2020-05-25   16:47:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ruskauinnit 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

3_S
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
50  Niemi Marlene  1992  SWIM  92A221  50 m  26.34  25.34   
217  Kanervo Reetta  1999  OU  99A565  50 m  26.88  25.88   
230  Känsäkoski Silja  1997  OU  97A018  25 m  26.59  26.59   
12  Norismaa Nea  1995  JoUS  95A534  25 m  26.65  26.65   
175  Pahkala Reetta  1997  OuLo  97B244  50 m  28.06  27.06   
363  Mankinen Moona  1996  SCV  96A498  50 m  28.13  27.13   
268  Räihä Sanna-Riikka  1998  OU  98A096  50 m  28.19  27.19   
57  Pentti Sonja  1999  SWIM  99A133  50 m  28.40  27.40   
182  Portin Sonja  1998  OuLo  98A105  50 m  28.52  27.52   
10  138  Hurskainen Katri  2000  OuLo  00A084  50 m  28.73  27.73   
11  362  Lehtola Emma  1997  SCV  97A546  50 m  28.75  27.75   
12  265  Risteelä Sofia  1993  OU  93A676  25 m  27.85  27.85   
13  218  Kariniemi Kaisa  1999  OU  99A156  50 m  29.05  28.05   
14  344  Hukka Enni  1997  SCR  97A205  50 m  29.25  28.25   
15  23  Renvall Fanny  2000  JS-PU  00A799  50 m  29.28  28.28   
16  67  Siekkinen Pauliina  1999  SWIM  99A867  50 m  29.37  28.37   
17  151  Karppinen Janette  1996  OuLo  96A303  50 m  29.38  28.38   
18  367  Luoma-Kyyny Linda  1996  SCR  96A373  50 m  29.43  28.43   
19  198  Åman Nadja  1996  OuLo  96A616  50 m  29.52  28.52   
20  150  Karjalainen Tytti  1998  OuLo  98A590  50 m  29.71  28.71   
21  152  Karvosenoja Siiri  1997  OuLo  97A016  25 m  28.73  28.73   
22  239  Louhimo Jenni  2001  OU  01A246  50 m  29.76  28.76   
23  16  Siilin Jonna  1997  JoUS  97A686  50 m  29.87  28.87   
24  307  Pulkkinen Kaisa  2000  TorUS  00A227  25 m  28.90  28.90   
25  76  Valkama Rita  1999  SWIM  99A863  50 m  29.91  28.91   
26  342  Angelva Noora  1999  SCR  99A472  50 m  29.93  28.93   
27  251  Pesonen Fanny  2000  OU  00A061  50 m  30.10  29.10   
28  171  Miesmaa Merja  1994  OuLo  94A970  50 m  30.42  29.42   
29  112  Palo Eveliina  1999  KemUS  99A060  25 m  29.56  29.56   
30  Tikkanen Emmi  2000  IU  00A212  50 m  31.16  30.16   
31  212  Illikainen Aada  1998  OU  98A158  50 m  31.41  30.41   
32  270  Räsänen Katariina  1999  OU  99A152  50 m  31.43  30.43   
33  180  Perätalo Reetta-Maija  2000  OuLo  00A182  25 m  30.51  30.51   
34  371  Savckuk Valeriia  2001  KOSTAMUS    25 m  30.54  30.54   
35  13  Partinen Pinja  1999  JoUS  99B125  25 m  30.63  30.63   
36  94  Kivioja Heidi  2000  ViesU  00B005  50 m  31.67  30.67   
37  136  Hiltunen Madeleine  2003  OuLo  03A214  50 m  31.75  30.75   
38  341  Saloranta Laura  1997  HAHE  97A350  25 m  30.78  30.78   
39  261  Rajaniemi Anni  2000  OU  00A259  50 m  31.79  30.79   
40  232  Lahtinen Riikka  2000  OU  00A060  50 m  31.87  30.87   
41  254  Peuralahti Seela  2001  OU  01A205  50 m  32.22  31.22   
42  125  Blankenstein Heidi  2001  OuLo  01A271  50 m  32.27  31.27   
43  96  Ojakippola Nelle  2001  ViesU  01A440  50 m  32.29  31.29   
44  330  Alaraasakka Rosa-Maria  1996  HAHE  96B082  25 m  31.45  31.45   
45  116  Siltari Noora  2000  KemUS  00A857  25 m  31.56  31.56   
46  246  Neuvonen Emma-Rita  1997  OU  97A718  50 m  32.65  31.65   
47  313  Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  50 m  32.79  31.79   
48  21  Järvenpää Heta  2001  HK  01A065  50 m  32.82  31.82   
49  97  Pudas Tiia  1999  ViesU  99B268  50 m  32.96  31.96   
50  Karppinen Ninni  1999  IU  99A571  50 m  33.16  32.16   
51  163  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  50 m  33.17  32.17   
52  63  Roiko-Jokela Niina  2001  SWIM  01A291  50 m  33.20  32.20   
53  210  Hökkä Henna  2003  OU  03A216  50 m  33.48  32.48   
54  231  Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  50 m  33.49  32.49   
55  256  Pirhonen Moonica  2001  OU  01A964  50 m  33.80  32.80   
56  285  Vehkaoja Isa  2002  OU  02A158  25 m  32.85  32.85   
57  214  Jyrälä Katariina  2000  OU  00A062  25 m  32.87  32.87   
58  164  Lackman Milla  1997  OuLo  97A316  25 m  33.06  33.06   
59  107  Vakkuri Elisa  2002  KemTU  02A029  25 m  33.13  33.13   
60  Suomalainen Sanni  1999  IU  99A995  25 m  33.17  33.17   
61  206  Heikkinen Petra  2002  OU  02A103  50 m  34.21  33.21   
62  331  Hirvikoski Hilla  2002  HAHE  02A865  25 m  33.22  33.22   
63  309  Elorinne Iina  2002  KemPy  02A605  50 m  34.33  33.33   
64  318  Koskela Kaisa  2001  KemPy  01A702  50 m  34.51  33.51   
65  245  Neuvonen Anna-Krista  2000  OU  00A436  25 m  33.72  33.72   
66  200  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  50 m  34.78  33.78   
67  263  Rautiainen Martta  1998  OU  98A304  50 m  34.90  33.90   
68  383  Lindberg Matilda  2000  OuLo  00B087  50 m  34.95  33.95   
69  247  Nikupeteri Jutta  2001  OU  01A429  25 m  33.97  33.97   
70  240  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  50 m  35.14  34.14   
71  353  Saukko Sofia  2001  SCR  01A634  50 m  35.29  34.29   
72  356  Huotari Riina  1998  SCV  98A554  50 m  35.54  34.54   
73  93  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  35.56  34.56   
74  312  Jouhten Helmi  2004  KemPy  04A360  50 m  35.59  34.59   
75  338  Nurmela Jessi  2002  HAHE  02A878  50 m  35.61  34.61   
76  390  Hahto Nadja  1999  OuLo  99B199  25 m  34.71  34.71   
77  382  Meriläinen Ella  2000  OuLo  00A996  50 m  35.75  34.75   
78  234  Leinonen Mia-Emilia  1998  OU  98B018  50 m  35.86  34.86   
79  167  Lohilahti Pauliina  2002  OuLo  02A196  25 m  34.88  34.88   
80  378  Kallunki Viivi  2003  HAHE  03A806  25 m  34.95  34.95   
81  193  Siekkinen Amalia  2002  OuLo  02A189  50 m  35.98  34.98   
82  20  Hautakangas Emmi  2001  HK  01B047  50 m  36.25  35.25   
83  351  Nätynki Ronja  2002  SCR  02A807  50 m  36.28  35.28   
84  122  Holm Ada  2002  MuVo  02A242  50 m  36.61  35.61   
85  248  Nygård Martta  2003  OU  03A230  25 m  35.76  35.76   
86  216  Kallunki Reeta  2003  OU  03A236  50 m  36.82  35.82   
87  183  Poutiainen Nita  2003  OuLo  03A041  50 m  36.89  35.89   
88  158  Kivioja Iisa  2000  OuLo  00B088  25 m  35.93  35.93   
89  278  Taskila Pinja  2004  OU  04A073  50 m  36.99  35.99   
90  269  Rämäkkö Aino  2001  OU  01A502  50 m  37.01  36.01   
91  113  Rantanen Hanna  2002  KemUS  02A808  25 m  36.22  36.22   
92  242  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  50 m  37.54  36.54   
93  205  Heikkilä Laura  2002  OU  02A293  25 m  36.58  36.58   
94  257  Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  50 m  37.72  36.72   
95  322  Leinonen Roosa  2001  KemPy  01A798  50 m  38.09  37.09   
96  271  Saastamoinen Hilla  2003  OU  03A341  25 m  37.65  37.65   
97  169  Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  50 m  39.27  38.27   
98  275  Säntti Viivi  2005  OU  05A161  50 m  39.27  38.27   
99  264  Rieppo Filippa  2003  OU  03A674  50 m  40.00  39.00   
100  46  Lindholm Kia  2002  SWIM  02A890  50 m  40.15  39.15   
101  173  Mönttinen Viona  2003  OuLo  03A433  50 m  40.20  39.20   
102  148  Kari Reetta  2003  OuLo  03A315  25 m  39.29  39.29   
103  222  Kiviniemi Jenni  2003  OU  03A170  50 m  40.30  39.30   
104  154  Keisu Siiri  2003  OuLo  03A311  50 m  40.53  39.53   
105  149  Kari Seela  2003  OuLo  03A324  25 m  39.66  39.66   
106  137  Hintsala Cara  2003  OuLo  03A599  50 m  41.11  40.11   
107  144  Juutinen Malla  2003  OuLo  03A215  50 m  41.14  40.14   
108  304  Junttari Kiia  2004  TorUS  04A131  25 m  40.23  40.23   
109  123  Niva Heini  2001  MuVo  01B226  50 m  41.71  40.71   
110  305  Leinonen Saara  2004  TorUS  04A135  25 m  40.78  40.78   
111  272  Scheib Clara-sophie  2003  OU  03A585  50 m  42.51  41.51   
112  128  Elamaa Inka  2004  OuLo  04A328  25 m  41.64  41.64   
113  37  Kuula Eveliina  2002  SWIM  02A927  50 m  43.02  42.02   
114  320  Laukka Miina  2003  KemPy  03A196  25 m  42.27  42.27   
115  253  Peuralahti Santra  2005  OU  05A065  50 m  43.31  42.31   
116  55  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  25 m  42.35  42.35   
117  243  Meissner Sara  2004  OU  04A419  50 m  44.07  43.07   
118  91  Tattari Tessa  2004  KUS-GSS  04A374  50 m  45.00  44.00   
119  284  Uusitalo Tanja  2003  OU  03A706  50 m  45.39  44.39   
120  29  Kajosmäki Anna  2004  SWIM  04A310  25 m  45.08  45.08   
121  288  Virta Essi Vilhelmiina  2005  OU  05A168  50 m  46.46  45.46   
122  157  Kinnunen Anette  2002  OuLo  02B043  25 m  45.49  45.49   
123  174  Nissilä Iida  2003  OuLo  03A435  50 m  46.55  45.55   
124  111  Palo Emmi  2003  KemUS  03A487  25 m  47.89  47.89   
125  281  Tonteri Viivi  2004  OU  04A452  50 m  49.00  48.00   
126  192  Savolainen Nanna  2004  OuLo  04A430  50 m  50.50  49.50   
127  223  Kiviniemi Vilma  2005  OU  05A181  50 m  53.22  52.22   
128  276  Säntti Vilja  2008  OU  08A001  50 m  56.13  55.13   
129  156  Keränen Kaisa  2007  OuLo  07A021  25 m       
130  179  Peltonen Eevi  2004  OuLo  04A564  25 m       
131  185  Pulkkinen Teresa  2005  OuLo  05A314  25 m       
132  186  Pulkkinen Veera  2004  OuLo  04A590  25 m       
133  187  Putkonen Julia  2005  OuLo  05A339  25 m       
134  237  Liikavainio Pirita  2003  OU  03A873  25 m       
135  241  Mattila Emma Olivia  2007  OU  07A008  25 m       
136  266  Riuttanen Amanda  2005  OU  05A383  25 m       
137  321  Leinonen Riina  2004  KemPy  04A645  25 m       
138  336  Niemi Saara  2005  HAHE  05A356  25 m       
139  337  Nurmela Jatta  2004  HAHE  04A556  25 m       
140  386  Laukkanen Petra  2004  OuLo  04A647  25 m       
141  387  Krüger Ellen  2007  OuLo  07A037  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  03 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  19:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner