Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 2, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 490 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 1:15.46 | |
2 | 631 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 1:17.04 | |
3 | 658 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:18.76 | |
4 | 495 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 1:18.89 | |
5 | 654 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 1:21.69 | |
6 | 492 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 1:23.31 | |
7 | 819 | Tikkanen Emil | 2002 | ÅKERSBERGA | AD2502 | 25 m | 1:24.69 | |
8 | 469 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | DANDERYD | AM1302 | 25 m | 1:25.11 | |
9 | 691 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:25.36 | |
10 | 751 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 1:26.34 | |
11 | 808 | Imhäuser Simon | 2002 | ÅKERSBERGA | AD6102 | 25 m | 1:26.61 | |
12 | 836 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 1:27.27 | |
13 | 645 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 25 m | 1:27.43 | |
14 | 648 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 1:28.90 | |
15 | 822 | Westmoreland Timothy | 2002 | ÅKERSBERGA | AD4102 | 25 m | 1:28.94 | |
16 | 685 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 1:29.38 | |
17 | 567 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | 1:30.56 | |
18 | 583 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 1:31.47 | |
19 | 652 | Sundling Walter | 2004 | SKK | AE6904 | 25 m | 1:32.65 | |
20 | 900 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 1:33.17 | |
21 | 831 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 1:35.22 | |
22 | 537 | Granado Persson Philip | 2002 | SK NEPTUN | AP1702 | 25 m | 1:35.23 | |
23 | 634 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 1:36.75 | |
24 | 664 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:37.32 | |
25 | 592 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 1:40.25 | |
26 | 651 | Skeppstedt Elias | 2003 | SKK | AG3903 | 25 m | 1:41.83 | |
27 | 468 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | 1:44.52 | |
28 | 697 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:44.77 | |
29 | 884 | Wange Axel | 2003 | LIDINGÖ SK | AK4103 | 25 m | 1:46.74 | |
30 | 756 | Abeyratne Jerren | 2004 | TYRESÖ SS | AB9304 | 25 m | 1:53.03 | |
31 | 683 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 1:54.43 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2014 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 14:03 |