Startliste for STT Efterårsstævne 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 6
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2014 |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2014 |
|
|
Stævne by |
Tåstrup |
|
Udskriftstidspunkt |
09:01 |
|
|
Arrangør |
SwimTeamTaastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2014 |
|
|
|
|
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
414 |
2 |
Mathias Petersen |
1999 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
273 |
3 |
Matti Andersen |
2001 |
0197AR |
NÆSTVED |
|
25m |
|
143 |
4 |
Vilhelm Hørring Riegels |
2003 |
0321AH |
AIF |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
141 |
2 |
Tobias Nielsen |
2002 |
0221AQ |
AIF |
|
25m |
|
183 |
3 |
Rasmus Emil Paulsen |
2001 |
|
STT |
|
25m |
|
377 |
4 |
Rasmus Emil Poulsen |
2001 |
0167AQ |
STT |
|
25m |
|
159 |
5 |
Jakob Nadeem Alwan |
2003 |
0367AL |
STT |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
225 |
1 |
Sebastian Mørck Gjeraa |
2004 |
0423AB |
GENTOFTE |
|
25m |
|
170 |
2 |
Kalle Germer Knudsen |
2004 |
0487AE |
STT |
|
25m |
2:20.33 |
186 |
3 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
STT |
|
25m |
2:06.58 |
67 |
4 |
Mikkel Hoffmann |
2004 |
0469AH |
LYNGBY |
|
25m |
2:08.70 |
126 |
5 |
Mikkel Toft Ottosen |
2003 |
|
TRITON B |
|
25m |
|
168 |
6 |
Victor Thore Iversen |
1999 |
|
STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
122 |
1 |
Frederik Taubert Løgager |
2004 |
0467AH |
TRITON B |
|
25m |
2:01.17 |
85 |
2 |
Ikaros Volianitis |
2004 |
0441AJ |
LYNGBY |
|
25m |
1:59.72 |
451 |
3 |
Asbjørn Rosenbohm |
2004 |
0405AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:55.46 |
63 |
4 |
Rasmus Hammer Dohnn |
2004 |
0419AJ |
LYNGBY |
|
25m |
1:56.13 |
219 |
5 |
Villads Cowan |
2003 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
2:00.00 |
72 |
6 |
Marco Mönkemöller |
2004 |
|
LYNGBY |
|
25m |
2:03.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
442 |
1 |
Thor Gudmand-Høyer |
2002 |
0239AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:45.21 |
274 |
2 |
Sammi Anker Andersen |
2003 |
0347AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:44.34 |
387 |
3 |
Michael Elliks |
2002 |
0207AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:42.25 |
318 |
4 |
Marius Nielsen |
2003 |
0365AI |
GSK |
|
25m |
1:43.22 |
229 |
5 |
Anders Hvidt |
2002 |
0271AN |
GENTOFTE |
|
25m |
1:44.78 |
376 |
6 |
William Jensen |
2002 |
0209AF |
STT |
|
25m |
1:53.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
245 |
1 |
Oliver Madsen |
2003 |
0315AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:39.42 |
348 |
2 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VI39 |
|
25m |
1:36.27 |
265 |
3 |
Christopher G. Trandum |
2003 |
0313AI |
GENTOFTE |
|
25m |
1:33.63 |
317 |
4 |
Jeppe Wagner |
2003 |
0387AF |
GSK |
|
25m |
1:35.56 |
169 |
5 |
Jeppe Kjær |
2004 |
0419AB |
STT |
|
25m |
1:39.37 |
355 |
6 |
Sebastian Rasmussen |
2003 |
0343AE |
VI39 |
|
25m |
1:41.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
395 |
1 |
Kristian A. Kristoffersen |
2003 |
0355AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:31.09 |
356 |
2 |
Joakim Køhn |
2003 |
0375AE |
VI39 |
|
25m |
1:28.10 |
3 |
3 |
Nicklas Andersen |
2001 |
0171AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:25.44 |
455 |
4 |
Silas Bech Rindorf |
2000 |
0037AM |
STT |
|
25m |
1:28.02 |
398 |
5 |
Marius Larsen |
2003 |
0305AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:29.77 |
413 |
6 |
Morten Kilhof |
2000 |
0037AJ |
SOLRØD |
|
25m |
1:33.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
354 |
1 |
Mikkel Jørgensen |
2003 |
0365AE |
VI39 |
|
25m |
1:24.35 |
220 |
2 |
Marcus Dessau |
2002 |
0229AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:20.97 |
40 |
3 |
William I. Kristiansen |
2001 |
0151AK |
STT |
|
25m |
1:19.10 |
456 |
4 |
Rasmus Paulsen |
2000 |
0083AD |
STT |
|
25m |
1:19.49 |
415 |
5 |
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
0215AL |
SOLRØD |
|
25m |
1:23.22 |
238 |
6 |
Linus Lindquist |
2002 |
0241AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:25.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
399 |
1 |
Halfdan H. Mørch |
2000 |
0009AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:16.47 |
39 |
2 |
Sipan Kawiani |
2000 |
0013AC |
STT |
|
25m |
1:13.83 |
20 |
3 |
Luccas Dam Brenner |
2001 |
0193AK |
VI39 |
|
25m |
1:13.06 |
30 |
4 |
Rasmus Nickelsen |
2003 |
0347AC |
VI39 |
|
25m |
1:13.12 |
54 |
5 |
Rasmus Langvad |
2000 |
0045AD |
GSK |
|
25m |
1:14.56 |
14 |
6 |
Phillip Søren Sommer |
2000 |
0013AE |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:18.20 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2014 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
09:01 |
|