2020-04-04   12:02:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ruskauinnit 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

12_S
Laji 12, 200m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
64  Roiko-Jokela Tapio  1996  SWIM  96A016  50 m  1:59.43  1:55.43   
360  Laukkanen Jesse  1996  SCV  96A788  50 m  2:01.70  1:57.70   
27  Dobrzhanskiy Danila  1998  SWIM  98B028  25 m  2:04.23  2:04.23   
147  Kallinen Konsta  1999  OuLo  99A049  50 m  2:09.76  2:05.76   
235  Lieto Severi  1998  OU  98A153  50 m  2:12.45  2:08.45   
384  Orenius Sami  1998  SWIM  98A229  25 m  2:08.66  2:08.66   
197  Ylitervo Aukusti  1999  OuLo  99A363  25 m  2:10.01  2:10.01   
359  Laatikainen Juho  1999  SCV  99A790  50 m  2:14.80  2:10.80   
Kinnunen Pietu  1996  JoUS  96A362  50 m  2:17.14  2:13.14   
10  282  Ukkola Anton  2000  OU  00A217  25 m  2:14.29  2:14.29   
11  32  Kislitsyn Alexander  2001  SWIM  01A981  50 m  2:20.56  2:16.56   
12  66  Semach Aleksanteri  1999  SWIM  99A874  50 m  2:22.73  2:18.73   
13  357  Kaaresvirta Kosti  1999  SCV  99A771  50 m  2:24.19  2:20.19   
14  15  Ruohtula Veeti  2001  JoUS  01A193  25 m  2:20.24  2:20.24   
15  Eiserbeck Roope  1999  JoUS  99A294  50 m  2:24.86  2:20.86   
16  14  Ruohtula Roope  2000  JoUS  00A565  25 m  2:21.28  2:21.28   
17  388  Leppäkynnäs Arttu  1997  SWIM  97B149  50 m  2:28.00  2:24.00   
18  323  Mäkelä Noa  2001  KemPy  01A112  50 m  2:28.39  2:24.39   
19  279  Taskila Tiitus  2001  OU  01A402  50 m  2:28.87  2:24.87   
20  203  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  50 m  2:29.48  2:25.48   
21  25  Auvinen Matias  1998  SWIM  98A794  50 m  2:31.38  2:27.38   
22  49  Neuvonen Oskari  2000  SWIM  00A866  50 m  2:32.35  2:28.35   
23  325  Pulkkinen Lasse  2002  KemPy  02A039  50 m  2:33.14  2:29.14   
24  314  Juntunen Elias  2002  KemPy  02A075  50 m  2:35.36  2:31.36   
25  26  De La Rosa Aaron Fernando  2001  SWIM  01A808  50 m  2:36.10  2:32.10   
26  267  Romppainen Veikko  2000  OU  00A321  50 m  2:36.28  2:32.28   
27  110  Niemelä Eino  2000  KemUS  00B246  25 m  2:34.72  2:34.72   
28  326  Ratilainen Joni  2000  KemPy  00A769  25 m  2:38.21  2:38.21   
29  215  Kalliokoski Lukas  2001  OU  01A417  25 m  2:38.69  2:38.69   
30  28  Järvinen Jiri  2001  SWIM  01A304  50 m  2:43.02  2:39.02   
31  98  Ruuska Elias  2000  ViesU  00B224  50 m  2:44.27  2:40.27   
32  34  Kolomainen Maxim  2001  SWIM  01A890  25 m  2:48.36  2:48.36   
33  69  Silvennoinen Eetu  1999  SWIM  99B227  50 m  2:58.50  2:54.50   
34  68  Siitonen Luukas  2003  SWIM  03A716  25 m  3:19.87  3:19.87   
35  255  Pietarila Olli-Pekka  2003  OU  03A223  50 m  3:30.83  3:26.83   
36  24  Auvinen Julius  2001  SWIM  01A700  25 m       
37  41  Laukkarinen Vilho  2000  SWIM  00A577  25 m       
38  47  Malvela Eetu  2000  SWIM  00B072  25 m       
39  61  Pyyhtinen Veikko  2002  SWIM  02A910  25 m       
40  101  Karhunen Kalle  2001  KemTU  01A813  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  03 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  19:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner