Ohjelma Køge Open 2014 Herfølge
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
12 år og yngre: Maj Howardsen (1997) 5:07.12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 211 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 5:21.61 | |
2 | 243 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 5:33.04 | |
3 | 174 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 6:00.00 | |
4 | 202 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 6:07.07 | |
5 | 196 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 6:23.72 | |
6 | 64 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 6:27.87 | |
7 | 162 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | ||
8 | 163 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
14 år og yngre: Johan Müller (1998) 4:28.87 2011-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 4:41.91 | |
2 | 233 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 4:43.33 | |
3 | 103 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 4:44.46 | |
4 | 76 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 4:51.54 | |
5 | 62 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 4:59.84 | |
6 | 79 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 5:01.01 | |
7 | 224 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 5:01.91 | |
8 | 191 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 5:05.20 | |
9 | 229 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 5:08.73 | |
10 | 266 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 5:14.10 | |
11 | 95 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 5:18.98 | |
12 | 179 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 5:26.77 | |
13 | 3 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 5:29.65 | ||
14 | 90 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 5:30.00 | |
15 | 206 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 5:32.61 | |
16 | 172 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 5:36.67 | |
17 | 241 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 5:41.23 | |
18 | 84 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 5:45.00 | |
19 | 63 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 5:45.67 | RES |
20 | 119 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 5:56.92 | RES |
21 | 171 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 25 m | 6:08.55 | RES |
22 | 164 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 6:11.35 | RES |
23 | 182 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 3, 100m Medley Damer |
10 år og yngre: Laura Andersen (2001) 1:33.57 2010-12-04 |
11 - 12 år: Amanda Duus (2000) 1:14.16 2011-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 211 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:22.65 | |
2 | 199 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 1:23.43 | |
3 | 243 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:24.93 | |
4 | 170 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:26.14 | |
5 | 205 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:26.22 | |
6 | 221 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 1:26.25 | |
7 | 238 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:28.60 | |
8 | 175 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:30.00 | ||
9 | 227 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:31.71 | |
10 | 217 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:32.05 | |
11 | 203 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:33.13 | |
12 | 202 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 1:33.16 | |
13 | 13 | Trygvadóttir Rebekka | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:34.39 | ||
14 | 174 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:34.54 | |
15 | 188 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:35.89 | |
16 | 93 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:36.15 | |
17 | 216 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 1:37.09 | |
18 | 196 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:37.77 | |
19 | 225 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:37.96 | |
20 | 178 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 1:38.15 | |
21 | 167 | Andersen Asta | 2003 | VAT CPH-MK | 0398AC | 25 m | 1:38.53 | |
22 | 168 | Dyndgaard Lotte | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:40.00 | ||
23 | 92 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:40.35 | |
24 | 223 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:41.21 | |
25 | 176 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:42.61 | |
26 | 113 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:44.31 | |
27 | 126 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:45.00 | |
28 | 77 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:45.29 | |
29 | 226 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:46.45 | |
30 | 279 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 1:47.26 | |
31 | 162 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:48.15 | |
32 | 5 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:50.35 | ||
33 | 163 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 1:52.03 | |
34 | 275 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:53.94 | |
35 | 115 | Bruhn Emma | 2003 | HVIDOVRE | 0334AP | 25 m | 1:55.00 | |
36 | 117 | Fang Lykke | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 1:55.00 | ||
37 | 122 | Iversen Lili Young | 2004 | HVIDOVRE | 0464AE | 25 m | 1:55.00 | |
38 | 7 | Nagurset Emma L | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:59.89 | ||
39 | 274 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:00.82 | |
40 | 83 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 2:01.65 | ||
41 | 96 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:04.56 | |
42 | 231 | Langebek Kathrine | 2004 | KØGE | 25 m | 2:04.65 | ||
43 | 99 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 2:05.41 | |
44 | 78 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:10.48 | |
45 | 102 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 2:16.42 | |
46 | 91 | Lackovic Sofia | 2004 | HOLBÆK | 0412AM | 25 m | 2:17.75 | |
47 | 89 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:18.22 | |
48 | 220 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 2:20.98 | |
49 | 88 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 59:59.59 | ||
50 | 222 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 4, 100m Medley Herrer |
1 - 12 år: Rasmus Ejby Nyeland (1995) 1:07.70 2008-10-25 |
13 - 14 år: Marcus Heurlin Lunding (1999) 1:15.71 2010-12-04 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:04.81 | |
2 | 147 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:12.17 | |
3 | 182 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 25 m | 1:13.52 | |
4 | 224 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 1:16.50 | |
5 | 229 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:17.28 | |
6 | 65 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:17.65 | |
7 | 208 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:18.18 | |
8 | 207 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:18.43 | |
9 | 192 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:18.69 | |
10 | 197 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:20.07 | |
11 | 198 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 1:20.75 | |
12 | 60 | Christensen Lukas | 2002 | HERLUFSHOL | 0257AO | 25 m | 1:20.86 | |
13 | 190 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:22.02 | |
14 | 191 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:22.02 | |
15 | 214 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:22.10 | |
16 | 172 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:22.63 | |
17 | 235 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 1:22.81 | |
18 | 3 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:22.87 | ||
19 | 219 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:22.95 | |
20 | 266 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:23.14 | |
21 | 206 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:23.37 | |
22 | 119 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:23.98 | |
23 | 218 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:24.02 | |
24 | 161 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:24.44 | |
25 | 165 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:25.35 | |
26 | 284 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:26.24 | |
27 | 193 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:26.75 | |
28 | 277 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:26.80 | |
29 | 234 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 1:26.98 | |
30 | 116 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 25 m | 1:28.83 | |
31 | 200 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:28.89 | |
32 | 201 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:28.90 | |
33 | 125 | Latta Elia | 2002 | HVIDOVRE | 0227AE | 25 m | 1:29.66 | |
34 | 4 | Hansen Julian | 2001 | REYSTI | 25 m | 1:29.87 | ||
35 | 171 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 25 m | 1:30.00 | |
36 | 177 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:30.31 | |
37 | 241 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:30.92 | |
38 | 164 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:30.95 | |
39 | 195 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 1:32.15 | |
40 | 239 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:32.88 | |
41 | 232 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:33.87 | |
42 | 97 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:34.40 | |
43 | 173 | Larsen Marius | 2003 | VAT CPH-MK | 0305AF | 25 m | 1:34.65 | |
44 | 98 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:35.77 | |
45 | 265 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:37.36 | |
46 | 285 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:38.79 | |
47 | 10 | Poulsen Bergur | 2003 | REYSTI | 25 m | 1:40.30 | ||
48 | 80 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:41.04 | |
49 | 6 | Kristiansen Magnus | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:42.39 | ||
50 | 86 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:43.27 | |
51 | 87 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:44.62 | |
52 | 276 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 1:45.41 | |
53 | 270 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:47.35 | |
54 | 100 | Tetsche Nicolai | 2002 | HOLBÆK | 0209AN | 25 m | 1:51.05 | |
55 | 81 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:57.63 | |
56 | 12 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:58.20 | ||
57 | 94 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:17.47 | |
58 | 85 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 2:26.17 | |
59 | 244 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | 2:31.14 | |
60 | 186 | Jäger Tobias | 2004 | NAKSKOV | 0497AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer |
10 år og yngre: Josefine Paaske (2002) 3:11.17 2011-11-25 |
Årg. 2002-2003: Cecilie Elkjær (2001) 2:25.10 2012-11-30 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:42.87 | |
2 | 199 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 2:52.64 | |
3 | 205 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 2:54.65 | |
4 | 217 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:59.17 | |
5 | 238 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 3:01.83 | |
6 | 203 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 3:10.91 | |
7 | 188 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 3:12.37 | |
8 | 167 | Andersen Asta | 2003 | VAT CPH-MK | 0398AC | 25 m | 3:40.00 | |
9 | 168 | Dyndgaard Lotte | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 3:40.00 | ||
10 | 279 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 3:45.20 | |
11 | 178 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 3:50.00 | |
12 | 124 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 3:55.00 | |
13 | 274 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 3:55.09 | |
14 | 120 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 3:56.24 | |
15 | 93 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 4:02.88 | |
16 | 275 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 4:11.00 | |
17 | 92 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 4:12.80 | |
18 | 77 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 4:16.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer |
12 år og yngre: Marcus Heurlin Lunding (1999) 2:32.94 2010-12-06 |
13 - 14 år: Marcus Heurlin Lunding (1999) 2:23.06 2011-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:17.07 | |
2 | 189 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 2:32.05 | |
3 | 233 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 2:33.30 | |
4 | 182 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 25 m | 2:33.47 | |
5 | 194 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:34.23 | |
6 | 147 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:36.42 | |
7 | 192 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 2:37.02 | |
8 | 198 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 2:41.74 | |
9 | 214 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:42.26 | |
10 | 207 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 2:42.63 | |
11 | 161 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:43.20 | |
12 | 185 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:51.83 | |
13 | 208 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 2:53.67 | |
14 | 235 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 2:54.38 | |
15 | 121 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 2:55.77 | |
16 | 118 | Gammelgaard Andreas | 2002 | HVIDOVRE | 0255AH | 25 m | 2:56.00 | |
17 | 218 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:56.24 | |
18 | 128 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 2:56.37 | |
19 | 190 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 2:58.86 | |
20 | 197 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 2:58.99 | |
21 | 165 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 2:59.72 | |
22 | 193 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 3:00.52 | |
23 | 201 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 3:00.77 | |
24 | 164 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 3:05.38 | |
25 | 219 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 3:06.28 | |
26 | 284 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 3:06.43 | |
27 | 277 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 3:08.40 | |
28 | 234 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 3:11.74 | |
29 | 265 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 3:12.69 | |
30 | 184 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 3:13.31 | |
31 | 195 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 3:14.03 | |
32 | 57 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 3:16.59 | |
33 | 200 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 3:19.97 | |
34 | 123 | Jensen Mathias Berner | 2002 | HVIDOVRE | 0247AL | 25 m | 3:20.00 | |
35 | 285 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 3:24.72 | |
36 | 276 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 3:27.77 | |
37 | 104 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 3:33.54 | |
38 | 270 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 3:36.10 | |
39 | 98 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 4:06.94 | |
40 | 80 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 59:59.59 | |
41 | 81 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 59:59.59 | |
42 | 86 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 59:59.59 | |
43 | 87 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 59:59.59 | |
44 | 97 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 59:59.59 | |
45 | 100 | Tetsche Nicolai | 2002 | HOLBÆK | 0209AN | 25 m | 59:59.59 | |
46 | 183 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | ||
47 | 239 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | ||
48 | 266 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Mk31 Mix 1 | 2001 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:15.00 | ||
2 | 74 | Holbæk Mixed 1 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:15.60 | ||
3 | 248 | Køge Mix 1 | 2002 | KØGE | 25 m | 2:16.00 | ||
4 | 249 | Køge Mix 2 | 2002 | KØGE | 25 m | 2:22.00 | ||
5 | 250 | Køge Mix 3 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:30.00 | ||
6 | 112 | Hvidovre C | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 2:31.00 | ||
7 | 75 | Holbæk Mixed 2 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:34.90 | ||
8 | 251 | Køge Mix 4 | 2004 | KØGE | 25 m | 2:40.00 | ||
9 | 252 | Køge Mix 5 | 2004 | KØGE | 25 m | 2:52.00 | ||
10 | 253 | Køge Mix 6 | 2005 | KØGE | 25 m | 3:06.00 | ||
11 | 1 | Reysti Superteam 2 | 2001 | REYSTI | 25 m | |||
12 | 2 | Reysti Superteam | 2001 | REYSTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 8, 50m Butterfly Herrer |
12 år og yngre: Jóhan Heôinsson (1995) 30.08 2008-10-25 |
13 - 14 år: Teodor Widerberg (1998) 29.03 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 29.27 | |
2 | 180 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 30.56 | |
3 | 105 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 31.26 | |
4 | 207 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 31.91 | |
5 | 28 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 32.20 | |
6 | 192 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 32.69 | |
7 | 49 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 33.04 | |
8 | 79 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 33.06 | |
9 | 189 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 33.31 | |
10 | 194 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 33.40 | |
11 | 20 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 33.73 | |
12 | 214 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 34.01 | |
13 | 45 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 34.17 | |
14 | 101 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 34.29 | |
15 | 29 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 34.45 | |
16 | 62 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 34.52 | |
17 | 95 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 34.58 | |
18 | 51 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 34.66 | |
19 | 234 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 34.85 | |
20 | 233 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 34.90 | |
21 | 31 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 35.00 | ||
22 | 218 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 35.30 | |
23 | 111 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 25 m | 35.41 | |
24 | 259 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 35.49 | |
25 | 191 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 35.52 | |
26 | 54 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 36.15 | |
27 | 76 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 36.24 | |
28 | 121 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 36.33 | |
29 | 258 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 36.41 | |
30 | 106 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 36.46 | |
31 | 190 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 36.99 | |
32 | 193 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 37.25 | |
33 | 277 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 37.55 | |
34 | 21 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 37.81 | |
35 | 3 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 37.86 | ||
36 | 255 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 38.32 | |
37 | 63 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 38.56 | |
38 | 36 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 38.62 | |
39 | 72 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 38.78 | |
40 | 183 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | 38.80 | |
41 | 229 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 38.98 | |
42 | 235 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 39.10 | |
43 | 107 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 39.40 | |
44 | 200 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 39.42 | |
45 | 171 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 25 m | 39.82 | |
46 | 118 | Gammelgaard Andreas | 2002 | HVIDOVRE | 0255AH | 25 m | 39.90 | |
47 | 26 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 39.93 | |
48 | 44 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 39.98 | |
49 | 32 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 40.31 | |
50 | 257 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 40.36 | |
51 | 241 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 40.65 | |
52 | 177 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 40.98 | |
53 | 43 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 41.11 | |
54 | 98 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 41.40 | |
55 | 48 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 41.55 | |
56 | 197 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 41.61 | |
57 | 116 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 25 m | 41.80 | |
58 | 239 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 42.56 | |
59 | 179 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 42.76 | |
60 | 145 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 42.78 | |
61 | 97 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 42.97 | |
62 | 82 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 43.19 | |
63 | 67 | Søltoft Alexander | 2001 | HERLUFSHOL | 0125AH | 25 m | 44.11 | |
64 | 108 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 44.22 | |
65 | 201 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 44.65 | |
66 | 173 | Larsen Marius | 2003 | VAT CPH-MK | 0305AF | 25 m | 44.90 | |
67 | 195 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 44.95 | |
68 | 42 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 46.05 | |
69 | 10 | Poulsen Bergur | 2003 | REYSTI | 25 m | 47.25 | ||
70 | 287 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 47.47 | |
71 | 6 | Kristiansen Magnus | 2002 | REYSTI | 25 m | 47.85 | ||
72 | 109 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 48.29 | |
73 | 210 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 25 m | 48.66 | ||
74 | 285 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 49.40 | |
75 | 22 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 49.42 | |
76 | 80 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 49.60 | |
77 | 52 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 49.86 | |
78 | 276 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 50.46 | |
79 | 265 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 50.53 | |
80 | 81 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 51.45 | |
81 | 11 | Poulsen Ólavur | 2005 | REYSTI | 25 m | 54.24 | ||
82 | 12 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 54.25 | ||
83 | 270 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 55.15 | |
84 | 110 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 55.71 | |
85 | 57 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 57.43 | |
86 | 100 | Tetsche Nicolai | 2002 | HOLBÆK | 0209AN | 25 m | 57.88 | |
87 | 24 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:01.51 | |
88 | 132 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:09.20 | |
89 | 149 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | ||
90 | 151 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | ||
91 | 152 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | ||
92 | 154 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | ||
93 | 161 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | ||
94 | 184 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | ||
95 | 212 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 25 m | |||
96 | 254 | Birkholm Jacob | 2002 | SLAGELSE | 0277AH | 25 m | ||
97 | 264 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 25 m | |||
98 | 267 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 9, 50m Butterfly Damer |
10 år og yngre: Karoline Barrett (2002) 36.92 2011-11-26 |
Årg. 2002-2003: Amanda Duus (2000) 32.72 2011-11-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 37.48 | |
2 | 221 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 37.60 | |
3 | 47 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 38.52 | |
4 | 40 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 39.20 | |
5 | 35 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 39.51 | |
6 | 37 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 40.19 | |
7 | 56 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 40.68 | |
8 | 202 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 40.82 | |
9 | 13 | Trygvadóttir Rebekka | 2004 | REYSTI | 25 m | 42.23 | ||
10 | 126 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 44.34 | |
11 | 17 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 44.39 | |
12 | 33 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 45.00 | |
13 | 114 | Bernack Marie Reno | 2003 | HVIDOVRE | 0376AN | 25 m | 45.00 | |
14 | 92 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 45.42 | |
15 | 120 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 45.58 | |
16 | 38 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 45.84 | |
17 | 209 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 25 m | 46.03 | |
18 | 176 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 47.09 | |
19 | 262 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 47.34 | |
20 | 53 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 48.67 | |
21 | 156 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 49.36 | |
22 | 39 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 51.35 | |
23 | 5 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 52.92 | ||
24 | 139 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 0348AT | 25 m | 52.98 | |
25 | 19 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 53.60 | |
26 | 203 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 54.11 | |
27 | 30 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 57.55 | |
28 | 113 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 58.45 | |
29 | 268 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 58.99 | |
30 | 275 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:01.51 | |
31 | 115 | Bruhn Emma | 2003 | HVIDOVRE | 0334AP | 25 m | 1:02.21 | |
32 | 15 | Emcken Josefine | 2003 | VI39 | 0386AU | 25 m | 1:06.30 | |
33 | 263 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:06.45 | |
34 | 14 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:11.62 | |
35 | 140 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 0394AT | 25 m | ||
36 | 159 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | ||
37 | 160 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | ||
38 | 163 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | ||
39 | 213 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | ||
40 | 246 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 25 m | |||
41 | 269 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 0568AG | 25 m | ||
42 | 273 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | ||
43 | 280 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 10, 50m Brystsvømning Herrer |
12 år og yngre: Dennis Dukic (2000) 39.53 2011-11-26 |
13 - 14 år: Martin Jungersen (1995) 34.38 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 36.66 | |
2 | 45 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 37.69 | |
3 | 106 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 38.00 | |
4 | 147 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 38.11 | |
5 | 172 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 38.87 | |
6 | 54 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 38.97 | |
7 | 224 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 39.22 | |
8 | 48 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 39.37 | |
9 | 55 | Adeler Lukas | 2001 | HERLUFSHOL | 0133AG | 25 m | 40.44 | |
10 | 65 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 40.89 | |
11 | 235 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 41.57 | |
12 | 51 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 42.15 | |
13 | 44 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 42.39 | |
14 | 60 | Christensen Lukas | 2002 | HERLUFSHOL | 0257AO | 25 m | 42.62 | |
15 | 16 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 25 m | 43.00 | ||
16 | 219 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 43.11 | |
17 | 234 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 43.13 | |
18 | 119 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 43.56 | |
19 | 191 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 43.61 | |
20 | 71 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 43.65 | |
21 | 284 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 43.81 | |
22 | 208 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 43.82 | |
23 | 63 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 43.89 | |
24 | 104 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 44.05 | |
25 | 266 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 44.62 | |
26 | 20 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 44.87 | |
27 | 27 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 45.04 | |
28 | 165 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 45.78 | |
29 | 3 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 46.05 | ||
30 | 256 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 25 m | 46.32 | |
31 | 232 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 47.36 | |
32 | 254 | Birkholm Jacob | 2002 | SLAGELSE | 0277AH | 25 m | 47.59 | |
33 | 260 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 25 m | 47.61 | |
34 | 4 | Hansen Julian | 2001 | REYSTI | 25 m | 47.62 | ||
35 | 18 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 47.80 | |
36 | 190 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 48.33 | |
37 | 195 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 48.70 | |
38 | 109 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 48.89 | |
39 | 21 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 49.28 | |
40 | 66 | Schelke Oskar | 2002 | HERLUFSHOL | 0251AL | 25 m | 49.32 | |
41 | 36 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 49.51 | |
42 | 32 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 49.70 | |
43 | 110 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 49.74 | |
44 | 144 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 50.11 | |
45 | 130 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 51.07 | |
46 | 52 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 51.75 | |
47 | 10 | Poulsen Bergur | 2003 | REYSTI | 25 m | 52.33 | ||
48 | 6 | Kristiansen Magnus | 2002 | REYSTI | 25 m | 52.47 | ||
49 | 42 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 52.58 | |
50 | 200 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 53.49 | |
51 | 87 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 54.33 | |
52 | 9 | Lervig Jónatan | 2003 | REYSTI | 25 m | 54.36 | ||
53 | 26 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 54.43 | |
54 | 43 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 54.87 | |
55 | 86 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 55.27 | |
56 | 201 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 56.61 | |
57 | 12 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 57.58 | ||
58 | 153 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 58.15 | |
59 | 23 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 58.29 | |
60 | 137 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 59.71 | |
61 | 244 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | 1:01.64 | |
62 | 24 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:01.93 | |
63 | 282 | Steendal Cornelius Lund | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 1:02.91 | ||
64 | 155 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:07.04 | ||
65 | 11 | Poulsen Ólavur | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:08.67 | ||
66 | 215 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:09.44 | |
67 | 228 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:10.66 | |
68 | 94 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:18.43 | |
69 | 85 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:22.95 | |
70 | 157 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
71 | 181 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | ||
72 | 186 | Jäger Tobias | 2004 | NAKSKOV | 0497AH | 25 m | ||
73 | 197 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | ||
74 | 210 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 25 m | |||
75 | 212 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 25 m | |||
76 | 236 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | ||
77 | 242 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | ||
78 | 247 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 25 m | |||
79 | 278 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer |
Årg. 2005-2015: Josefine Mølgaard (2002) 48.92 2011-11-26 |
11 - 12 år: Melanie Degner (2000) 39.13 2011-11-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 41.76 | |
2 | 261 | Mosegaard Mathilde M | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 44.54 | |
3 | 175 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 45.00 | ||
4 | 30 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 45.89 | |
5 | 13 | Trygvadóttir Rebekka | 2004 | REYSTI | 25 m | 47.67 | ||
6 | 170 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 47.74 | |
7 | 64 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 47.94 | |
8 | 262 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 48.08 | |
9 | 53 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 48.53 | |
10 | 168 | Dyndgaard Lotte | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 49.51 | ||
11 | 196 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 49.73 | |
12 | 174 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 49.97 | |
13 | 227 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 50.03 | |
14 | 25 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 50.44 | |
15 | 40 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 50.82 | |
16 | 124 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 51.16 | |
17 | 167 | Andersen Asta | 2003 | VAT CPH-MK | 0398AC | 25 m | 51.55 | |
18 | 117 | Fang Lykke | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 51.90 | ||
19 | 37 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 53.23 | |
20 | 93 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 53.31 | |
21 | 77 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 53.37 | |
22 | 39 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 54.24 | |
23 | 33 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 55.17 | |
24 | 188 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 55.54 | |
25 | 14 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 55.91 | |
26 | 231 | Langebek Kathrine | 2004 | KØGE | 25 m | 56.07 | ||
27 | 178 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 56.11 | |
28 | 58 | Borggaard Celine Jul | 2003 | HERLUFSHOL | 0328AT | 25 m | 56.61 | |
29 | 15 | Emcken Josefine | 2003 | VI39 | 0386AU | 25 m | 57.29 | |
30 | 38 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 57.77 | |
31 | 5 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 58.87 | ||
32 | 162 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:00.26 | |
33 | 274 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:01.18 | |
34 | 281 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 1:01.59 | |
35 | 7 | Nagurset Emma L | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:03.00 | ||
36 | 83 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 1:03.12 | ||
37 | 279 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 1:03.39 | |
38 | 209 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 25 m | 1:04.68 | |
39 | 78 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:04.84 | |
40 | 122 | Iversen Lili Young | 2004 | HVIDOVRE | 0464AE | 25 m | 1:04.84 | |
41 | 8 | Leo Sunniva | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:05.85 | ||
42 | 127 | Rusborg Anna | 2004 | HVIDOVRE | 0474AE | 25 m | 1:06.01 | |
43 | 286 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | 1:06.46 | |
44 | 102 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:06.97 | |
45 | 99 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 1:08.33 | |
46 | 220 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:08.70 | |
47 | 158 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:09.24 | |
48 | 91 | Lackovic Sofia | 2004 | HOLBÆK | 0412AM | 25 m | 1:10.11 | |
49 | 96 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:12.02 | |
50 | 89 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:13.72 | |
51 | 271 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:14.20 | |
52 | 222 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:46.48 | |
53 | 88 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 59:59.59 | ||
54 | 19 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | ||
55 | 223 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | ||
56 | 230 | Kjærsgaard Silje | 2006 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
Årg. 2004-2014: Julie Laugesen (2003) 1:32.05 2012-12-01 |
11 - 12 år: Cariline Hørlykke (2000) 1:16.33 2010-11-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:16.81 | |
2 | 261 | Mosegaard Mathilde M | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:20.98 | |
3 | 205 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:22.25 | |
4 | 217 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:23.62 | |
5 | 35 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:24.35 | |
6 | 238 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:24.89 | |
7 | 170 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:25.36 | |
8 | 40 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 1:28.41 | |
9 | 203 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:28.66 | |
10 | 188 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:29.59 | |
11 | 243 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:29.73 | |
12 | 25 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:31.37 | |
13 | 58 | Borggaard Celine Jul | 2003 | HERLUFSHOL | 0328AT | 25 m | 1:31.99 | |
14 | 30 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:33.28 | |
15 | 140 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 0394AT | 25 m | 1:34.02 | |
16 | 56 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:34.15 | |
17 | 175 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:35.00 | ||
18 | 178 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 1:35.48 | |
19 | 38 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:35.56 | |
20 | 37 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:36.52 | |
21 | 174 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:37.12 | |
22 | 167 | Andersen Asta | 2003 | VAT CPH-MK | 0398AC | 25 m | 1:39.45 | |
23 | 168 | Dyndgaard Lotte | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:40.84 | ||
24 | 17 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:41.25 | |
25 | 61 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:43.49 | |
26 | 279 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 1:44.05 | |
27 | 176 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:44.19 | |
28 | 163 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 1:46.73 | |
29 | 114 | Bernack Marie Reno | 2003 | HVIDOVRE | 0376AN | 25 m | 1:47.53 | |
30 | 156 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:48.43 | |
31 | 93 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:50.23 | |
32 | 134 | Nielsen Malou | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 1:50.37 | ||
33 | 159 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:50.68 | |
34 | 124 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:50.89 | |
35 | 162 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:51.37 | |
36 | 122 | Iversen Lili Young | 2004 | HVIDOVRE | 0464AE | 25 m | 1:51.43 | |
37 | 92 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:51.45 | |
38 | 5 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:52.07 | ||
39 | 275 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:52.54 | |
40 | 281 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 1:57.94 | |
41 | 158 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 2:00.31 | |
42 | 286 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | 2:02.31 | |
43 | 271 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 2:02.49 | |
44 | 160 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:03.65 | |
45 | 127 | Rusborg Anna | 2004 | HVIDOVRE | 0474AE | 25 m | 2:03.72 | |
46 | 99 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 2:06.17 | |
47 | 283 | Sømer Andrea Vorbeck | 2006 | BIRKERØD | 0664AC | 25 m | 2:15.09 | |
48 | 269 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 0568AG | 25 m | 2:15.83 | |
49 | 96 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:41.55 | |
50 | 89 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:43.33 | |
51 | 78 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:52.58 | |
52 | 83 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 59:59.59 | ||
53 | 88 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 59:59.59 | ||
54 | 91 | Lackovic Sofia | 2004 | HOLBÆK | 0412AM | 25 m | 59:59.59 | |
55 | 102 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 59:59.59 | |
56 | 139 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 0348AT | 25 m | ||
57 | 150 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
58 | 237 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | ||
59 | 240 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | ||
60 | 272 | Odgaard Karla | 2006 | BIRKERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
12 år og yngre: Rasmus Birkedal (1997) 1:09.28 2011-05-12 |
Årg. 2000-2001: Frederik Weibel (1999) 1:06.19 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:05.75 | |
2 | 105 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:07.83 | |
3 | 103 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:09.69 | |
4 | 147 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:09.96 | |
5 | 189 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:10.56 | |
6 | 79 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:12.00 | |
7 | 181 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 1:12.42 | |
8 | 233 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 1:12.88 | |
9 | 192 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:13.53 | |
10 | 214 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:14.12 | |
11 | 207 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:14.23 | |
12 | 180 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 1:14.59 | |
13 | 45 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:14.75 | |
14 | 29 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:14.81 | |
15 | 191 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:15.13 | |
16 | 31 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 1:15.54 | ||
17 | 194 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:16.12 | |
18 | 76 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:16.55 | |
19 | 32 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:17.65 | |
20 | 144 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:18.27 | |
21 | 67 | Søltoft Alexander | 2001 | HERLUFSHOL | 0125AH | 25 m | 1:18.85 | |
22 | 161 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:19.05 | |
23 | 198 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 1:19.10 | |
24 | 128 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 1:19.68 | |
25 | 111 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 25 m | 1:20.20 | |
26 | 59 | Christensen Jonas | 2002 | HERLUFSHOL | 0231AG | 25 m | 1:20.97 | |
27 | 185 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 1:21.35 | |
28 | 121 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 1:21.50 | |
29 | 208 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:21.56 | |
30 | 95 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:22.35 | |
31 | 51 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 1:23.39 | |
32 | 219 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:23.53 | |
33 | 193 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:23.65 | |
34 | 165 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:23.98 | |
35 | 48 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 1:24.57 | |
36 | 21 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:24.99 | |
37 | 43 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 1:25.25 | |
38 | 101 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:25.26 | |
39 | 201 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:25.45 | |
40 | 259 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 1:26.78 | |
41 | 239 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:26.94 | |
42 | 109 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:27.45 | |
43 | 44 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 1:28.11 | |
44 | 241 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:28.42 | |
45 | 285 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:28.54 | |
46 | 266 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:28.89 | |
47 | 254 | Birkholm Jacob | 2002 | SLAGELSE | 0277AH | 25 m | 1:29.09 | |
48 | 173 | Larsen Marius | 2003 | VAT CPH-MK | 0305AF | 25 m | 1:29.77 | |
49 | 90 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:29.95 | |
50 | 171 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 25 m | 1:31.09 | |
51 | 265 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:31.74 | |
52 | 23 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:31.96 | |
53 | 84 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:32.78 | |
54 | 177 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:34.38 | |
55 | 130 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:34.60 | |
56 | 145 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:35.45 | |
57 | 26 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:35.56 | |
58 | 57 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:36.05 | |
59 | 276 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 1:36.22 | |
60 | 98 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:36.59 | |
61 | 123 | Jensen Mathias Berner | 2002 | HVIDOVRE | 0247AL | 25 m | 1:37.04 | |
62 | 42 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 1:38.86 | |
63 | 52 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 1:39.24 | |
64 | 100 | Tetsche Nicolai | 2002 | HOLBÆK | 0209AN | 25 m | 1:40.72 | |
65 | 97 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:42.06 | |
66 | 86 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:42.24 | |
67 | 80 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:46.84 | |
68 | 154 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:47.81 | |
69 | 151 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:49.14 | |
70 | 149 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:49.98 | |
71 | 152 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:51.45 | |
72 | 267 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:53.00 | |
73 | 9 | Lervig Jónatan | 2003 | REYSTI | 25 m | 1:54.54 | ||
74 | 132 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 2:00.01 | |
75 | 81 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 2:01.86 | |
76 | 87 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 2:03.28 | |
77 | 94 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:03.55 | |
78 | 155 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:06.23 | ||
79 | 85 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 2:26.98 | |
80 | 129 | Aunshol Bertram Toldhwoss | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 2:34.54 | |
81 | 157 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
82 | 257 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 15, 200m Brystsvømning Damer |
10 år og yngre: Laura Andersen (2001) 3:39.33 2010-10-24 |
Årg. 2002-2003: Astrid Bruun Fejfer (2001) 2:55.11 2012-12-01 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 211 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 3:04.34 | |
2 | 221 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 3:24.27 | |
3 | 261 | Mosegaard Mathilde M | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 3:25.41 | |
4 | 47 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 3:28.97 | |
5 | 196 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 3:34.99 | |
6 | 205 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 3:38.76 | |
7 | 175 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 3:40.00 | ||
8 | 225 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 3:40.32 | |
9 | 64 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:43.60 | |
10 | 113 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 3:45.22 | |
11 | 216 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 3:47.00 | |
12 | 202 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 3:47.41 | |
13 | 13 | Trygvadóttir Rebekka | 2004 | REYSTI | 25 m | 3:47.54 | ||
14 | 226 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:51.20 | |
15 | 53 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 3:51.78 | |
16 | 223 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 4:00.56 | |
17 | 39 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 4:03.56 | |
18 | 77 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 59:59.59 | |
19 | 14 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | ||
20 | 238 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | ||
21 | 273 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 16, 200m Brystsvømning Herrer |
12 år og yngre: Dennis Dukic (2000) 3:10.17 2011-11-26 |
13 - 14 år: Daniel Skaaning (1993) 2:35.65 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:48.84 | |
2 | 106 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:53.56 | |
3 | 224 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:56.69 | |
4 | 54 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 3:03.22 | |
5 | 48 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 3:03.46 | |
6 | 65 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 3:08.06 | |
7 | 105 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 3:08.92 | |
8 | 258 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 3:10.23 | |
9 | 60 | Christensen Lukas | 2002 | HERLUFSHOL | 0257AO | 25 m | 3:10.43 | |
10 | 44 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 3:12.98 | |
11 | 119 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 3:15.00 | |
12 | 235 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 3:17.11 | |
13 | 206 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 3:19.88 | |
14 | 125 | Latta Elia | 2002 | HVIDOVRE | 0227AE | 25 m | 3:20.00 | |
15 | 108 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 3:21.46 | |
16 | 71 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 3:23.85 | |
17 | 107 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 3:25.90 | |
18 | 284 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 3:29.36 | |
19 | 234 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 3:35.85 | |
20 | 16 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 25 m | 3:37.53 | ||
21 | 256 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 25 m | 3:39.01 | |
22 | 232 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 3:39.16 | |
23 | 4 | Hansen Julian | 2001 | REYSTI | 25 m | 3:44.37 | ||
24 | 66 | Schelke Oskar | 2002 | HERLUFSHOL | 0251AL | 25 m | 3:45.78 | |
25 | 18 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 3:50.54 | |
26 | 195 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 3:57.39 | |
27 | 43 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 4:00.00 | |
28 | 110 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 4:05.15 | |
29 | 22 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | ||
30 | 55 | Adeler Lukas | 2001 | HERLUFSHOL | 0133AG | 25 m | ||
31 | 153 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | ||
32 | 197 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | ||
33 | 200 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | ||
34 | 287 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 17, 100m Frisvømning Damer |
10 år og yngre: Karoline Barrett (2002) 1:18.21 2011-11-26 |
11 - 12 år: Amanda Duus (2000) 1:04.95 2008-11-01 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:09.15 | |
2 | 243 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:13.01 | |
3 | 40 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 1:13.58 | |
4 | 205 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:14.23 | |
5 | 33 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:15.00 | |
6 | 35 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:15.88 | |
7 | 56 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:16.52 | |
8 | 174 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:17.20 | |
9 | 170 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:17.33 | |
10 | 203 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:18.37 | |
11 | 25 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:19.91 | |
12 | 61 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:19.96 | |
13 | 188 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:21.04 | |
14 | 13 | Trygvadóttir Rebekka | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:21.99 | ||
15 | 53 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:22.09 | |
16 | 209 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 25 m | 1:23.49 | |
17 | 30 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:24.45 | |
18 | 37 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:24.49 | |
19 | 168 | Dyndgaard Lotte | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:25.00 | ||
20 | 140 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 0394AT | 25 m | 1:25.24 | |
21 | 178 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 1:25.81 | |
22 | 120 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:26.18 | |
23 | 58 | Borggaard Celine Jul | 2003 | HERLUFSHOL | 0328AT | 25 m | 1:26.22 | |
24 | 93 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:26.30 | |
25 | 167 | Andersen Asta | 2003 | VAT CPH-MK | 0398AC | 25 m | 1:26.60 | |
26 | 17 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:27.06 | |
27 | 126 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:27.41 | |
28 | 262 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:27.43 | |
29 | 38 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:28.19 | |
30 | 225 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:28.48 | |
31 | 39 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:28.72 | |
32 | 92 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:28.78 | |
33 | 5 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:31.23 | ||
34 | 117 | Fang Lykke | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 1:31.85 | ||
35 | 226 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:32.73 | |
36 | 163 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 1:32.77 | |
37 | 77 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:33.07 | |
38 | 220 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:33.47 | |
39 | 7 | Nagurset Emma L | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:34.09 | ||
40 | 115 | Bruhn Emma | 2003 | HVIDOVRE | 0334AP | 25 m | 1:34.13 | |
41 | 156 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:34.66 | |
42 | 139 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 0348AT | 25 m | 1:35.27 | |
43 | 19 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:35.47 | |
44 | 263 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:36.47 | |
45 | 176 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:37.37 | |
46 | 268 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 1:41.86 | |
47 | 8 | Leo Sunniva | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:42.54 | ||
48 | 134 | Nielsen Malou | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 1:44.00 | ||
49 | 159 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:45.55 | |
50 | 231 | Langebek Kathrine | 2004 | KØGE | 25 m | 1:46.92 | ||
51 | 162 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:47.26 | |
52 | 91 | Lackovic Sofia | 2004 | HOLBÆK | 0412AM | 25 m | 1:50.01 | |
53 | 15 | Emcken Josefine | 2003 | VI39 | 0386AU | 25 m | 1:50.60 | |
54 | 158 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:50.75 | |
55 | 274 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:51.73 | |
56 | 280 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 1:53.07 | |
57 | 160 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:54.57 | |
58 | 83 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 2:00.40 | ||
59 | 99 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 2:00.80 | |
60 | 96 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:03.07 | |
61 | 102 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 2:05.87 | |
62 | 78 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:09.47 | |
63 | 89 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:11.73 | |
64 | 88 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 59:59.59 | ||
65 | 150 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
66 | 222 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | ||
67 | 230 | Kjærsgaard Silje | 2006 | KØGE | 25 m | |||
68 | 237 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | ||
69 | 240 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | ||
70 | 245 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | ||
71 | 246 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 25 m | |||
72 | 272 | Odgaard Karla | 2006 | BIRKERØD | 25 m | |||
73 | 283 | Sømer Andrea Vorbeck | 2006 | BIRKERØD | 0664AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer |
12 år og yngre: Marcus Heurlin Lunding (1999) 1:06.02 2010-12-04 |
Årg. 2000-2001: Mathias Nielsen (1999) 58.16 2012-12-01 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 57.31 | |
2 | 147 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 59.69 | |
3 | 103 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 59.95 | |
4 | 233 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 1:00.92 | |
5 | 105 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:01.23 | |
6 | 194 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:01.84 | |
7 | 28 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 1:03.29 | |
8 | 76 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:03.79 | |
9 | 192 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:04.54 | |
10 | 31 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 1:04.74 | ||
11 | 224 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 1:05.66 | |
12 | 45 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:06.57 | |
13 | 214 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:06.58 | |
14 | 229 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:07.02 | |
15 | 198 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 1:07.05 | |
16 | 207 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:07.05 | |
17 | 106 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:07.70 | |
18 | 258 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:08.71 | |
19 | 183 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | 1:08.80 | |
20 | 51 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 1:08.88 | |
21 | 3 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:09.00 | ||
22 | 121 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 1:09.58 | |
23 | 172 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:09.88 | |
24 | 104 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 1:10.12 | |
25 | 27 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:10.30 | |
26 | 67 | Søltoft Alexander | 2001 | HERLUFSHOL | 0125AH | 25 m | 1:10.41 | |
27 | 20 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:10.50 | |
28 | 189 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:10.56 | |
29 | 241 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:10.60 | |
30 | 95 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:10.78 | |
31 | 218 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:10.79 | |
32 | 72 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 1:10.80 | |
33 | 179 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 1:11.23 | |
34 | 144 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:11.28 | |
35 | 36 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:11.29 | |
36 | 128 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 1:11.32 | |
37 | 55 | Adeler Lukas | 2001 | HERLUFSHOL | 0133AG | 25 m | 1:11.35 | |
38 | 32 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:11.60 | |
39 | 111 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 25 m | 1:11.84 | |
40 | 193 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:12.00 | |
41 | 165 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:12.49 | |
42 | 108 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 1:12.69 | |
43 | 219 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:12.78 | |
44 | 190 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:12.83 | |
45 | 255 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 1:12.98 | |
46 | 109 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:13.32 | |
47 | 277 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:13.45 | |
48 | 259 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 1:13.59 | |
49 | 206 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:14.30 | |
50 | 107 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:14.46 | |
51 | 145 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:14.70 | |
52 | 118 | Gammelgaard Andreas | 2002 | HVIDOVRE | 0255AH | 25 m | 1:14.80 | |
53 | 4 | Hansen Julian | 2001 | REYSTI | 25 m | 1:15.20 | ||
54 | 177 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:15.43 | |
55 | 125 | Latta Elia | 2002 | HVIDOVRE | 0227AE | 25 m | 1:16.35 | |
56 | 84 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:16.98 | |
57 | 239 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:17.53 | |
58 | 260 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 25 m | 1:17.67 | |
59 | 63 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 1:18.32 | |
60 | 90 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:18.72 | |
61 | 200 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:18.77 | |
62 | 161 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:19.03 | |
63 | 116 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 25 m | 1:19.27 | |
64 | 16 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 25 m | 1:19.43 | ||
65 | 184 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:20.11 | |
66 | 71 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:20.43 | |
67 | 232 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:20.96 | |
68 | 257 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 1:21.20 | |
69 | 52 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 1:21.73 | |
70 | 110 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 1:21.95 | |
71 | 123 | Jensen Mathias Berner | 2002 | HVIDOVRE | 0247AL | 25 m | 1:22.02 | |
72 | 9 | Lervig Jónatan | 2003 | REYSTI | 25 m | 1:22.27 | ||
73 | 18 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:22.39 | |
74 | 23 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:22.73 | |
75 | 173 | Larsen Marius | 2003 | VAT CPH-MK | 0305AF | 25 m | 1:23.06 | |
76 | 10 | Poulsen Bergur | 2003 | REYSTI | 25 m | 1:23.28 | ||
77 | 98 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:23.97 | |
78 | 210 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 25 m | 1:24.71 | ||
79 | 82 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:25.80 | |
80 | 80 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:26.56 | |
81 | 6 | Kristiansen Magnus | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:26.87 | ||
82 | 42 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 1:27.00 | |
83 | 57 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:27.40 | |
84 | 270 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:28.05 | |
85 | 100 | Tetsche Nicolai | 2002 | HOLBÆK | 0209AN | 25 m | 1:29.28 | |
86 | 130 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:29.77 | |
87 | 22 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:30.08 | |
88 | 97 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:30.93 | |
89 | 152 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:33.14 | |
90 | 151 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:33.45 | |
91 | 24 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:33.93 | |
92 | 137 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:34.57 | |
93 | 86 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:34.77 | |
94 | 87 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:35.86 | |
95 | 12 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:37.11 | ||
96 | 132 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:40.44 | |
97 | 11 | Poulsen Ólavur | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:41.87 | ||
98 | 264 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 1:42.36 | ||
99 | 157 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 1:42.47 | ||
100 | 154 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:42.66 | |
101 | 278 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 1:42.86 | |
102 | 244 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | 1:45.82 | |
103 | 153 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:46.28 | |
104 | 81 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:46.79 | |
105 | 94 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:52.41 | |
106 | 282 | Steendal Cornelius Lund | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 1:53.54 | ||
107 | 155 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:55.15 | ||
108 | 186 | Jäger Tobias | 2004 | NAKSKOV | 0497AH | 25 m | 1:58.20 | |
109 | 149 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 2:03.50 | |
110 | 85 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 2:36.48 | |
111 | 59 | Christensen Jonas | 2002 | HERLUFSHOL | 0231AG | 25 m | ||
112 | 215 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | ||
113 | 242 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | ||
114 | 247 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
10 år og yngre: Laura Anderen (2001) 3:43.07 2010-12-05 |
Årg. 2002-2003: Mathilde Nielsen (2001) 2:48.96 2012-12-01 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
12 år og yngre: Dennis Dukic (2000) 2:55.82 2011-11-26 |
13 - 14 år: Johan Müller (1998) 2:25.46 2011-11-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 2:36.85 | |
2 | 214 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:53.37 | |
3 | 29 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:54.81 | |
4 | 79 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:55.27 | |
5 | 103 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 3:00.00 | |
6 | 218 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 3:03.04 | |
7 | 234 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 3:06.41 | |
8 | 208 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 3:12.34 | |
9 | 118 | Gammelgaard Andreas | 2002 | HVIDOVRE | 0255AH | 25 m | 3:20.00 | |
10 | 171 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 25 m | 3:20.00 | |
11 | 185 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | ||
12 | 198 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Løb 21, 400m Medley Damer |
Årg. 2002-2014: Mathilde Nielsen (2001) 5:37.82 2012-12-01 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 5:50.00 | |
2 | 211 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 6:06.06 | |
3 | 47 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 6:20.00 | |
4 | 202 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 7:00.66 | |
5 | 196 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 7:12.73 | |
6 | 217 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 7:17.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:42 |
Løb 22, 400m Medley Herrer |
14 år og yngre: Rasmus Dufur (1993) 5:09.87 2006-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 5:38.19 | |
2 | 31 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 5:38.61 | ||
3 | 229 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 5:40.25 | |
4 | 49 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 5:40.50 | |
5 | 194 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 5:40.84 | |
6 | 181 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 5:46.22 | |
7 | 172 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 5:49.50 | |
8 | 233 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 5:49.66 | |
9 | 104 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 5:52.00 | |
10 | 206 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 5:56.15 | |
11 | 235 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 5:57.78 | |
12 | 161 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 6:10.08 | |
13 | 20 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 6:12.03 | RES |
14 | 121 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 6:43.77 | RES |
15 | 165 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | RES | |
16 | 179 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | RES | |
17 | 255 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | RES | |
18 | 256 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 25 m | RES | |
19 | 260 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:42 |
Løb 25, 50m Rygsvømning Damer |
Årg. 2004-2014: Julie Laugesen (2003) 41.17 2012-12-02 |
11 - 12 år: Maria Uldal (1998) 34.98 2009-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 35.94 | |
2 | 217 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 38.45 | |
3 | 35 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 38.84 | |
4 | 238 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 39.22 | |
5 | 33 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 39.56 | |
6 | 39 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 40.41 | |
7 | 40 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 40.44 | |
8 | 47 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 41.05 | |
9 | 41 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 25 m | 41.41 | |
10 | 203 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 41.94 | |
11 | 38 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 42.05 | |
12 | 188 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 43.10 | |
13 | 37 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 43.18 | |
14 | 174 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 43.24 | |
15 | 53 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 43.25 | |
16 | 30 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 43.90 | |
17 | 141 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 44.08 | |
18 | 34 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 44.69 | |
19 | 202 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 44.75 | |
20 | 50 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 45.00 | ||
21 | 124 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 45.31 | |
22 | 209 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 25 m | 46.73 | |
23 | 61 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 47.03 | |
24 | 46 | Mabeck Anna | 2003 | GENTOFTE | 0362AH | 25 m | 47.26 | |
25 | 196 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 47.48 | |
26 | 117 | Fang Lykke | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 48.00 | ||
27 | 120 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 48.75 | |
28 | 122 | Iversen Lili Young | 2004 | HVIDOVRE | 0464AE | 25 m | 48.94 | |
29 | 92 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 49.55 | |
30 | 159 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 50.73 | |
31 | 5 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 51.14 | ||
32 | 113 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 52.30 | |
33 | 160 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 52.59 | |
34 | 7 | Nagurset Emma L | 2004 | REYSTI | 25 m | 57.25 | ||
35 | 8 | Leo Sunniva | 2005 | REYSTI | 25 m | 59.25 | ||
36 | 96 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 59.49 | |
37 | 91 | Lackovic Sofia | 2004 | HOLBÆK | 0412AM | 25 m | 1:00.33 | |
38 | 231 | Langebek Kathrine | 2004 | KØGE | 25 m | 1:01.00 | ||
39 | 99 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 1:01.18 | |
40 | 150 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:01.25 | ||
41 | 83 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 1:01.38 | ||
42 | 237 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:01.70 | |
43 | 15 | Emcken Josefine | 2003 | VI39 | 0386AU | 25 m | 1:02.86 | |
44 | 89 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:03.21 | |
45 | 131 | Kruse Gaia | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 1:03.35 | ||
46 | 245 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 1:03.77 | |
47 | 213 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:05.15 | |
48 | 78 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:06.03 | |
49 | 102 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:06.74 | |
50 | 240 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:11.92 | |
51 | 222 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:12.70 | |
52 | 88 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 59:59.59 | ||
53 | 19 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | ||
54 | 230 | Kjærsgaard Silje | 2006 | KØGE | 25 m | |||
55 | 246 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:42 |
Løb 26, 50m Rygsvømning Herrer |
12 år og yngre: Marcus Heurlin Lunding (1999) 33.18 2010-12-06 |
Årg. 2000-2001: Frederik Weibel (1999) 30.66 2012-12-02 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 29.58 | |
2 | 49 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 32.97 | |
3 | 79 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 33.00 | |
4 | 28 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 33.07 | |
5 | 180 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 33.46 | |
6 | 189 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 34.16 | |
7 | 214 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 34.16 | |
8 | 29 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 34.27 | |
9 | 207 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 34.37 | |
10 | 192 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 35.07 | |
11 | 191 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 35.22 | |
12 | 233 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 35.44 | |
13 | 194 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 35.59 | |
14 | 185 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 35.69 | |
15 | 45 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 35.87 | |
16 | 54 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 35.98 | |
17 | 31 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 36.55 | ||
18 | 67 | Søltoft Alexander | 2001 | HERLUFSHOL | 0125AH | 25 m | 36.81 | |
19 | 51 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 37.16 | |
20 | 32 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 37.92 | |
21 | 111 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 25 m | 38.01 | |
22 | 48 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 38.20 | |
23 | 36 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 38.24 | |
24 | 21 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 38.32 | |
25 | 43 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 38.66 | |
26 | 20 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 38.69 | |
27 | 208 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 38.75 | |
28 | 101 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 38.81 | |
29 | 218 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 39.39 | |
30 | 104 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 39.50 | |
31 | 219 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 39.72 | |
32 | 173 | Larsen Marius | 2003 | VAT CPH-MK | 0305AF | 25 m | 40.00 | |
33 | 119 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 40.14 | |
34 | 118 | Gammelgaard Andreas | 2002 | HVIDOVRE | 0255AH | 25 m | 40.27 | |
35 | 68 | Wagenvoort Ruben | 2002 | HERLUFSHOL | 0209AK | 25 m | 40.57 | |
36 | 184 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 41.84 | |
37 | 235 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 41.94 | |
38 | 234 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 42.15 | |
39 | 172 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 42.22 | |
40 | 145 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 42.84 | |
41 | 125 | Latta Elia | 2002 | HVIDOVRE | 0227AE | 25 m | 43.00 | |
42 | 239 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 43.14 | |
43 | 44 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 43.22 | |
44 | 241 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 43.29 | |
45 | 195 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 43.53 | |
46 | 130 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 43.96 | |
47 | 26 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 44.17 | |
48 | 171 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 25 m | 44.56 | |
49 | 52 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 44.86 | |
50 | 86 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 46.07 | |
51 | 57 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 46.33 | |
52 | 135 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 46.50 | |
53 | 80 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 47.14 | |
54 | 9 | Lervig Jónatan | 2003 | REYSTI | 25 m | 47.88 | ||
55 | 87 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 48.73 | |
56 | 18 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 48.82 | |
57 | 42 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 48.93 | |
58 | 10 | Poulsen Bergur | 2003 | REYSTI | 25 m | 49.94 | ||
59 | 6 | Kristiansen Magnus | 2002 | REYSTI | 25 m | 50.19 | ||
60 | 154 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 50.82 | |
61 | 11 | Poulsen Ólavur | 2005 | REYSTI | 25 m | 51.25 | ||
62 | 12 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 52.79 | ||
63 | 94 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 52.82 | |
64 | 137 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 53.24 | |
65 | 244 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | 53.30 | |
66 | 136 | Pedersen Jaime Mass | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 53.45 | ||
67 | 149 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 55.31 | |
68 | 153 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 55.38 | |
69 | 155 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 58.25 | ||
70 | 129 | Aunshol Bertram Toldhwoss | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 58.55 | |
71 | 215 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 59.10 | |
72 | 85 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 59.22 | |
73 | 138 | Ølykke Johan Rothaus | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 1:00.80 | ||
74 | 133 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 1:07.55 | ||
75 | 183 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | ||
76 | 212 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 25 m | |||
77 | 242 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | ||
78 | 247 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:42 |
Løb 27, 50m Frisvømning Damer |
10 år og yngre: Karoline Barrett (2002) 36.06 2011-11-27 |
11 - 12 år: Mette Haagen Larsen (1997) 30.21 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 31.80 | |
2 | 243 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 32.43 | |
3 | 199 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 33.14 | |
4 | 34 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 33.17 | |
5 | 211 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 33.19 | |
6 | 170 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 34.30 | |
7 | 168 | Dyndgaard Lotte | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 35.00 | ||
8 | 56 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 35.35 | |
9 | 41 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 25 m | 35.86 | |
10 | 50 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 36.00 | ||
11 | 33 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 36.61 | |
12 | 30 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 36.62 | |
13 | 13 | Trygvadóttir Rebekka | 2004 | REYSTI | 25 m | 36.69 | ||
14 | 142 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 36.78 | |
15 | 209 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 25 m | 36.87 | |
16 | 175 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 37.00 | ||
17 | 77 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 37.07 | |
18 | 53 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 37.08 | |
19 | 93 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 37.94 | |
20 | 46 | Mabeck Anna | 2003 | GENTOFTE | 0362AH | 25 m | 38.57 | |
21 | 178 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 39.04 | |
22 | 64 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 39.68 | |
23 | 216 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 39.85 | |
24 | 167 | Andersen Asta | 2003 | VAT CPH-MK | 0398AC | 25 m | 39.96 | |
25 | 5 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 39.99 | ||
26 | 7 | Nagurset Emma L | 2004 | REYSTI | 25 m | 40.00 | ||
27 | 114 | Bernack Marie Reno | 2003 | HVIDOVRE | 0376AN | 25 m | 40.02 | |
28 | 156 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 40.09 | |
29 | 39 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 40.14 | |
30 | 115 | Bruhn Emma | 2003 | HVIDOVRE | 0334AP | 25 m | 40.16 | |
31 | 176 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 40.36 | |
32 | 188 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 40.72 | |
33 | 220 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 42.23 | |
34 | 127 | Rusborg Anna | 2004 | HVIDOVRE | 0474AE | 25 m | 45.68 | |
35 | 83 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 46.36 | ||
36 | 19 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 46.59 | |
37 | 159 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 47.41 | |
38 | 231 | Langebek Kathrine | 2004 | KØGE | 25 m | 47.46 | ||
39 | 15 | Emcken Josefine | 2003 | VI39 | 0386AU | 25 m | 47.84 | |
40 | 91 | Lackovic Sofia | 2004 | HOLBÆK | 0412AM | 25 m | 49.49 | |
41 | 8 | Leo Sunniva | 2005 | REYSTI | 25 m | 50.47 | ||
42 | 160 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 50.48 | |
43 | 96 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 50.49 | |
44 | 99 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 50.83 | |
45 | 102 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 51.31 | |
46 | 245 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 52.13 | |
47 | 150 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 52.59 | ||
48 | 213 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 52.95 | |
49 | 78 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 55.06 | |
50 | 89 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 55.86 | |
51 | 237 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:00.11 | |
52 | 131 | Kruse Gaia | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 1:00.79 | ||
53 | 222 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:08.67 | |
54 | 240 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:13.55 | |
55 | 88 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 59:59.59 | ||
56 | 230 | Kjærsgaard Silje | 2006 | KØGE | 25 m | |||
57 | 246 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:42 |
Løb 28, 50m Frisvømning Herrer |
12 år og yngre: Dennis Dukic (2000) 30.04 2011-11-27 |
Årg. 2000-2001: Mathias Nielsen (1999) 26.55 2012-12-02 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 147 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 27.17 | |
2 | 103 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 27.72 | |
3 | 31 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 28.88 | ||
4 | 181 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 29.51 | |
5 | 76 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 29.86 | |
6 | 29 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 30.08 | |
7 | 192 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 30.12 | |
8 | 194 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 30.20 | |
9 | 45 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 30.28 | |
10 | 224 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 30.47 | |
11 | 54 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 30.51 | |
12 | 198 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 30.60 | |
13 | 72 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 30.67 | |
14 | 191 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 30.96 | |
15 | 197 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 30.96 | |
16 | 3 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 31.05 | ||
17 | 51 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 31.11 | |
18 | 48 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 31.27 | |
19 | 258 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 31.36 | |
20 | 229 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 31.52 | |
21 | 60 | Christensen Lukas | 2002 | HERLUFSHOL | 0257AO | 25 m | 31.86 | |
22 | 27 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 31.99 | |
23 | 44 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 32.01 | |
24 | 241 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 32.07 | |
25 | 207 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 32.11 | |
26 | 62 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 32.19 | |
27 | 95 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 32.41 | |
28 | 43 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 32.43 | |
29 | 20 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 32.59 | |
30 | 179 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 32.67 | |
31 | 32 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 32.71 | |
32 | 65 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 32.71 | |
33 | 36 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 32.72 | |
34 | 218 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 32.81 | |
35 | 219 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 33.08 | |
36 | 21 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 33.15 | |
37 | 193 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 33.35 | |
38 | 4 | Hansen Julian | 2001 | REYSTI | 25 m | 33.44 | ||
39 | 108 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 33.45 | |
40 | 121 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 33.69 | |
41 | 90 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 33.83 | |
42 | 190 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 33.86 | |
43 | 98 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 33.99 | |
44 | 71 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 34.58 | |
45 | 128 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 34.99 | |
46 | 177 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 35.11 | |
47 | 107 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 35.18 | |
48 | 145 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 35.40 | |
49 | 239 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 35.41 | |
50 | 10 | Poulsen Bergur | 2003 | REYSTI | 25 m | 36.23 | ||
51 | 130 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 36.49 | |
52 | 52 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 36.63 | |
53 | 42 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 36.66 | |
54 | 16 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 25 m | 36.67 | ||
55 | 26 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 36.78 | |
56 | 123 | Jensen Mathias Berner | 2002 | HVIDOVRE | 0247AL | 25 m | 36.90 | |
57 | 232 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 37.04 | |
58 | 146 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 37.13 | |
59 | 97 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 37.17 | |
60 | 6 | Kristiansen Magnus | 2002 | REYSTI | 25 m | 37.30 | ||
61 | 9 | Lervig Jónatan | 2003 | REYSTI | 25 m | 37.47 | ||
62 | 82 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 37.85 | |
63 | 116 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 25 m | 37.85 | |
64 | 195 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 37.95 | |
65 | 135 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 38.51 | |
66 | 100 | Tetsche Nicolai | 2002 | HOLBÆK | 0209AN | 25 m | 38.64 | |
67 | 143 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 38.70 | |
68 | 18 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 39.83 | |
69 | 244 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | 40.01 | |
70 | 152 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 40.28 | |
71 | 151 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 40.56 | |
72 | 137 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 41.27 | |
73 | 11 | Poulsen Ólavur | 2005 | REYSTI | 25 m | 42.41 | ||
74 | 24 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 43.33 | |
75 | 81 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 43.48 | |
76 | 12 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 43.52 | ||
77 | 136 | Pedersen Jaime Mass | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 43.54 | ||
78 | 157 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 44.14 | ||
79 | 153 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 46.36 | |
80 | 228 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 47.57 | |
81 | 155 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 50.22 | ||
82 | 149 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 50.71 | |
83 | 186 | Jäger Tobias | 2004 | NAKSKOV | 0497AH | 25 m | 50.91 | |
84 | 138 | Ølykke Johan Rothaus | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 52.68 | ||
85 | 85 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 53.16 | |
86 | 133 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 53.42 | ||
87 | 215 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 53.81 | |
88 | 129 | Aunshol Bertram Toldhwoss | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 56.68 | |
89 | 236 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 1:32.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:42 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
12 år og yngre: Dennis Dukic (2000) 1:14.13 2011-11-27 |
13 - 14 år: Laust Norgren (1995) 1:06.51 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 1:07.95 | |
2 | 194 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:09.17 | |
3 | 192 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:12.10 | |
4 | 214 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:14.48 | |
5 | 147 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:14.59 | |
6 | 207 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:14.95 | |
7 | 103 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:15.68 | |
8 | 79 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:15.97 | |
9 | 229 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:16.00 | |
10 | 233 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 1:16.67 | |
11 | 234 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 1:16.84 | |
12 | 172 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:17.02 | |
13 | 198 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 1:17.68 | |
14 | 45 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:18.17 | |
15 | 218 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:18.74 | |
16 | 29 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:19.40 | |
17 | 121 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 1:20.81 | |
18 | 111 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 25 m | 1:24.16 | |
19 | 51 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 1:24.89 | |
20 | 171 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 25 m | 1:25.21 | |
21 | 3 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:25.84 | ||
22 | 21 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:26.69 | |
23 | 119 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:28.35 | |
24 | 200 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:29.70 | |
25 | 32 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:30.00 | |
26 | 36 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:30.00 | |
27 | 54 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:30.52 | |
28 | 95 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:37.45 | |
29 | 173 | Larsen Marius | 2003 | VAT CPH-MK | 0305AF | 25 m | 1:40.00 | |
30 | 23 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:40.46 | |
31 | 107 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | ||
32 | 108 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | ||
33 | 146 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:42 |
Løb 31, 100m Butterfly Damer |
10 år og yngre: Laura Andersen (2001) 1:45.69 2010-12-05 |
11 - 12 år: Amanda Duus (2000) 1:11.79 2011-11-27 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:25.21 | |
2 | 227 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:26.68 | |
3 | 221 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 1:28.74 | |
4 | 40 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 1:29.00 | |
5 | 202 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 1:30.46 | |
6 | 35 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:35.00 | |
7 | 56 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:39.51 | |
8 | 47 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:39.87 | |
9 | 37 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:40.00 | |
10 | 209 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 25 m | 1:49.58 | |
11 | 126 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:50.00 | |
12 | 196 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:57.30 | |
13 | 53 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:42 |
Løb 32, 200m Medley Herrer |
12 år og yngre: Marcus Heurlin Lunding (1999) 2:42.99 2010-12-05 |
13 - 14 år: Daniel Skaaning (1993) 2:22.71 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:22.80 | |
2 | 31 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:36.00 | ||
3 | 49 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:41.44 | |
4 | 229 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:41.91 | |
5 | 76 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:43.28 | |
6 | 192 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 2:45.27 | |
7 | 181 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 2:45.40 | |
8 | 189 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 2:45.69 | |
9 | 234 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 2:48.09 | |
10 | 48 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 2:48.17 | |
11 | 180 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 2:49.14 | |
12 | 27 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 2:49.43 | |
13 | 235 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 2:50.12 | |
14 | 208 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 2:51.73 | |
15 | 185 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:51.87 | |
16 | 111 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 25 m | 2:52.53 | |
17 | 190 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 2:53.77 | |
18 | 20 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 2:55.55 | |
19 | 44 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 2:55.58 | |
20 | 258 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 2:56.25 | |
21 | 183 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | 2:59.07 | |
22 | 206 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:59.91 | |
23 | 145 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 3:00.12 | |
24 | 107 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 3:00.87 | |
25 | 128 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 3:01.35 | |
26 | 104 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 3:05.00 | |
27 | 177 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 3:05.09 | |
28 | 108 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 3:06.88 | |
29 | 201 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 3:07.37 | |
30 | 101 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 3:09.44 | |
31 | 68 | Wagenvoort Ruben | 2002 | HERLUFSHOL | 0209AK | 25 m | 3:10.48 | |
32 | 60 | Christensen Lukas | 2002 | HERLUFSHOL | 0257AO | 25 m | 3:10.49 | |
33 | 143 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 3:11.42 | |
34 | 195 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 3:13.42 | |
35 | 239 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 3:13.94 | |
36 | 90 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 3:16.68 | |
37 | 200 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 3:17.68 | |
38 | 197 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 3:23.79 | |
39 | 26 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 3:26.34 | |
40 | 116 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 25 m | 3:27.01 | |
41 | 241 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 3:30.87 | |
42 | 57 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 3:35.34 | |
43 | 84 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 3:39.05 | |
44 | 16 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 25 m | 3:43.49 | ||
45 | 22 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 3:46.28 | |
46 | 87 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 3:47.80 | |
47 | 82 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 3:50.00 | |
48 | 42 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 3:51.10 | |
49 | 80 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 59:59.59 | |
50 | 86 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 59:59.59 | |
51 | 97 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 59:59.59 | |
52 | 98 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 59:59.59 | |
53 | 71 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | ||
54 | 151 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | ||
55 | 232 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:42 |
Løb 33, 200m Medley Damer |
10 år og yngre: Karoline Barrett (2002) 3:14.15 2011-11-27 |
Årg. 2002-2003: Josefine Brosbøl Olsen (2001) 2:41.51 2012-12-02 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:51.53 | |
2 | 199 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 2:57.25 | |
3 | 205 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 2:59.33 | |
4 | 170 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:59.71 | |
5 | 243 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 3:04.84 | |
6 | 221 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 3:05.09 | |
7 | 202 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 3:09.25 | |
8 | 141 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 3:12.44 | |
9 | 174 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 3:12.69 | |
10 | 217 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 3:12.81 | |
11 | 203 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 3:13.92 | |
12 | 61 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 3:15.82 | |
13 | 30 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 3:23.30 | |
14 | 216 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 3:27.94 | |
15 | 37 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 3:27.96 | |
16 | 168 | Dyndgaard Lotte | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 3:29.47 | ||
17 | 175 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 3:30.00 | ||
18 | 178 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 3:40.00 | |
19 | 50 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 3:45.00 | ||
20 | 46 | Mabeck Anna | 2003 | GENTOFTE | 0362AH | 25 m | 3:45.92 | |
21 | 39 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 3:46.31 | |
22 | 226 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:48.07 | |
23 | 19 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 3:48.22 | |
24 | 176 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 3:51.07 | |
25 | 225 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 3:53.63 | |
26 | 142 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 3:56.04 | |
27 | 92 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 4:06.82 | |
28 | 93 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 59:59.59 | |
29 | 156 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | ||
30 | 223 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:42 |
Løb 34, 100m Brystsvømning Herrer |
12 år og yngre: Dennis Dukic (2000) 1:27.35 2011-11-27 |
13 - 14 år: Daniel Skaaning (1993) 1:15.35 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:15.02 | |
2 | 49 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:19.01 | |
3 | 224 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 1:22.28 | |
4 | 28 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 1:23.85 | |
5 | 172 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:24.84 | |
6 | 54 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:26.12 | |
7 | 208 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:27.79 | |
8 | 193 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:29.94 | |
9 | 190 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:29.99 | |
10 | 51 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 1:31.29 | |
11 | 235 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 1:31.48 | |
12 | 219 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:34.55 | |
13 | 16 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 25 m | 1:35.42 | ||
14 | 191 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:35.61 | |
15 | 206 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:35.77 | |
16 | 125 | Latta Elia | 2002 | HVIDOVRE | 0227AE | 25 m | 1:40.00 | |
17 | 123 | Jensen Mathias Berner | 2002 | HVIDOVRE | 0247AL | 25 m | 1:40.50 | |
18 | 201 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:40.53 | |
19 | 101 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:41.51 | |
20 | 4 | Hansen Julian | 2001 | REYSTI | 25 m | 1:43.78 | ||
21 | 18 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:44.33 | |
22 | 121 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 1:44.38 | |
23 | 36 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:45.91 | |
24 | 200 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:47.31 | |
25 | 71 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:48.71 | |
26 | 232 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:52.09 | |
27 | 52 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 1:53.00 | |
28 | 10 | Poulsen Bergur | 2003 | REYSTI | 25 m | 1:54.97 | ||
29 | 130 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:55.77 | |
30 | 22 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:56.48 | |
31 | 87 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:56.52 | |
32 | 12 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 2:01.41 | ||
33 | 86 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:01.73 | |
34 | 153 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:03.51 | |
35 | 23 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 2:03.91 | |
36 | 24 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:04.06 | |
37 | 154 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:11.75 | |
38 | 81 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 59:59.59 | |
39 | 85 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 59:59.59 | |
40 | 94 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 59:59.59 | |
41 | 100 | Tetsche Nicolai | 2002 | HOLBÆK | 0209AN | 25 m | 59:59.59 | |
42 | 152 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | ||
43 | 155 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
44 | 157 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
45 | 212 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 25 m | |||
46 | 242 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | ||
47 | 247 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:42 |
Løb 35, 100m Brystsvømning Damer |
10 år og yngre: Laura Andersen (2001) 1:43.82 2010-12-05 |
Årg. 2002-2003: Josefine Brosløs Olsen (2001) 1:24.17 2012-12-02 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 211 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:27.43 | |
2 | 34 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 1:28.51 | |
3 | 238 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:35.06 | |
4 | 205 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:35.67 | |
5 | 196 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:40.85 | |
6 | 30 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:41.07 | |
7 | 64 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:43.39 | |
8 | 117 | Fang Lykke | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 1:45.00 | ||
9 | 203 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:45.46 | |
10 | 13 | Trygvadóttir Rebekka | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:45.48 | ||
11 | 141 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:47.64 | |
12 | 188 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:49.63 | |
13 | 167 | Andersen Asta | 2003 | VAT CPH-MK | 0398AC | 25 m | 1:50.93 | |
14 | 53 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:53.79 | |
15 | 33 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:55.02 | |
16 | 46 | Mabeck Anna | 2003 | GENTOFTE | 0362AH | 25 m | 1:55.07 | |
17 | 38 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:56.61 | |
18 | 122 | Iversen Lili Young | 2004 | HVIDOVRE | 0464AE | 25 m | 1:59.00 | |
19 | 77 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:59.48 | |
20 | 41 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 25 m | 2:01.53 | |
21 | 142 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 2:02.56 | |
22 | 159 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:09.69 | |
23 | 124 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 2:10.44 | |
24 | 7 | Nagurset Emma L | 2004 | REYSTI | 25 m | 2:11.96 | ||
25 | 127 | Rusborg Anna | 2004 | HVIDOVRE | 0474AE | 25 m | 2:19.61 | |
26 | 78 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:30.58 | |
27 | 83 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 59:59.59 | ||
28 | 88 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 59:59.59 | ||
29 | 89 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 59:59.59 | |
30 | 91 | Lackovic Sofia | 2004 | HOLBÆK | 0412AM | 25 m | 59:59.59 | |
31 | 96 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 59:59.59 | |
32 | 99 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 59:59.59 | |
33 | 102 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 59:59.59 | |
34 | 15 | Emcken Josefine | 2003 | VI39 | 0386AU | 25 m | ||
35 | 213 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:42 |
Løb 36, 200m Frisvømning Herrer |
Årg. 2002-2014: Marcus Mantzius Mosegaard (2001) 2:18.37 2012-12-02 |
13 - 14 år: Laust Norgren (1995) 2:08.58 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:10.47 | |
2 | 103 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 2:13.69 | |
3 | 233 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 2:13.82 | |
4 | 28 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 2:16.49 | |
5 | 31 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:19.23 | ||
6 | 147 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:20.28 | |
7 | 198 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 2:20.52 | |
8 | 62 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 2:20.97 | |
9 | 192 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 2:21.14 | |
10 | 76 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:21.24 | |
11 | 181 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 2:21.25 | |
12 | 54 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:21.39 | |
13 | 79 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:22.25 | |
14 | 229 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:23.79 | |
15 | 224 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:24.07 | |
16 | 29 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:24.17 | |
17 | 214 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:26.24 | |
18 | 45 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:27.67 | |
19 | 65 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 2:29.91 | |
20 | 48 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 2:29.96 | |
21 | 218 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:30.01 | |
22 | 95 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 2:30.29 | |
23 | 258 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 2:30.54 | |
24 | 3 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 2:32.68 | ||
25 | 241 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:33.81 | |
26 | 189 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 2:34.61 | |
27 | 145 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:35.00 | |
28 | 44 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 2:36.21 | |
29 | 206 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:38.01 | |
30 | 36 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:38.09 | |
31 | 197 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 2:38.42 | |
32 | 179 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 2:38.49 | |
33 | 32 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 2:38.50 | |
34 | 67 | Søltoft Alexander | 2001 | HERLUFSHOL | 0125AH | 25 m | 2:40.89 | |
35 | 43 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 2:42.20 | |
36 | 60 | Christensen Lukas | 2002 | HERLUFSHOL | 0257AO | 25 m | 2:42.29 | |
37 | 4 | Hansen Julian | 2001 | REYSTI | 25 m | 2:43.25 | ||
38 | 239 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:44.22 | |
39 | 193 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 2:45.73 | |
40 | 177 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 2:46.20 | |
41 | 84 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:47.35 | |
42 | 118 | Gammelgaard Andreas | 2002 | HVIDOVRE | 0255AH | 25 m | 2:48.55 | |
43 | 72 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 2:49.51 | |
44 | 201 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 2:49.82 | |
45 | 171 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 25 m | 2:49.94 | |
46 | 173 | Larsen Marius | 2003 | VAT CPH-MK | 0305AF | 25 m | 2:52.89 | |
47 | 23 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 2:56.08 | |
48 | 9 | Lervig Jónatan | 2003 | REYSTI | 25 m | 2:57.73 | ||
49 | 184 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 2:59.04 | |
50 | 68 | Wagenvoort Ruben | 2002 | HERLUFSHOL | 0209AK | 25 m | 3:03.97 | |
51 | 42 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 3:04.98 | |
52 | 80 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 3:13.95 | |
53 | 6 | Kristiansen Magnus | 2002 | REYSTI | 25 m | 3:15.35 | ||
54 | 98 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 3:16.67 | |
55 | 52 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 3:17.08 | |
56 | 152 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 3:17.34 | |
57 | 151 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 3:21.64 | |
58 | 12 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 3:25.68 | ||
59 | 22 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 3:26.75 | |
60 | 24 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 3:29.94 | |
61 | 10 | Poulsen Bergur | 2003 | REYSTI | 25 m | 3:30.17 | ||
62 | 81 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 3:59.47 | |
63 | 94 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 59:59.59 | |
64 | 97 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 59:59.59 | |
65 | 100 | Tetsche Nicolai | 2002 | HOLBÆK | 0209AN | 25 m | 59:59.59 | |
66 | 143 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | ||
67 | 146 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | ||
68 | 149 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | ||
69 | 154 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | ||
70 | 157 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:42 |
Løb 37, 200m Frisvømning Damer |
Årg. 2004-2014: Caroline Gøttrup Bagge (2003) 3:00.41 2012-12-02 |
11 - 12 år: Mette Hagen Larsen (1997) 2:23.86 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 199 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 2:34.58 | |
2 | 40 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 2:37.34 | |
3 | 170 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:37.61 | |
4 | 35 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 2:44.32 | |
5 | 33 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 2:44.85 | |
6 | 61 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:51.78 | |
7 | 227 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:52.21 | |
8 | 175 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:54.66 | ||
9 | 174 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 2:55.31 | |
10 | 53 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 2:55.45 | |
11 | 56 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:55.84 | |
12 | 47 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 2:55.94 | |
13 | 216 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 2:58.61 | |
14 | 50 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 3:00.00 | ||
15 | 168 | Dyndgaard Lotte | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 3:02.95 | ||
16 | 41 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 25 m | 3:05.99 | |
17 | 38 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 3:06.02 | |
18 | 120 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 3:08.90 | |
19 | 114 | Bernack Marie Reno | 2003 | HVIDOVRE | 0376AN | 25 m | 3:12.50 | |
20 | 226 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:13.74 | |
21 | 126 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 3:15.00 | |
22 | 223 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 3:15.92 | |
23 | 167 | Andersen Asta | 2003 | VAT CPH-MK | 0398AC | 25 m | 3:16.73 | |
24 | 92 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 3:18.59 | |
25 | 93 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 3:19.25 | |
26 | 225 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 3:19.58 | |
27 | 178 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 3:20.39 | |
28 | 220 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 3:25.19 | |
29 | 5 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 3:25.59 | ||
30 | 7 | Nagurset Emma L | 2004 | REYSTI | 25 m | 3:28.55 | ||
31 | 115 | Bruhn Emma | 2003 | HVIDOVRE | 0334AP | 25 m | 3:30.00 | |
32 | 156 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 3:30.35 | |
33 | 77 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 3:40.23 | |
34 | 113 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 3:59.53 | |
35 | 176 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 4:51.97 | |
36 | 160 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 17 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:42 |