2020-02-27   12:43:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ruskauinnit 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

7_S
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
57  Pentti Sonja  1999  SWIM  99A133  50 m  1:17.91  1:14.91   
198  Åman Nadja  1996  OuLo  96A616  25 m  1:16.50  1:16.50   
364  Ruti Saara  1997  SCV  97A587  25 m  1:17.39  1:17.39   
180  Perätalo Reetta-Maija  2000  OuLo  00A182  50 m  1:20.79  1:17.79   
361  Laukkanen Jonna  1998  SCV  98A328  50 m  1:21.61  1:18.61   
94  Kivioja Heidi  2000  ViesU  00B005  50 m  1:22.86  1:19.86   
62  Pyörälä Katja  1994  SWIM  94A355  50 m  1:23.11  1:20.11   
217  Kanervo Reetta  1999  OU  99A565  50 m  1:23.35  1:20.35   
112  Palo Eveliina  1999  KemUS  99A060  50 m  1:23.48  1:20.48   
10  261  Rajaniemi Anni  2000  OU  00A259  25 m  1:20.52  1:20.52   
11  231  Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  25 m  1:20.57  1:20.57   
12  76  Valkama Rita  1999  SWIM  99A863  50 m  1:24.61  1:21.61   
13  96  Ojakippola Nelle  2001  ViesU  01A440  25 m  1:22.00  1:22.00   
14  42  Leppänen Emilia  1999  SWIM  99A448  50 m  1:25.77  1:22.77   
15  319  Laukka Iida  1998  KemPy  98B152  50 m  1:26.93  1:23.93   
16  13  Partinen Pinja  1999  JoUS  99B125  50 m  1:27.16  1:24.16   
17  254  Peuralahti Seela  2001  OU  01A205  50 m  1:27.24  1:24.24   
18  310  Haipus Henna  2001  KemPy  01A060  25 m  1:26.55  1:26.55   
19  161  Korpi Riikka  1998  OuLo  98A656  25 m  1:26.74  1:26.74   
20  116  Siltari Noora  2000  KemUS  00A857  25 m  1:27.06  1:27.06   
21  330  Alaraasakka Rosa-Maria  1996  HAHE  96B082  25 m  1:28.52  1:28.52   
22  139  Huttula Riika  2001  OuLo  01A540  50 m  1:32.45  1:29.45   
23  92  Hakala Ella  2000  VaajUS  00A581  50 m  1:32.72  1:29.72   
24  240  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  25 m  1:30.21  1:30.21   
25  142  Härkönen Laura  2001  OuLo  01A229  50 m  1:33.23  1:30.23   
26  167  Lohilahti Pauliina  2002  OuLo  02A196  50 m  1:33.42  1:30.42   
27  285  Vehkaoja Isa  2002  OU  02A158  50 m  1:33.72  1:30.72   
28  38  Käkönen Heini  2000  SWIM  00A177  25 m  1:31.46  1:31.46   
29  372  Pinchuk Katja  2000  KOSTAMUS    25 m  1:31.57  1:31.57   
30  315  Juntunen Ida-Maria  1999  KemPy  99A061  25 m  1:32.40  1:32.40   
31  43  Leppänen Noora  2001  SWIM  01A088  25 m  1:32.50  1:32.50   
32  318  Koskela Kaisa  2001  KemPy  01A702  25 m  1:32.58  1:32.58   
33  107  Vakkuri Elisa  2002  KemTU  02A029  25 m  1:33.16  1:33.16   
34  313  Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  25 m  1:33.70  1:33.70   
35  206  Heikkinen Petra  2002  OU  02A103  50 m  1:36.72  1:33.72   
36  21  Järvenpää Heta  2001  HK  01A065  50 m  1:36.97  1:33.97   
37  93  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  1:38.04  1:35.04   
38  48  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  50 m  1:38.07  1:35.07   
39  56  Pellinen Siiri  2003  SWIM  03A581  50 m  1:38.10  1:35.10   
40  193  Siekkinen Amalia  2002  OuLo  02A189  50 m  1:39.20  1:36.20   
41  59  Puolakka Viivi  2002  SWIM  02A126  50 m  1:41.26  1:38.26   
42  242  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  25 m  1:38.70  1:38.70   
43  271  Saastamoinen Hilla  2003  OU  03A341  50 m  1:42.94  1:39.94   
44  353  Saukko Sofia  2001  SCR  01A634  50 m  1:43.62  1:40.62   
45  248  Nygård Martta  2003  OU  03A230  25 m  1:40.96  1:40.96   
46  351  Nätynki Ronja  2002  SCR  02A807  50 m  1:44.51  1:41.51   
47  216  Kallunki Reeta  2003  OU  03A236  25 m  1:41.94  1:41.94   
48  316  Koivusilta Emma  2001  KemPy  01B082  50 m  1:45.35  1:42.35   
49  123  Niva Heini  2001  MuVo  01B226  50 m  1:46.31  1:43.31   
50  222  Kiviniemi Jenni  2003  OU  03A170  50 m  1:50.51  1:47.51   
51  320  Laukka Miina  2003  KemPy  03A196  50 m  1:54.62  1:51.62   
52  144  Juutinen Malla  2003  OuLo  03A215  50 m  1:58.44  1:55.44   
53  149  Kari Seela  2003  OuLo  03A324  50 m  2:00.23  1:57.23   
54  29  Kajosmäki Anna  2004  SWIM  04A310  50 m  2:00.79  1:57.79   
55  174  Nissilä Iida  2003  OuLo  03A435  50 m  2:01.51  1:58.51   
56  243  Meissner Sara  2004  OU  04A419  25 m  2:00.68  2:00.68   
57  154  Keisu Siiri  2003  OuLo  03A311  25 m  2:01.41  2:01.41   
58  74  Tourunen Aada  2004  SWIM  04A323  50 m  2:06.01  2:03.01   
59  173  Mönttinen Viona  2003  OuLo  03A433  50 m  2:07.22  2:04.22   
60  111  Palo Emmi  2003  KemUS  03A487  25 m  2:08.14  2:08.14   
61  16  Siilin Jonna  1997  JoUS  97A686  25 m       
62  113  Rantanen Hanna  2002  KemUS  02A808  25 m       
63  128  Elamaa Inka  2004  OuLo  04A328  25 m       
64  162  Kuoksa Angelica  2001  OuLo  01A513  25 m       
65  169  Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  25 m       
66  283  Ukkola Lilja  2004  OU  04A199  25 m       
67  329  Sipilä Noora  2002  KemPy  02B102  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  03 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  19:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner