Ohjelma Speedo Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 12
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 lokakuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:07 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 lokakuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 12, 100m Rintauinti Tytöt |
Loppukilpailut (13) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nelly Plukka |
2003 |
03A545 |
Cetus |
|
25m |
|
|
2 |
Venla Varvikko |
2005 |
05A076 |
Cetus |
|
25m |
|
|
3 |
Helmi Rönnholm |
2003 |
03A093 |
Cetus |
|
25m |
|
|
4 |
Sara Rosqvist |
2001 |
01B177 |
BS-PU |
|
25m |
|
|
5 |
Greta Beszteri |
2004 |
04A257 |
Cetus |
|
25m |
|
|
6 |
Diana Seiger |
2003 |
03A909 |
Cetus |
|
25m |
|
|
7 |
Aida Pasma |
2003 |
03A816 |
RiUS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nella Korpela |
2002 |
02A577 |
Cetus |
|
25m |
|
|
2 |
Saana Tertsunen |
2003 |
03A567 |
RiUS |
|
25m |
2:05.09 |
2:05.09 |
3 |
Nessa Järvinen |
2004 |
04A159 |
AQUILA |
|
25m |
1:59.49 |
1:59.49 |
4 |
Lila Leblay |
2002 |
02B028 |
Gladius |
|
25m |
1:59.21 |
1:59.21 |
5 |
Nea Grundström |
2003 |
03A355 |
Cetus |
|
50m |
2:02.32 |
1:59.32 |
6 |
Maria Pesso |
2002 |
02A299 |
SGR |
|
50m |
2:03.51 |
2:00.51 |
7 |
Erika Andreasen |
2002 |
02A456 |
SGR |
|
50m |
2:16.25 |
2:13.25 |
8 |
Enni Suolanen |
2002 |
02A551 |
Gladius |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iina Schrowe |
2003 |
03A146 |
Cetus |
|
50m |
1:59.93 |
1:56.93 |
2 |
Alena Huhtiniemi |
2003 |
03A874 |
LrU |
|
25m |
1:56.11 |
1:56.11 |
3 |
Ethel Piksilä |
2003 |
03A032 |
HSS |
|
50m |
1:56.11 |
1:53.11 |
4 |
Pinja Nieminen |
2004 |
04A258 |
Cetus |
|
50m |
1:55.81 |
1:52.81 |
5 |
Lotta Heinimäki |
2003 |
03A644 |
HSS |
|
25m |
1:52.96 |
1:52.96 |
6 |
Tuuli Pippuri |
2005 |
05A146 |
Cetus |
|
50m |
1:56.37 |
1:53.37 |
7 |
Auri Keurulainen |
2004 |
04A255 |
Cetus |
|
50m |
1:59.79 |
1:56.79 |
8 |
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
02A550 |
Cetus |
|
50m |
2:01.76 |
1:58.76 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Amanda Ahlgren |
2001 |
01A821 |
BS-PU |
|
25m |
1:51.09 |
1:51.09 |
2 |
Emmi Partanen |
2003 |
03A550 |
Cetus |
|
50m |
1:53.09 |
1:50.09 |
3 |
Hanna Catalano |
2003 |
03A078 |
Gladius |
|
50m |
1:52.22 |
1:49.22 |
4 |
Maria Hemmi |
2002 |
02A331 |
Cetus |
|
50m |
1:51.60 |
1:48.60 |
5 |
Essi Salokorpi |
2003 |
03A199 |
Cetus |
|
25m |
1:48.89 |
1:48.89 |
6 |
Winona Forslund |
2003 |
03A476 |
BS-PU |
|
25m |
1:49.45 |
1:49.45 |
7 |
Lilly Fitzpatrick |
2003 |
03A426 |
Cetus |
|
50m |
1:53.13 |
1:50.13 |
8 |
Emily Cwirzen |
2004 |
04A329 |
Cetus |
|
50m |
1:54.11 |
1:51.11 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Wilma Långström |
2004 |
04A170 |
HSS |
|
50m |
1:49.86 |
1:46.86 |
2 |
Ella Hurtta |
2003 |
03A522 |
AQUILA |
|
25m |
1:46.29 |
1:46.29 |
3 |
Nikita Ravalt |
2002 |
02A653 |
RiUS |
|
25m |
1:45.44 |
1:45.44 |
4 |
Iisa Kääpä |
2002 |
02A454 |
AQUILA |
|
25m |
1:44.02 |
1:44.02 |
5 |
Oona Puolakka |
2003 |
03A294 |
Cetus |
|
50m |
1:48.18 |
1:45.18 |
6 |
Vilja Laaksonen |
2002 |
02A941 |
JUK |
|
25m |
1:46.03 |
1:46.03 |
7 |
Matilda Kuusniemi-Fishwick |
2004 |
04A002 |
HSS |
|
25m |
1:46.44 |
1:46.44 |
8 |
Ciara Wacklin |
2004 |
04A037 |
Cetus |
|
25m |
1:47.74 |
1:47.74 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Annika Särkänmäki |
2001 |
01A945 |
RiUS |
|
25m |
1:43.15 |
1:43.15 |
2 |
Meri Karttunen |
2002 |
02A465 |
UiVa |
|
25m |
1:42.70 |
1:42.70 |
3 |
Liina Virta |
2004 |
04A254 |
Cetus |
|
50m |
1:45.20 |
1:42.20 |
4 |
Mariel Mylly |
2001 |
01B048 |
JUK |
|
25m |
1:42.03 |
1:42.03 |
5 |
Milli Kosunen |
2002 |
02A584 |
Cetus |
|
50m |
1:45.17 |
1:42.17 |
6 |
Iines Makkonen |
2002 |
02A991 |
JUK |
|
25m |
1:42.38 |
1:42.38 |
7 |
Riia Hiltunen |
2002 |
02A251 |
RiUS |
|
25m |
1:42.72 |
1:42.72 |
8 |
Julia Peltola |
2003 |
03A091 |
Cetus |
|
25m |
1:43.66 |
1:43.66 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Liinu Louhikoski |
2004 |
04A046 |
UiVa |
|
50m |
1:44.85 |
1:41.85 |
2 |
Saga Kovanen |
2004 |
04A113 |
Cetus |
|
25m |
1:41.56 |
1:41.56 |
3 |
Elisabeth Marie Salm |
2002 |
02A530 |
BS-PU |
|
50m |
1:43.35 |
1:40.35 |
4 |
Laura Kellberg |
2003 |
03A441 |
Cetus |
|
50m |
1:43.14 |
1:40.14 |
5 |
Vilma Norja |
2002 |
02A305 |
Cetus |
|
25m |
1:40.23 |
1:40.23 |
6 |
Carolina Bäckström |
2001 |
01A747 |
SGR |
|
50m |
1:43.53 |
1:40.53 |
7 |
Annika Heiskanen |
2001 |
01A375 |
RiUS |
|
25m |
1:41.66 |
1:41.66 |
8 |
Katariina Kivi |
2001 |
01A988 |
JUK |
|
25m |
1:41.90 |
1:41.90 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aino-olivia Arola |
2002 |
02A654 |
AQUILA |
|
50m |
1:42.70 |
1:39.70 |
2 |
Hilla Mäkivuokko |
2001 |
01A682 |
Gladius |
|
50m |
1:42.08 |
1:39.08 |
3 |
Siiri Friman |
2001 |
01A653 |
RiUS |
|
25m |
1:38.43 |
1:38.43 |
4 |
Viivi Vaajanen |
2002 |
02A567 |
ORCA |
|
50m |
1:40.68 |
1:37.68 |
5 |
Milla Hyttinen |
2003 |
03A149 |
HSS |
|
25m |
1:38.28 |
1:38.28 |
6 |
Negiin Javadi |
2002 |
02A652 |
Cetus |
|
50m |
1:41.77 |
1:38.77 |
7 |
Kreetta Uusitalo |
2003 |
03A222 |
BS-PU |
|
25m |
1:39.21 |
1:39.21 |
8 |
Helmi Ahonen |
2003 |
03A160 |
HSS |
|
50m |
1:42.88 |
1:39.88 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jonna Vasara |
2002 |
02A118 |
SGR |
|
50m |
1:40.00 |
1:37.00 |
2 |
Maria Shumilova |
2003 |
|
Zayavka |
|
25m |
1:36.00 |
1:36.00 |
3 |
Emma Johansson |
2003 |
03A017 |
Cetus |
|
25m |
1:35.91 |
1:35.91 |
4 |
Johanna Vieraankivi |
2001 |
01A525 |
Cetus |
|
50m |
1:38.79 |
1:35.79 |
5 |
Millariina Bruce |
2001 |
01B021 |
AQUILA |
|
50m |
1:38.80 |
1:35.80 |
6 |
Vera Vartiainen |
2002 |
02A772 |
JUK |
|
25m |
1:35.99 |
1:35.99 |
7 |
Taru Vannas |
2003 |
03A011 |
UiVa |
|
25m |
1:36.61 |
1:36.61 |
8 |
Meri Lauronen |
2002 |
02A133 |
AQUILA |
|
25m |
1:37.09 |
1:37.09 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anita Mickelsson |
2001 |
01A768 |
ORCA |
|
50m |
1:37.04 |
1:34.04 |
2 |
Aino Lehtinen |
2001 |
01A330 |
Cetus |
|
50m |
1:36.61 |
1:33.61 |
3 |
Ella Haravuori |
2002 |
02A706 |
JUK |
|
25m |
1:32.89 |
1:32.89 |
4 |
Pinja Paulomo |
2002 |
02A288 |
Cetus |
|
50m |
1:34.37 |
1:31.37 |
5 |
Martta Kitinoja |
2001 |
01A621 |
RiUS |
|
25m |
1:32.17 |
1:32.17 |
6 |
Viivi Ruhala |
2001 |
01A339 |
RiUS |
|
25m |
1:33.09 |
1:33.09 |
7 |
Nea Winqvist |
2002 |
02A729 |
BS-PU |
|
50m |
1:37.04 |
1:34.04 |
8 |
Cindy Palm |
2003 |
03A052 |
Cetus |
|
50m |
1:37.84 |
1:34.84 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Venla Suihkonen |
2002 |
02A026 |
Octopus |
|
50m |
1:33.64 |
1:30.64 |
2 |
Cecilia Johansson |
2002 |
02A359 |
NumKis |
|
50m |
1:33.45 |
1:30.45 |
3 |
Vilhelmiina Leppänen |
2003 |
03A002 |
SGR |
|
50m |
1:32.85 |
1:29.85 |
4 |
Sarah Tepponen |
2001 |
01A897 |
HU |
|
50m |
1:32.61 |
1:29.61 |
5 |
Anna Ketola |
2001 |
01A704 |
HTU |
|
50m |
1:32.69 |
1:29.69 |
6 |
Polina Krasnoperova |
2003 |
|
Zayavka |
|
25m |
1:30.00 |
1:30.00 |
7 |
Aada Pohjala |
2001 |
01A766 |
BS-PU |
|
25m |
1:30.62 |
1:30.62 |
8 |
Iiris Himanto |
2001 |
01A922 |
Gladius |
|
50m |
1:33.66 |
1:30.66 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sanna Putkonen |
2001 |
01A140 |
Cetus |
|
50m |
1:32.32 |
1:29.32 |
2 |
Peppi Siirtola |
2002 |
02A144 |
Cetus |
|
50m |
1:29.62 |
1:26.62 |
3 |
Mikaela Kulmala |
2001 |
01A110 |
RiUS |
|
25m |
1:25.87 |
1:25.87 |
4 |
Nelli Ohvo |
2001 |
01A937 |
Cetus |
|
50m |
1:28.53 |
1:25.53 |
5 |
Sara Mustonen |
2002 |
02A219 |
Cetus |
|
50m |
1:28.77 |
1:25.77 |
6 |
Pippi Nordström |
2001 |
01A854 |
HU |
|
25m |
1:26.03 |
1:26.03 |
7 |
Jenny Nieminen |
2001 |
01A986 |
HyUS |
|
25m |
1:27.29 |
1:27.29 |
8 |
Nea Eränpalo |
2001 |
01A211 |
Cetus |
|
50m |
1:32.33 |
1:29.33 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Amanda Rapinoja |
2001 |
01A463 |
Cetus |
|
50m |
1:27.59 |
1:24.59 |
2 |
Anni Eloranta |
2001 |
01A347 |
STRiksu |
|
50m |
1:25.57 |
1:22.57 |
3 |
Emma Kotiranta |
2001 |
01A087 |
Cetus |
|
50m |
1:21.90 |
1:18.90 |
4 |
Alexandra Vartiainen |
2001 |
01A437 |
HSS |
|
50m |
1:19.98 |
1:16.98 |
5 |
Ada Nyström |
2001 |
01A572 |
BS-PU |
|
50m |
1:20.67 |
1:17.67 |
6 |
Annika Tietz |
2001 |
01A200 |
HTU |
|
50m |
1:22.37 |
1:19.37 |
7 |
Mirka Mettinen |
2002 |
02A159 |
Cetus |
|
50m |
1:26.49 |
1:23.49 |
8 |
Eevi Kotiranta |
2001 |
01A433 |
AQUILA |
|
50m |
1:28.15 |
1:25.15 |
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 |
Tulostuspäivämäärä |
04 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:07 |
|