Program för Höstsimiaden 2014, Skövde
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Höstsimiaden VSSF Skövde |
|
Utskriftsdatum |
22 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Skövde |
|
Utskriftstid |
13:05 |
|
|
Arrangör |
VSSF & Skövde SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Ryggsim Fl 11 |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
160 |
2 |
Frida Olsson |
2003 |
BD1603 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
166 |
3 |
Tilda Ström |
2003 |
BD4603 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
69 |
4 |
Ida Johansson |
2003 |
AE2403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
|
85 |
5 |
Isabella Wahlström |
2003 |
|
SKÖVDE SS |
|
25m |
|
149 |
6 |
Alice Carlén |
2003 |
BD5203 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
105 |
2 |
Emma Jobe |
2003 |
BP0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
167 |
3 |
Wilma Tabarte |
2003 |
BD3603 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:53.42 |
53 |
4 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:52.48 |
29 |
5 |
Elsa Uddgren |
2003 |
BF1603 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:52.55 |
13 |
6 |
Klara Gedeck |
2003 |
AR0803 |
KUNGÄLV |
|
25m |
|
25 |
7 |
Vanja Parsbbäck |
2003 |
AY7203 |
KUNGÄLV |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2 |
Linn Nyman-Ryd |
2003 |
AA1803 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:48.81 |
79 |
3 |
Tilda Rosenqvist |
2003 |
AB5803 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:46.92 |
40 |
4 |
Amanda Torén |
2003 |
AE5403 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:46.36 |
142 |
5 |
Mathilda Svensson |
2003 |
AI8603 |
BILLINGEN |
|
25m |
1:46.77 |
52 |
6 |
Thyra Mellander |
2003 |
AP2803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:48.26 |
182 |
7 |
Niki Bagherzadeh |
2003 |
BK1203 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:52.25 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
229 |
2 |
Stina Ryding |
2003 |
AI1603 |
S 77 |
|
25m |
1:39.85 |
28 |
3 |
Nellie Tjernström |
2003 |
AP9403 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:39.14 |
39 |
4 |
Disa Sixtensson |
2003 |
BA7603 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:38.60 |
48 |
5 |
My Larsson |
2003 |
AP1803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:38.60 |
98 |
6 |
Daniella Alström |
2003 |
AM7203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:39.50 |
46 |
7 |
Ellen Kampe |
2003 |
AP3803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:40.57 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:37.91 |
181 |
3 |
Nelly Askengren Stråhle |
2003 |
AE7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:34.39 |
141 |
4 |
Hilja Schimmel |
2003 |
AV3603 |
BILLINGEN |
|
25m |
1:28.17 |
9 |
5 |
Ellen Roslund |
2003 |
AT4403 |
KARLSBORG |
|
25m |
1:33.30 |
26 |
6 |
Melinda Södergård-Flärd |
2003 |
BA3403 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:35.66 |
58 |
7 |
Wilma Zanderau |
2003 |
AB7203 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:37.96 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
198 |
2 |
Tindra Moberg |
2003 |
AU5403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:26.88 |
195 |
3 |
Linn Koivuluoma |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:21.88 |
139 |
4 |
Trine Forss |
2003 |
AD8403 |
BILLINGEN |
|
25m |
1:16.26 |
81 |
5 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:17.44 |
70 |
6 |
Nikita Kapron |
2003 |
AL2803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:24.07 |
86 |
7 |
Malin Vestman |
2003 |
AL5803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:27.02 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
22 november 2014 |
Licensierad till: Skövde Simsällskap |
Utskriftstid |
13:05 |
|