2020-04-03   23:29:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ruskauinnit 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

10_S
Laji 10, 50m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
166  Lantto Janne  1994  OuLo  94A666  50 m  28.87  27.87   
286  Vik Adam  1996  OU  96A008  25 m  29.03  29.03   
377  Nemyshev Roman  1998  KOSTAMUS    25 m  29.65  29.65   
11  Naumanen Konsta  1996  JoUS  96A160  25 m  29.90  29.90   
135  Herva Juho  1998  OuLo  98A434  25 m  30.11  30.11   
238  Lohiniva Tuomas  1997  OU  97A077  50 m  31.52  30.52   
352  Röytiö Juho  1998  SCR  98A004  50 m  32.03  31.03   
219  Kejonen Kaius  1998  OU  98A451  50 m  32.05  31.05   
389  Teppola Santeri  1994  OU  94A686  25 m  31.25  31.25   
10  332  Kanste Aleksi  1998  HAHE  98A409  50 m  32.63  31.63   
11  343  Hukka Eelis  1999  SCR  99A687  50 m  32.73  31.73   
12  126  Blankenstein Niko  1996  OuLo  96A266  25 m  33.28  33.28   
13  348  Lukkarinen Topi  2000  SCR  00A133  50 m  34.84  33.84   
14  49  Neuvonen Oskari  2000  SWIM  00A866  50 m  34.85  33.85   
15  345  Kartimo Onni  2000  SCR  00A956  50 m  35.33  34.33   
16  236  Lieto Valtteri  1999  OU  99A142  50 m  35.76  34.76   
17  355  Huotari Miikka  2000  SCV  00B122  25 m  36.29  36.29   
18  203  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  50 m  37.50  36.50   
19  22  Mattola Hugo  2001  HK  01A074  50 m  38.75  37.75   
20  308  Elorinne Eetu  2000  KemPy  00B079  50 m  38.99  37.99   
21  98  Ruuska Elias  2000  ViesU  00B224  50 m  39.09  38.09   
22  190  Saarela Ahti  2002  OuLo  02A199  50 m  39.22  38.22   
23  368  Moiseev Maksim  2004  KOSTAMUS    25 m  38.26  38.26   
24  350  Niemelä Väinö-Pekka  2002  SCR  02A130  25 m  40.86  40.86   
25  354  Shpotin Kris  2001  SCR  01A190  25 m  41.68  41.68   
26  369  Pahomov Slava  2004  KOSTAMUS    25 m  43.42  43.42   
27  346  Kela Oliver  2002  SCR  02A668  25 m  43.58  43.58   
28  277  Taimisto Veeti  2002  OU  02A289  50 m  44.89  43.89   
29  311  Hietikko Jaakko  2002  KemPy  02A460  50 m  45.03  44.03   
30  228  Kuitunen Magnus  2004  OU  04A088  25 m  45.13  45.13   
31  259  Raesalmi Niklas  2002  OU  02A657  25 m  45.63  45.63   
32  78  Veckman Markus  2004  SWIM  04A104  25 m  46.25  46.25   
33  328  Sipilä Leevi  2003  KemPy  03A733  50 m  48.38  47.38   
34  130  Ervasti Iiro  2003  OuLo  03A666  50 m  49.93  48.93   
35  170  Meng Yufei  2004  OuLo  04A333  50 m  50.11  49.11   
36  71  Sorri Sisu  2005  SWIM  05A017  50 m  52.68  51.68   
37  33  Kivimaa Juho  2001  SWIM  01A884  50 m  53.08  52.08   
38  127  Decena Cedu  2004  OuLo  04A521  50 m  53.36  52.36   
39  30  Kankkunen Kasper  2003  SWIM  03A633  50 m  54.57  53.57   
40  51  Nissinen Aleksanteri  2005  SWIM  05A016  50 m  1:02.55  1:01.55   
41  99  Hyvärinen Roope  2003  KemTU  03A201  25 m       
42  184  Pulkkinen Joonas  1999  OuLo  99B043  25 m       
43  289  Ylihannu Anton  2001  OU  01A041  25 m       
44  358  Korhonen Joona  1999  SCV  99A782  25 m       
45  379  Tyni Janne  2000  OuLo  00B217  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  03 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  19:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner