Program för Höstsimiaden 2014, Skövde
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Höstsimiaden VSSF Skövde |
|
Utskriftsdatum |
22 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Skövde |
|
Utskriftstid |
08:52 |
|
|
Arrangör |
VSSF & Skövde SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Fl 11 |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
142 |
3 |
Mathilda Svensson |
2003 |
AI8603 |
BILLINGEN |
|
25m |
|
71 |
4 |
Linnea Larsson-Johansson |
2003 |
BD9403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
|
160 |
5 |
Frida Olsson |
2003 |
BD1603 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
149 |
3 |
Alice Carlén |
2003 |
BD5203 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
25 |
4 |
Vanja Parsbbäck |
2003 |
AY7203 |
KUNGÄLV |
|
25m |
|
40 |
5 |
Amanda Torén |
2003 |
AE5403 |
LIDKÖPING |
|
25m |
|
166 |
6 |
Tilda Ström |
2003 |
BD4603 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
182 |
2 |
Niki Bagherzadeh |
2003 |
BK1203 |
ELFSBORG |
|
25m |
|
105 |
3 |
Emma Jobe |
2003 |
BP0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
52 |
4 |
Thyra Mellander |
2003 |
AP2803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:47.70 |
212 |
5 |
Sanna Öjersson |
2003 |
BP5403 |
ELFSBORG |
|
25m |
|
69 |
6 |
Ida Johansson |
2003 |
AE2403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
|
37 |
7 |
Alva Jonsson |
2003 |
BE4403 |
LIDKÖPING |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:46.30 |
167 |
3 |
Wilma Tabarte |
2003 |
BD3603 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:45.33 |
15 |
4 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:41.10 |
24 |
5 |
Linn Nyman-Ryd |
2003 |
AA1803 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:45.28 |
13 |
6 |
Klara Gedeck |
2003 |
AR0803 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:45.89 |
46 |
7 |
Ellen Kampe |
2003 |
AP3803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:47.02 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
Nellie Tjernström |
2003 |
AP9403 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:40.98 |
79 |
3 |
Tilda Rosenqvist |
2003 |
AB5803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:39.81 |
98 |
4 |
Daniella Alström |
2003 |
AM7203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:36.02 |
140 |
5 |
Hanna Karlsson |
2003 |
AG8403 |
BILLINGEN |
|
25m |
1:36.42 |
39 |
6 |
Disa Sixtensson |
2003 |
BA7603 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:40.41 |
29 |
7 |
Elsa Uddgren |
2003 |
BF1603 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:41.02 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
2 |
Lina Gustafsson |
2003 |
AM9203 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:34.20 |
58 |
3 |
Wilma Zanderau |
2003 |
AB7203 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:32.30 |
139 |
4 |
Trine Forss |
2003 |
AD8403 |
BILLINGEN |
|
25m |
1:30.34 |
181 |
5 |
Nelly Askengren Stråhle |
2003 |
AE7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:30.80 |
9 |
6 |
Ellen Roslund |
2003 |
AT4403 |
KARLSBORG |
|
25m |
1:33.87 |
26 |
7 |
Melinda Södergård-Flärd |
2003 |
BA3403 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:34.27 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
2 |
Malin Vestman |
2003 |
AL5803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:28.14 |
141 |
3 |
Hilja Schimmel |
2003 |
AV3603 |
BILLINGEN |
|
25m |
1:23.88 |
81 |
4 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:19.05 |
70 |
5 |
Nikita Kapron |
2003 |
AL2803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:23.44 |
198 |
6 |
Tindra Moberg |
2003 |
AU5403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:26.94 |
195 |
7 |
Linn Koivuluoma |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:30.32 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
22 november 2014 |
Licensierad till: Skövde Simsällskap |
Utskriftstid |
08:52 |
|