2020-06-01   07:19:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ruskauinnit 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 22
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Ruskauinnit 2014    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:17   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
 
Laji 22, 50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (6) 
Oletettu alkamisaika 19:28 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juho Kivimaa  2001  01A884  SWIM    25m     
Matias Mikkonen  2003  03A700  OuLo    25m     
Sisu Sorri  2005  05A017  SWIM    50m  1:01.31  1:00.31 
Yufei Meng  2004  04A333  OuLo    25m  57.92  57.92 
Sihan Yu  2003  03A332  OU    50m  59.09  58.09 
Matias Rajavaara  2002  02A651  OU    25m     
Eemeli Korhonen  2003  03A319  KemPy    25m     
Veikka Ijäs  2004  04A233  OuLo    25m     

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri Saarela  2003  03A056  OuLo    50m  46.42  45.42 
Mikael Ryynänen  2003  03A344  OuLo    50m  46.04  45.04 
Ahti Saarela  2002  02A199  OuLo    50m  42.58  41.58 
Väinö-Pekka Niemelä  2002  02A130  SCR    50m  41.29  40.29 
Magnus Kuitunen  2004  04A088  OU    50m  41.70  40.70 
Olli-Pekka Pietarila  2003  03A223  OU    50m  43.51  42.51 
Jaakko Hietikko  2002  02A460  KemPy    50m  46.14  45.14 
Markus Veckman  2004  04A104  SWIM    25m  47.78  47.78 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maksim Moiseev  2004    KOSTAMUS    25m  39.06  39.06 
Vilho Laukkarinen  2000  00A577  SWIM    50m  38.57  37.57 
Petteri Maijala  2001  01B180  SCR    25m  36.86  36.86 
Paavo Erkinaro  2003  03A020  OU    50m  36.87  35.87 
Valtteri Taskinen  2002  02A093  OU    25m  36.03  36.03 
Aaron Fernando de la Rosa  2001  01A808  SWIM    50m  38.07  37.07 
Lukas Kalliokoski  2001  01A417  OU    25m  38.73  38.73 
Oliver Kela  2002  02A668  SCR    50m  40.28  39.28 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joonas Pulkkinen  1999  99B043  OuLo    50m  36.38  35.38 
Miikka Huotari  2000  00B122  SCV    50m  32.19  31.19 
Tuomas Vainio  1998  98A502  SWIM    50m  31.83  30.83 
Juho Laatikainen  1999  99A790  SCV    50m  31.30  30.30 
Jaakko Liedevaara  1999  99A914  SWIM    50m  31.57  30.57 
Oskari Valkonen  1999  99A903  SWIM    50m  31.92  30.92 
Anton Ukkola  2000  00A217  OU    50m  35.15  34.15 
Elias Ruuska  2000  00B224  ViesU    50m  36.85  35.85 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eetu Honkonen  2000  00A234  SWIM    50m  31.05  30.05 
Taneli Juutinen  2000  00A002  KemTU    50m  30.73  29.73 
Kim Tiainen  1998  98B004  SWIM    50m  30.46  29.46 
Juho Kaikkonen  1999  99A112  OuLo    50m  29.45  28.45 
Aukusti Ylitervo  1999  99A363  OuLo    50m  29.73  28.73 
Niko Blankenstein  1996  96A266  OuLo    50m  30.67  29.67 
Topias Nygård  2000  00A602  OU    50m  30.85  29.85 
Pietu Kinnunen  1996  96A362  JoUS    50m  31.22  30.22 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuomas Lohiniva  1997  97A077  OU    50m  29.13  28.13 
Janne Lantto  1994  94A666  OuLo    50m  27.94  26.94 
Juho Herva  1998  98A434  OuLo    50m  27.80  26.80 
Adam Vik  1996  96A008  OU    50m  25.22  24.22 
Arttu Erkinaro  1992  92A595  OU    50m  25.64  24.64 
Riku Ylikärppä  1998  98A041  KemUS    50m  27.80  26.80 
Antti Kiviaho  1996  96A587  SCR    50m  28.97  27.97 
Tuomas Järvelä  1994  94A366  OuLo    25m  28.40  28.40 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner