2020-05-25   17:57:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ruskauinnit 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

15_S
Laji 15, 100m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
224  Kivirinta Veera  1995  OU  95A668  25 m  1:05.06  1:05.06   
230  Känsäkoski Silja  1997  OU  97A018  25 m  1:07.49  1:07.49   
57  Pentti Sonja  1999  SWIM  99A133  25 m  1:07.64  1:07.64   
364  Ruti Saara  1997  SCV  97A587  25 m  1:08.15  1:08.15   
265  Risteelä Sofia  1993  OU  93A676  25 m  1:08.70  1:08.70   
175  Pahkala Reetta  1997  OuLo  97B244  25 m  1:09.60  1:09.60   
218  Kariniemi Kaisa  1999  OU  99A156  25 m  1:10.08  1:10.08   
363  Mankinen Moona  1996  SCV  96A498  25 m  1:10.09  1:10.09   
217  Kanervo Reetta  1999  OU  99A565  25 m  1:10.37  1:10.37   
10  39  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  25 m  1:10.78  1:10.78   
11  362  Lehtola Emma  1997  SCV  97A546  25 m  1:12.17  1:12.17   
12  365  Sahlström Rosa  1997  SCV  97A446  25 m  1:13.62  1:13.62   
13  344  Hukka Enni  1997  SCR  97A205  25 m  1:15.31  1:15.31   
14  342  Angelva Noora  1999  SCR  99A472  25 m  1:15.54  1:15.54   
15  310  Haipus Henna  2001  KemPy  01A060  25 m  1:16.50  1:16.50   
16  239  Louhimo Jenni  2001  OU  01A246  25 m  1:16.99  1:16.99   
17  177  Pajuluoma Inna  1999  OuLo  99A141  25 m  1:17.53  1:17.53   
18  76  Valkama Rita  1999  SWIM  99A863  25 m  1:17.83  1:17.83   
19  270  Räsänen Katariina  1999  OU  99A152  25 m  1:18.59  1:18.59   
20  96  Ojakippola Nelle  2001  ViesU  01A440  25 m  1:19.37  1:19.37   
21  16  Siilin Jonna  1997  JoUS  97A686  25 m  1:20.25  1:20.25   
22  162  Kuoksa Angelica  2001  OuLo  01A513  25 m  1:20.29  1:20.29   
23  225  Kortetjärvi Milla  2000  OU  00A624  25 m  1:20.48  1:20.48   
24  330  Alaraasakka Rosa-Maria  1996  HAHE  96B082  25 m  1:20.55  1:20.55   
25  165  Laine Iida-Maria  2001  OuLo  01A626  25 m  1:22.04  1:22.04   
26  319  Laukka Iida  1998  KemPy  98B152  25 m  1:22.20  1:22.20   
27  315  Juntunen Ida-Maria  1999  KemPy  99A061  25 m  1:22.68  1:22.68   
28  211  Ijäs Nora  1999  OU  99A084  25 m  1:23.74  1:23.74   
29  Karppinen Ninni  1999  IU  99A571  25 m  1:24.59  1:24.59   
30  234  Leinonen Mia-Emilia  1998  OU  98B018  25 m  1:26.04  1:26.04   
31  124  Ahonen Iida  1999  OuLo  99A761  25 m  1:26.36  1:26.36   
32  331  Hirvikoski Hilla  2002  HAHE  02A865  25 m  1:28.21  1:28.21   
33  313  Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  25 m  1:28.58  1:28.58   
34  240  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  25 m  1:28.78  1:28.78   
35  193  Siekkinen Amalia  2002  OuLo  02A189  25 m  1:29.94  1:29.94   
36  108  Kanto Silja  2000  KemUS  00A879  25 m  1:30.50  1:30.50   
37  381  Ervasti Sofia  2001  OuLo  01A520  25 m  1:32.44  1:32.44   
38  338  Nurmela Jessi  2002  HAHE  02A878  25 m  1:32.52  1:32.52   
39  356  Huotari Riina  1998  SCV  98A554  25 m  1:33.00  1:33.00   
40  351  Nätynki Ronja  2002  SCR  02A807  25 m  1:34.54  1:34.54   
41  105  Remes Pipsa  2001  KemTU  01A070  25 m  1:34.69  1:34.69   
42  382  Meriläinen Ella  2000  OuLo  00A996  25 m  1:35.43  1:35.43   
43  250  Perätalo Enni-sofia  2002  OU  02A378  25 m  1:35.75  1:35.75   
44  93  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  25 m  1:35.85  1:35.85   
45  113  Rantanen Hanna  2002  KemUS  02A808  25 m  1:35.87  1:35.87   
46  216  Kallunki Reeta  2003  OU  03A236  25 m  1:36.51  1:36.51   
47  271  Saastamoinen Hilla  2003  OU  03A341  25 m  1:39.80  1:39.80   
48  106  Tapio Sara-Sofia  2000  KemTU  00A710  25 m  1:40.09  1:40.09   
49  322  Leinonen Roosa  2001  KemPy  01A798  25 m  1:41.44  1:41.44   
50  304  Junttari Kiia  2004  TorUS  04A131  25 m  1:42.19  1:42.19   
51  316  Koivusilta Emma  2001  KemPy  01B082  25 m  1:43.07  1:43.07   
52  154  Keisu Siiri  2003  OuLo  03A311  25 m  1:45.55  1:45.55   
53  335  Kropsu Pinja  2001  HAHE  01B125  25 m  1:46.12  1:46.12   
54  144  Juutinen Malla  2003  OuLo  03A215  25 m  1:47.01  1:47.01   
55  272  Scheib Clara-sophie  2003  OU  03A585  25 m  1:47.33  1:47.33   
56  274  Säntti Venla  2003  OU  03A589  25 m  1:47.55  1:47.55   
57  320  Laukka Miina  2003  KemPy  03A196  25 m  1:49.08  1:49.08   
58  324  Niemelä Katariina  2001  KemPy  01B040  25 m  1:53.42  1:53.42   
59  111  Palo Emmi  2003  KemUS  03A487  25 m  2:00.64  2:00.64   
60  29  Kajosmäki Anna  2004  SWIM  04A310  25 m       
61  31  Kankkunen Maisa  2000  SWIM  00B216  25 m       
62  35  Koskinen Riina  2001  SWIM  01A085  25 m       
63  37  Kuula Eveliina  2002  SWIM  02A927  25 m       
64  40  Lampi Sanni  2001  SWIM  01A133  25 m       
65  42  Leppänen Emilia  1999  SWIM  99A448  25 m       
66  43  Leppänen Noora  2001  SWIM  01A088  25 m       
67  46  Lindholm Kia  2002  SWIM  02A890  25 m       
68  48  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  25 m       
69  50  Niemi Marlene  1992  SWIM  92A221  25 m       
70  52  Paapio Eeva  2001  SWIM  01A891  25 m       
71  53  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  25 m       
72  54  Palonen Mette  2002  SWIM  02B015  25 m       
73  55  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  25 m       
74  59  Puolakka Viivi  2002  SWIM  02A126  25 m       
75  62  Pyörälä Katja  1994  SWIM  94A355  25 m       
76  72  Talvio Melissa  2001  SWIM  01A793  25 m       
77  74  Tourunen Aada  2004  SWIM  04A323  25 m       
78  80  Vesanen Netta  2000  SWIM  00A868  25 m       
79  104  Remes Pinja  1999  KemTU  99A416  25 m       
80  122  Holm Ada  2002  MuVo  02A242  25 m       
81  123  Niva Heini  2001  MuVo  01B226  25 m       
82  133  Heikkala Carita  1998  OuLo  98A115  25 m       
83  242  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  25 m       
84  243  Meissner Sara  2004  OU  04A419  25 m       
85  257  Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  25 m       
86  275  Säntti Viivi  2005  OU  05A161  25 m       
87  281  Tonteri Viivi  2004  OU  04A452  25 m       
88  288  Virta Essi Vilhelmiina  2005  OU  05A168  25 m       
89  341  Saloranta Laura  1997  HAHE  97A350  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  03 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  19:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner