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 2:21.75 | |
35 | 99 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 2:24.01 | |
36 | 254 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 2:24.70 | |
37 | 281 | Jensen Annie | 1999 | ÄNGELHOLM | AF2699 | 25 m | 2:25.49 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 24 oktober 2014 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 20:48 |