2020-05-25   17:18:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ruskauinnit 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 21
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Ruskauinnit 2014    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:17   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
 
Laji 21, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (10) 
Oletettu alkamisaika 19:16 
Erä 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Nea Parkatti  2004  04A345  SWIM    25m     
Maisa Kankkunen  2000  00B216  SWIM    25m     
Tessa Tattari  2004  04A374  KUS-GSS    25m     
Marlene Niemi  1992  92A221  SWIM    25m     
Sara Meissner  2004  04A419  OU    25m     
Milla Kortetjärvi  2000  00A624  OU    25m     
               

 
Erä 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heini Niva  2001  01B226  MuVo    50m  55.31  54.31 
Saara Leinonen  2004  04A135  TorUS    50m  51.56  50.56 
Emma Koivusilta  2001  01B082  KemPy    25m  50.16  50.16 
Mette Palonen  2002  02B015  SWIM    50m  50.84  49.84 
Santra Peuralahti  2005  05A065  OU    50m  50.93  49.93 
Essi Vilhelmiina Virta  2005  05A168  OU    50m  51.22  50.22 
Emmi Palo  2003  03A487  KemUS    25m  54.21  54.21 
Viivi Tonteri  2004  04A452  OU    50m  57.56  56.56 

 
Erä 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sara-Sofia Tapio  2000  00A710  KemTU    25m  48.71  48.71 
Clara-Sophie Scheib  2003  03A585  OU    50m  48.04  47.04 
Katariina Niemelä  2001  01B040  KemPy    50m  46.28  45.28 
Kiia Junttari  2004  04A131  TorUS    50m  45.31  44.31 
Melissa Talvio  2001  01A793  SWIM    25m  44.70  44.70 
Roosa Leinonen  2001  01A798  KemPy    50m  46.45  45.45 
Viivi Säntti  2005  05A161  OU    50m  49.20  48.20 
Laura Markuksela  2004  04A336  OuLo    50m  49.87  48.87 

 
Erä 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olga Emilia Mattila  2004  04A143  OU    50m  44.18  43.18 
Pinja Taskila  2004  04A073  OU    50m  43.75  42.75 
Venla Säntti  2003  03A589  OU    50m  42.45  41.45 
Emma Hämäläinen  2003  03A424  ViesU    50m  41.43  40.43 
Jessi Nurmela  2002  02A878  HAHE    25m  40.65  40.65 
Reeta Kallunki  2003  03A236  OU    50m  43.15  42.15 
Pipsa Remes  2001  01A070  KemTU    25m  43.05  43.05 
Amalia Siekkinen  2002  02A189  OuLo    25m  43.88  43.88 

 
Erä 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iisa Kivioja  2000  00B088  OuLo    25m  39.87  39.87 
Viivi Kallunki  2003  03A806  HAHE    25m  39.45  39.45 
Hilla Hirvikoski  2002  02A865  HAHE    25m  39.13  39.13 
Sofia Ervasti  2001  01A520  OuLo    25m  38.76  38.76 
Pauliina Lohilahti  2002  02A196  OuLo    50m  39.92  38.92 
Jemina Pesonen  1998  98A069  OU    25m  39.14  39.14 
Martta Nygård  2003  03A230  OU    50m  40.58  39.58 
Senni Jouhten  2002  02A428  KemPy    50m  41.31  40.31 

 
Erä 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nora Ijäs  1999  99A084  OU    50m  39.08  38.08 
Mia-Emilia Leinonen  1998  98B018  OU    50m  38.75  37.75 
Senni Keisu  2001  01A419  OuLo    50m  38.49  37.49 
Tiia Pudas  1999  99B268  ViesU    50m  37.47  36.47 
Petra Ansaranta  2004  04A064  OU    50m  38.49  37.49 
Mari Hekkala  2000  00A082  OU    50m  38.67  37.67 
Anni Willman  2001  01A189  OuLo    25m  37.80  37.80 
Minja Lukkari  2003  03A364  OU    50m  39.28  38.28 

 
Erä 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Kärkkäinen  2003  03A051  OuLo    50m  37.13  36.13 
Ninni Karppinen  1999  99A571  IU    50m  36.51  35.51 
Nelle Ojakippola  2001  01A440  ViesU    25m  35.22  35.22 
Heidi Kivioja  2000  00B005  ViesU    25m  34.50  34.50 
Riina Koskinen  2001  01A085  SWIM    25m  35.00  35.00 
Noora Siltari  2000  00A857  KemUS    50m  36.48  35.48 
Anna-Krista Neuvonen  2000  00A436  OU    50m  37.11  36.11 
Pinja Partinen  1999  99B125  JoUS    50m  37.31  36.31 

 
Erä 8 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Katariina Räsänen  1999  99A152  OU    50m  35.29  34.29 
Malla Huusko  1999  99A357  OU    25m  33.59  33.59 
Elisa Vakkuri  2002  02A029  KemTU    50m  34.27  33.27 
Seela Peuralahti  2001  01A205  OU    50m  33.75  32.75 
Carita Heikkala  1998  98A115  OuLo    50m  34.04  33.04 
Inna Pajuluoma  1999  99A141  OuLo    50m  34.40  33.40 
Tytti Karjalainen  1998  98A590  OuLo    50m  35.16  34.16 
Jenni Ålander  1999  99A032  IU    50m  35.33  34.33 

 
Erä 9 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jonna Siilin  1997  97A686  JoUS    25m  32.10  32.10 
Niina Pelkonen  1997  97B245  OuLo    25m  31.84  31.84 
Rita Valkama  1999  99A863  SWIM    50m  32.54  31.54 
Fanny Renvall  2000  00A799  JS-PU    50m  32.09  31.09 
Linda Luoma-Kyyny  1996  96A373  SCR    50m  32.23  31.23 
Pauliina Siekkinen  1999  99A867  SWIM    50m  32.83  31.83 
Emma Lehtola  1997  97A546  SCV    25m  31.90  31.90 
Rosa-Maria Alaraasakka  1996  96B082  HAHE    50m  33.62  32.62 

 
Erä 10 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Enni Hukka  1997  97A205  SCR    50m  31.85  30.85 
Siiri Karvosenoja  1997  97A016  OuLo    50m  31.58  30.58 
Sonja Pentti  1999  99A133  SWIM    50m  30.61  29.61 
Moona Mankinen  1996  96A498  SCV    50m  28.39  27.39 
Reetta Kanervo  1999  99A565  OU    50m  28.59  27.59 
Janette Karppinen  1996  96A303  OuLo    50m  31.22  30.22 
Sini Niemi  1993  93A901  TorUS    50m  31.60  30.60 
Kaisa Pulkkinen  2000  00A227  TorUS    50m  31.95  30.95 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner