2020-02-25   02:07:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ruskauinnit 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Lähtölista Laji 6
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Ruskauinnit 2014    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  12:02   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
 
Laji 6, 100m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (4) 
Oletettu alkamisaika 10:37 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Juho Anttila  2000  00A041  OU    25m     
Oliver Kela  2002  02A668  SCR    25m  1:39.26  1:39.26 
Olli-Pekka Pietarila  2003  03A223  OU    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niklas Raesalmi  2002  02A657  OU    50m  1:34.85  1:32.85 
Veeti Veijonen  2001  01A297  SWIM    50m  1:26.90  1:24.90 
Anton Ylihannu  2001  01A041  OU    50m  1:21.07  1:19.07 
Noa Mäkelä  2001  01A112  KemPy    50m  1:19.13  1:17.13 
Veikko Romppainen  2000  00A321  OU    50m  1:19.92  1:17.92 
Elias Juntunen  2002  02A075  KemPy    50m  1:25.64  1:23.64 
Lasse Pulkkinen  2002  02A039  KemPy    25m  1:26.03  1:26.03 
               

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tiitus Taskila  2001  01A402  OU    50m  1:17.83  1:15.83 
Joonas Kuitunen  2000  00A441  OU    50m  1:13.27  1:11.27 
Topi Lukkarinen  2000  00A133  SCR    50m  1:10.91  1:08.91 
Topias Nygård  2000  00A602  OU    50m  1:09.06  1:07.06 
Tuomas Vainio  1998  98A502  SWIM    25m  1:07.72  1:07.72 
Jaakko Liedevaara  1999  99A914  SWIM    50m  1:12.48  1:10.48 
Paavo-Petteri Kelho  1996  96A224  HAHE    25m  1:12.44  1:12.44 
Roope Ruohtula  2000  00A565  JoUS    25m  1:16.76  1:16.76 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuomas Lohiniva  1997  97A077  OU    50m  1:06.98  1:04.98 
Juho Herva  1998  98A434  OuLo    25m  1:00.49  1:00.49 
Jesse Laukkanen  1996  96A788  SCV    50m  59.42  57.42 
Arttu Erkinaro  1992  92A595  OU    50m  57.24  55.24 
Adam Vik  1996  96A008  OU    50m  58.83  56.83 
Riku Ylikärppä  1998  98A041  KemUS    50m  1:01.66  59.66 
Aukusti Ylitervo  1999  99A363  OuLo    50m  1:05.59  1:03.59 
Kim Tiainen  1998  98B004  SWIM    50m  1:07.52  1:05.52 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  12:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner