Startliste for STT Efterårsstævne 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2014 |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2014 |
|
|
Stævne by |
Tåstrup |
|
Udskriftstidspunkt |
09:01 |
|
|
Arrangør |
SwimTeamTaastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2014 |
|
|
|
|
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (20) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
180 |
1 |
Ann-Sofie Nickelsen |
2000 |
|
STT |
|
25m |
|
151 |
2 |
Sara Henriksen |
2000 |
|
VORDINGB |
|
25m |
|
227 |
3 |
Cecilie C. Helmark |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
217 |
4 |
Sofie D. Boesen |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
163 |
5 |
Mille Hansson |
2004 |
0498AJ |
STT |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
174 |
1 |
Emilie Larsen |
2000 |
|
STT |
|
25m |
|
8 |
2 |
Minna Juul |
2001 |
|
FR.VÆRK |
|
25m |
|
296 |
3 |
Olivia Nielsen |
2005 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
|
368 |
4 |
Funda Serifovski |
2004 |
0402AL |
VI39 |
|
25m |
|
340 |
5 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
|
GSK |
|
25m |
|
281 |
6 |
Agnes Barner Hansen |
2005 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
131 |
1 |
Sophie Lærke Sandell |
2005 |
0524AD |
TRITON B |
|
25m |
|
330 |
2 |
Anna Østerby |
2005 |
0554AJ |
GSK |
|
25m |
|
144 |
3 |
Emma Riis |
2005 |
0546AG |
AIF |
|
25m |
|
251 |
4 |
Patricia Petersen |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
290 |
5 |
Anna Larsen |
2002 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
|
337 |
6 |
Safira Vestergaard |
2005 |
|
GSK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
128 |
1 |
Anna Refsgaard |
2005 |
0502AF |
TRITON B |
|
25m |
|
177 |
2 |
Mathilde Madsen |
2005 |
0584AF |
STT |
|
25m |
|
164 |
3 |
Agnete Heidensleben |
1999 |
|
STT |
|
25m |
|
132 |
4 |
Ella Bødker Thomsen |
2005 |
|
TRITON B |
|
25m |
|
173 |
5 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
|
STT |
|
25m |
|
178 |
6 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
114 |
1 |
Helena Bentien |
2004 |
0402AN |
TRITON B |
|
25m |
|
181 |
2 |
Mette Nielsen |
2002 |
|
STT |
|
25m |
|
222 |
3 |
Asta Ellermann-Kingombe |
2004 |
0496AC |
GENTOFTE |
|
25m |
|
260 |
4 |
Anna R. Strøbek |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
209 |
5 |
Stella Demuth Andersen |
2006 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
138 |
6 |
Silja Mortensen |
2003 |
0342AU |
AIF |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
264 |
1 |
Ingrid Thougaard |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
121 |
2 |
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
0658AB |
TRITON B |
|
25m |
|
145 |
3 |
Sofie Riis |
2005 |
0536AG |
AIF |
|
25m |
|
176 |
4 |
Isabella M. Madsen |
2007 |
|
STT |
|
25m |
|
327 |
5 |
Clara Brevald |
2006 |
0672AD |
GSK |
|
25m |
|
336 |
6 |
Lærke Rammer Nielsen |
2006 |
|
GSK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
119 |
1 |
Julie Ortved Gang |
2003 |
|
TRITON B |
|
25m |
|
156 |
2 |
Aliyah Savannah Rasmussen |
2005 |
|
VORDINGB |
|
25m |
|
124 |
3 |
Petrine Nielson |
2003 |
0316AS |
TRITON B |
|
25m |
|
194 |
4 |
Tomine Vestergaard |
2004 |
0494AI |
STT |
|
25m |
|
133 |
5 |
Matha Bødker Thomsen |
2005 |
|
TRITON B |
|
25m |
|
339 |
6 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
367 |
1 |
Pil Normand |
2003 |
0326AS |
VI39 |
|
25m |
2:16.93 |
286 |
2 |
Freja Juul |
2005 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
2:10.54 |
284 |
3 |
Emma Hass |
2004 |
0438AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
2:04.95 |
294 |
4 |
Katrine Mørkeberg |
2004 |
0424AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
2:08.29 |
115 |
5 |
Signe Bjerre |
2006 |
0616AB |
TRITON B |
|
25m |
2:10.87 |
243 |
6 |
Anna Mabeck |
2003 |
0362AH |
GENTOFTE |
|
25m |
3:50.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
218 |
1 |
Marie Toft Christensen |
2003 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
1:58.64 |
77 |
2 |
Ida Olivarius |
2004 |
0418AL |
LYNGBY |
|
25m |
1:56.61 |
80 |
3 |
Ida Lerche Sloth |
2004 |
0498AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:49.08 |
70 |
4 |
Isabella Ravn Jensen |
2004 |
0404AM |
LYNGBY |
|
25m |
1:55.73 |
346 |
5 |
Annika Køhn |
2005 |
|
VI39 |
|
25m |
1:57.90 |
332 |
6 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
2:03.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
175 |
1 |
Anna Maria Madsen |
2004 |
0444AJ |
STT |
|
25m |
1:47.48 |
154 |
2 |
Charlotte W. Jørgensen |
2000 |
|
VORDINGB |
|
25m |
1:46.68 |
65 |
3 |
Maya Fenger |
2004 |
0464AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:43.75 |
75 |
4 |
Nina Skyggebjerg Olesen |
2004 |
0412AF |
LYNGBY |
|
25m |
1:46.57 |
9 |
5 |
Ida Lund Järund |
2003 |
0316AO |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:47.40 |
345 |
6 |
Rebecca Vorm |
2006 |
0614AC |
VI39 |
|
25m |
1:48.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
262 |
1 |
Louisa Lykkesfelt Thomsen |
2004 |
0454AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:37.89 |
84 |
2 |
Laura Møller Sørensen |
2004 |
0466AI |
LYNGBY |
|
25m |
1:36.93 |
69 |
3 |
Lucca Piel Høybye |
2003 |
0368AV |
LYNGBY |
|
25m |
1:34.15 |
166 |
4 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
STT |
|
25m |
1:36.52 |
324 |
5 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
GSK |
|
25m |
1:37.61 |
73 |
6 |
Maya Nielsen |
2004 |
0474AO |
LYNGBY |
|
25m |
1:40.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
287 |
1 |
Miamaja Skytt Knudsen |
2003 |
0398AV |
NÆSTVED |
|
25m |
1:33.00 |
438 |
2 |
Lærke Samsø Svenningsen |
2002 |
0206AW |
SOLRØD |
|
25m |
1:31.37 |
66 |
3 |
Fiona Andrea Have |
2004 |
|
LYNGBY |
|
25m |
1:29.89 |
230 |
4 |
Sophia Hyldtoft |
2004 |
0488AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:30.87 |
343 |
5 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
1:32.50 |
282 |
6 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:33.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
301 |
1 |
Cecilie Zachariassen |
2001 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
1:28.60 |
276 |
2 |
Caroline Bendtsen |
2002 |
0254AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:28.09 |
19 |
3 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
1:26.87 |
161 |
4 |
Julie Hansen |
2001 |
0148AO |
STT |
|
25m |
1:27.14 |
423 |
5 |
Amalie Limose |
2000 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:28.40 |
35 |
6 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
STT |
|
25m |
1:29.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
298 |
1 |
Nadia Diana Olsen |
2001 |
0156AZ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:24.75 |
386 |
2 |
Lotte Dyndgaard |
2003 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:24.00 |
404 |
3 |
Isabella Rosenberg |
2003 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:23.45 |
149 |
4 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
VORDINGB |
|
25m |
1:23.49 |
150 |
5 |
Emma Devantier |
1999 |
|
VORDINGB |
|
25m |
1:24.54 |
279 |
6 |
Katrine Duus |
2003 |
0318AR |
NÆSTVED |
|
25m |
1:25.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
155 |
1 |
Freja Petersen |
2000 |
0018BE |
VORDINGB |
|
25m |
1:23.00 |
424 |
2 |
Veronica Lauridsen |
1999 |
9992BD |
SOLRØD |
|
25m |
1:20.97 |
16 |
3 |
Rikke Taul Thomsen |
2002 |
0206AS |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:20.76 |
45 |
4 |
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
0476AA |
STT |
|
25m |
1:20.87 |
388 |
5 |
Sabrina Eriksen |
2002 |
0238AT |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:22.00 |
289 |
6 |
Josefine M. Kristiansen |
2002 |
0212AV |
NÆSTVED |
|
25m |
1:23.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
148 |
1 |
Léa Zoé Bingler |
2000 |
0082AX |
VORDINGB |
|
25m |
1:18.65 |
50 |
2 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
GSK |
|
25m |
1:17.74 |
401 |
3 |
Thippe de Neergaard |
2003 |
0368AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:17.20 |
17 |
4 |
Kathrine S. Jørgensen |
2002 |
0258AJ |
AIF |
|
25m |
1:17.53 |
291 |
5 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:18.61 |
46 |
6 |
Anna Wrist-Elkjær |
2003 |
0398AE |
STT |
|
25m |
1:20.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
37 |
1 |
Camilla Hougaard |
2002 |
0282AJ |
STT |
|
25m |
1:15.71 |
421 |
2 |
Frederikke Amund Nielsen |
1999 |
9994AZ |
SOLRØD |
|
25m |
1:15.21 |
21 |
3 |
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
0298AO |
VI39 |
|
25m |
1:14.51 |
214 |
4 |
Alberte V. Bisgaard |
2003 |
0336AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:15.00 |
56 |
5 |
Ida T Mose |
2002 |
0242AK |
GSK |
|
25m |
1:15.27 |
259 |
6 |
Benedikte Lin Soja |
2002 |
0286AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:17.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
433 |
1 |
Victoria Kappel |
2000 |
0044AC |
SOLRØD |
|
25m |
1:14.33 |
6 |
2 |
Kaja Aunstrup |
1998 |
9846AD |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:12.94 |
28 |
3 |
Sara Mortensen |
2001 |
0136AW |
VI39 |
|
25m |
1:11.71 |
53 |
4 |
Alberte R. Jakobsen |
2001 |
0138AC |
GSK |
|
25m |
1:12.86 |
184 |
5 |
Laura Petersson |
2001 |
0108AF |
STT |
|
25m |
1:14.19 |
41 |
6 |
Marceline Lermark |
2003 |
0346AF |
STT |
|
25m |
1:14.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
11 |
1 |
Lærke Skov Nielsen |
2001 |
0112AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:11.21 |
394 |
2 |
Anna Aabak Kristoffersen |
2002 |
0288AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:10.26 |
288 |
3 |
Victoria Bæts Kristensen |
2002 |
0286AP |
NÆSTVED |
|
25m |
1:09.31 |
439 |
4 |
Caroline Friis Thirstrup |
2000 |
0012BA |
SOLRØD |
|
25m |
1:09.51 |
420 |
5 |
Johanne Vium-Heinesen |
2000 |
0052AW |
SOLRØD |
|
25m |
1:10.53 |
418 |
6 |
Cathrine Lauritsen |
1999 |
9954AZ |
SOLRØD |
|
25m |
1:11.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
7 |
1 |
Minella Jespersen |
1999 |
9908AW |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:07.21 |
4 |
2 |
Katrine Maria Arnkjær |
1999 |
9942AW |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:04.89 |
91 |
3 |
Rikke Knudsen |
1998 |
9878AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:02.37 |
419 |
4 |
Hannah Karin Wood-Kurland |
1998 |
9866AU |
SOLRØD |
|
25m |
1:04.03 |
405 |
5 |
Lærke Rask Sander |
2002 |
0212AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:06.24 |
391 |
6 |
Saga Hjartardottir |
1996 |
9668AZ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:07.97 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2014 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
09:01 |
|