2020-06-01   08:10:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ruskauinnit 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

21_S
Laji 21, 50m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
363  Mankinen Moona  1996  SCV  96A498  50 m  28.39  27.39   
217  Kanervo Reetta  1999  OU  99A565  50 m  28.59  27.59   
57  Pentti Sonja  1999  SWIM  99A133  50 m  30.61  29.61   
151  Karppinen Janette  1996  OuLo  96A303  50 m  31.22  30.22   
152  Karvosenoja Siiri  1997  OuLo  97A016  50 m  31.58  30.58   
306  Niemi Sini  1993  TorUS  93A901  50 m  31.60  30.60   
344  Hukka Enni  1997  SCR  97A205  50 m  31.85  30.85   
307  Pulkkinen Kaisa  2000  TorUS  00A227  50 m  31.95  30.95   
23  Renvall Fanny  2000  JS-PU  00A799  50 m  32.09  31.09   
10  367  Luoma-Kyyny Linda  1996  SCR  96A373  50 m  32.23  31.23   
11  76  Valkama Rita  1999  SWIM  99A863  50 m  32.54  31.54   
12  67  Siekkinen Pauliina  1999  SWIM  99A867  50 m  32.83  31.83   
13  178  Pelkonen Niina  1997  OuLo  97B245  25 m  31.84  31.84   
14  362  Lehtola Emma  1997  SCV  97A546  25 m  31.90  31.90   
15  16  Siilin Jonna  1997  JoUS  97A686  25 m  32.10  32.10   
16  231  Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  50 m  33.22  32.22   
17  330  Alaraasakka Rosa-Maria  1996  HAHE  96B082  50 m  33.62  32.62   
18  254  Peuralahti Seela  2001  OU  01A205  50 m  33.75  32.75   
19  133  Heikkala Carita  1998  OuLo  98A115  50 m  34.04  33.04   
20  107  Vakkuri Elisa  2002  KemTU  02A029  50 m  34.27  33.27   
21  136  Hiltunen Madeleine  2003  OuLo  03A214  50 m  34.39  33.39   
22  177  Pajuluoma Inna  1999  OuLo  99A141  50 m  34.40  33.40   
23  164  Lackman Milla  1997  OuLo  97A316  50 m  34.50  33.50   
24  209  Huusko Malla  1999  OU  99A357  25 m  33.59  33.59   
25  150  Karjalainen Tytti  1998  OuLo  98A590  50 m  35.16  34.16   
26  270  Räsänen Katariina  1999  OU  99A152  50 m  35.29  34.29   
27  Ålander Jenni  1999  IU  99A032  50 m  35.33  34.33   
28  94  Kivioja Heidi  2000  ViesU  00B005  25 m  34.50  34.50   
29  35  Koskinen Riina  2001  SWIM  01A085  25 m  35.00  35.00   
30  96  Ojakippola Nelle  2001  ViesU  01A440  25 m  35.22  35.22   
31  116  Siltari Noora  2000  KemUS  00A857  50 m  36.48  35.48   
32  Karppinen Ninni  1999  IU  99A571  50 m  36.51  35.51   
33  245  Neuvonen Anna-Krista  2000  OU  00A436  50 m  37.11  36.11   
34  163  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  50 m  37.13  36.13   
35  13  Partinen Pinja  1999  JoUS  99B125  50 m  37.31  36.31   
36  97  Pudas Tiia  1999  ViesU  99B268  50 m  37.47  36.47   
37  153  Keisu Senni  2001  OuLo  01A419  50 m  38.49  37.49   
38  200  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  50 m  38.49  37.49   
39  208  Hekkala Mari  2000  OU  00A082  50 m  38.67  37.67   
40  234  Leinonen Mia-Emilia  1998  OU  98B018  50 m  38.75  37.75   
41  195  Willman Anni  2001  OuLo  01A189  25 m  37.80  37.80   
42  211  Ijäs Nora  1999  OU  99A084  50 m  39.08  38.08   
43  240  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  50 m  39.28  38.28   
44  381  Ervasti Sofia  2001  OuLo  01A520  25 m  38.76  38.76   
45  167  Lohilahti Pauliina  2002  OuLo  02A196  50 m  39.92  38.92   
46  331  Hirvikoski Hilla  2002  HAHE  02A865  25 m  39.13  39.13   
47  252  Pesonen Jemina  1998  OU  98A069  25 m  39.14  39.14   
48  378  Kallunki Viivi  2003  HAHE  03A806  25 m  39.45  39.45   
49  248  Nygård Martta  2003  OU  03A230  50 m  40.58  39.58   
50  158  Kivioja Iisa  2000  OuLo  00B088  25 m  39.87  39.87   
51  313  Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  50 m  41.31  40.31   
52  93  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  41.43  40.43   
53  338  Nurmela Jessi  2002  HAHE  02A878  25 m  40.65  40.65   
54  274  Säntti Venla  2003  OU  03A589  50 m  42.45  41.45   
55  216  Kallunki Reeta  2003  OU  03A236  50 m  43.15  42.15   
56  278  Taskila Pinja  2004  OU  04A073  50 m  43.75  42.75   
57  105  Remes Pipsa  2001  KemTU  01A070  25 m  43.05  43.05   
58  242  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  50 m  44.18  43.18   
59  193  Siekkinen Amalia  2002  OuLo  02A189  25 m  43.88  43.88   
60  304  Junttari Kiia  2004  TorUS  04A131  50 m  45.31  44.31   
61  72  Talvio Melissa  2001  SWIM  01A793  25 m  44.70  44.70   
62  324  Niemelä Katariina  2001  KemPy  01B040  50 m  46.28  45.28   
63  322  Leinonen Roosa  2001  KemPy  01A798  50 m  46.45  45.45   
64  272  Scheib Clara-sophie  2003  OU  03A585  50 m  48.04  47.04   
65  275  Säntti Viivi  2005  OU  05A161  50 m  49.20  48.20   
66  106  Tapio Sara-Sofia  2000  KemTU  00A710  25 m  48.71  48.71   
67  169  Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  50 m  49.87  48.87   
68  54  Palonen Mette  2002  SWIM  02B015  50 m  50.84  49.84   
69  253  Peuralahti Santra  2005  OU  05A065  50 m  50.93  49.93   
70  316  Koivusilta Emma  2001  KemPy  01B082  25 m  50.16  50.16   
71  288  Virta Essi Vilhelmiina  2005  OU  05A168  50 m  51.22  50.22   
72  305  Leinonen Saara  2004  TorUS  04A135  50 m  51.56  50.56   
73  111  Palo Emmi  2003  KemUS  03A487  25 m  54.21  54.21   
74  123  Niva Heini  2001  MuVo  01B226  50 m  55.31  54.31   
75  281  Tonteri Viivi  2004  OU  04A452  50 m  57.56  56.56   
76  31  Kankkunen Maisa  2000  SWIM  00B216  25 m       
77  50  Niemi Marlene  1992  SWIM  92A221  25 m       
78  55  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  25 m       
79  91  Tattari Tessa  2004  KUS-GSS  04A374  25 m       
80  243  Meissner Sara  2004  OU  04A419  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  03 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  19:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner