Ohjelma Herlev Swim Grand Prix
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 19, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 292 | Jensen Cecilie F. | 1998 | HERLEV | 9862AH | 25 m | 2:19.54 | |
2 | 287 | Brahtz Katrine | 1995 | HERLEV | 9518AG | 25 m | 2:26.93 | |
3 | 102 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:29.84 | |
4 | 41 | Westh Emilie Buurgaard | 1999 | FARUM | 9958AU | 25 m | 2:30.43 | |
5 | 433 | Krarup Silje | 1998 | HERLEV | 9858AB | 25 m | 2:40.43 | |
6 | 104 | Aarslew-Jensen Sarah | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:41.05 | |
7 | 48 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:41.57 | |
8 | 39 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 25 m | 2:41.59 | |
9 | 291 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 25 m | 2:41.76 | |
10 | 44 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 2:43.43 | |
11 | 222 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:43.48 | |
12 | 56 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 2:43.68 | |
13 | 47 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 50 m | 2:44.08 | |
14 | 217 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 2:44.47 | |
15 | 216 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:45.90 | |
16 | 121 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 2:46.23 | |
17 | 288 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 2:47.65 | |
18 | 307 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | 2:47.84 | |
19 | 99 | Andersen Laura | 1997 | KØGE | 9704AM | 25 m | 2:48.35 | |
20 | 49 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 2:48.69 | |
21 | 63 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 2:50.87 | |
22 | 144 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 2:51.09 | |
23 | 45 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 2:51.15 | |
24 | 314 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 2:52.00 | |
25 | 143 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 2:53.17 | |
26 | 212 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 2:54.18 | |
27 | 70 | Juhlert Clara Marie | 2000 | ALLERØD | 0002AJ | 25 m | 2:55.76 | |
28 | 52 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 2:57.08 | |
29 | 46 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 2:57.61 | |
30 | 311 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 2:57.66 | |
31 | 271 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 3:00.18 | |
32 | 304 | Andersen Ida | 2001 | HERLEV | 0184AH | 25 m | 3:01.18 | |
33 | 204 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 3:01.21 | |
34 | 130 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 3:02.62 | |
35 | 118 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 3:06.58 | |
36 | 276 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 3:09.74 | |
37 | 269 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 3:10.47 | |
38 | 146 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 3:12.49 | |
39 | 265 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 3:15.82 | |
40 | 147 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 3:16.42 | |
41 | 310 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 3:17.63 | |
42 | 35 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 3:18.91 | |
43 | 315 | Weeber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 3:21.48 | |
44 | 71 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 25 m | 3:23.49 | |
45 | 128 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 25 m | 3:24.47 | |
46 | 134 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 3:30.42 | |
47 | 309 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 3:31.43 | |
48 | 278 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 3:31.94 | |
49 | 133 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 3:32.74 | |
50 | 145 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 3:32.92 | |
51 | 131 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 0374AR | 25 m | 3:35.09 | |
52 | 122 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 3:39.45 | |
53 | 141 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 3:42.55 | |
54 | 124 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 3:44.11 | |
55 | 435 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 3:44.16 | |
56 | 149 | Sondrup Julie Becker | 2003 | GLADSAXE | 0392AL | 25 m | 3:45.99 | |
57 | 275 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 50 m | 3:48.45 | |
58 | 132 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 3:50.23 | |
59 | 281 | Ramlow Mathilde | 2004 | BIRKERØD | 0478AE | 50 m | 3:50.62 | |
60 | 274 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 50 m | 3:55.93 | |
61 | 152 | Støttrup Signe | 2004 | GLADSAXE | 0434AC | 25 m | 3:56.60 | |
62 | 142 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 4:10.36 | |
63 | 139 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 4:17.88 | |
64 | 135 | Jensen Alberte Baun | 2004 | GLADSAXE | 0482AM | 25 m | 4:21.56 | |
65 | 182 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 4:33.75 | |
66 | 140 | Krygermeier Sofie | 2004 | GLADSAXE | 0448AH | 25 m | 4:42.63 | |
67 | 138 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 4:48.40 | |
68 | 163 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 50 m | |||
69 | 174 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | ||
70 | 262 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | ||
71 | 263 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | ||
72 | 268 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 50 m | ||
73 | 437 | Bierre Olivia | 2004 | HERLEV | 50 m | |||
74 | 446 | Jensen Stine | 2001 | HERLEV | 0192AV | 50 m | ||
75 | 454 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | ||
76 | 458 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 oktober 2014 |
Licens til Herlev IF Svømmeafdelingen | Udskriftstidspunkt | 17:03 |