2020-12-04   15:35:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ruskauinnit 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Ruskauinnit 2014    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  12:02   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
 
Laji 8, 100m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (6) 
Oletettu alkamisaika 11:05 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matias Rajavaara  2002  02A651  OU    25m     
Eemeli Korhonen  2003  03A319  KemPy    50m  2:10.98  2:07.98 
Sihan Yu  2003  03A332  OU    50m  1:54.24  1:51.24 
Toni Lipponen  2003  03A125  KemUS    50m  1:50.13  1:47.13 
Lauri Saarela  2003  03A056  OuLo    50m  1:53.39  1:50.39 
Otto Luokkala  2001  01A072  KemTU    25m  1:56.92  1:56.92 
Aleksi Romsi  2002  02B091  KemUS    25m     
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miiro Vartiainen  2001  01A340  JoUS    25m  1:46.17  1:46.17 
Joni Ratilainen  2000  00A769  KemPy    50m  1:46.10  1:43.10 
Elias Juntunen  2002  02A075  KemPy    25m  1:39.20  1:39.20 
Aapo Pyyhtinen  2002  02A911  SWIM    50m  1:39.25  1:36.25 
Veikko Pyyhtinen  2002  02A910  SWIM    50m  1:40.76  1:37.76 
Gordei Gnezdilov  2004    KOSTAMUS    25m  1:41.52  1:41.52 
Juho Kallunki  2001  01A867  OU    50m  1:48.97  1:45.97 
Severi Raunama  2001  01B251  HAHE    25m  1:46.47  1:46.47 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maksim Moiseev  2004    KOSTAMUS    25m  1:35.50  1:35.50 
Ahti Saarela  2002  02A199  OuLo    50m  1:36.83  1:33.83 
Aleksei Polkovoi  2000    KOSTAMUS    25m  1:30.68  1:30.68 
Valtteri Taskinen  2002  02A093  OU    50m  1:30.93  1:27.93 
Tapio Siltari  1963  63A059  KemUS    25m  1:28.48  1:28.48 
Petteri Maijala  2001  01B180  SCR    25m  1:32.99  1:32.99 
Lasse Pulkkinen  2002  02A039  KemPy    50m  1:38.25  1:35.25 
Henrik Siltari  2002  02A355  KemUS    50m  1:38.91  1:35.91 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Atte Lindholm  2001  01A874  SWIM    50m  1:30.19  1:27.19 
Taneli Juutinen  2000  00A002  KemTU    50m  1:29.26  1:26.26 
Aleksanteri Semach  1999  99A874  SWIM    50m  1:27.50  1:24.50 
Eetu Honkonen  2000  00A234  SWIM    50m  1:26.13  1:23.13 
Nikita Konvoev  1998    KOSTAMUS    25m  1:23.35  1:23.35 
Nikita Solodatov  1999    KOSTAMUS    25m  1:25.63  1:25.63 
Eetu Malvela  2000  00B072  SWIM    50m  1:29.98  1:26.98 
Juho Kaikkonen  1999  99A112  OuLo    25m  1:27.47  1:27.47 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Topias Nygård  2000  00A602  OU    25m  1:21.61  1:21.61 
Joona Tikka  2000  00A438  SWIM    50m  1:24.08  1:21.08 
Atte Moilanen  2001  01A253  OU    25m  1:19.88  1:19.88 
Kosti Kaaresvirta  1999  99A771  SCV    50m  1:20.79  1:17.79 
Vova Belousov  2000    KOSTAMUS    25m  1:19.36  1:19.36 
Veeti Ruohtula  2001  01A193  JoUS    50m  1:23.01  1:20.01 
Noa Mäkelä  2001  01A112  KemPy    50m  1:24.44  1:21.44 
Miikka Huotari  2000  00B122  SCV    50m  1:26.03  1:23.03 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Valkonen  1999  99A903  SWIM    50m  1:17.93  1:14.93 
Konsta Kallinen  1999  99A049  OuLo    25m  1:14.44  1:14.44 
Pyry Kurkinen  1998  98A462  SWIM    50m  1:14.85  1:11.85 
Sami Aaltomaa  1992  92A300  OU    50m  1:03.72  1:00.72 
Kaius Kejonen  1998  98A451  OU    25m  1:09.78  1:09.78 
Miikka Willman  1998  98A208  OuLo    50m  1:15.99  1:12.99 
Janne Kainulainen  1995  95B027  JoUS    25m  1:14.65  1:14.65 
Joonas Kuitunen  2000  00A441  OU    25m  1:16.29  1:16.29 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  12:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner