Startliste for Öresund Meeting 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Söndag EM
Gren 71, 50m Ryggsim Po. 12-13år |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 882 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 31.63 | |
2 | 64 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 31.88 | |
3 | 720 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 32.62 | |
4 | 108 | Lind Gustav | 2002 | HS | AG7702 | 25 m | 34.25 | |
5 | 426 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 25 m | 34.56 | |
6 | 259 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | AD7502 | 25 m | 35.11 | |
7 | 257 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 25 m | 35.47 | |
8 | 754 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 25 m | 35.72 | |
9 | 503 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | 35.86 | |
10 | 702 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 25 m | 35.89 | |
11 | 490 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 36.24 | |
12 | 479 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 25 m | 36.50 | |
13 | 642 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 37.39 | |
14 | 210 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 25 m | 37.42 | |
15 | 463 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 37.43 | |
16 | 197 | Emanuelsson Noah | 2003 | ALINGSÅS | AI8703 | 25 m | 37.58 | |
17 | 698 | Hultberg David | 2002 | SK STIMMET | AJ1102 | 25 m | 37.89 | |
18 | 855 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 38.21 | |
19 | 416 | Reljanovic Momir | 2002 | SK LAXEN | AS8302 | 25 m | 38.23 | |
20 | 471 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 38.30 | |
21 | 885 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 38.34 | |
22 | 281 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 38.71 | |
23 | 313 | Johansson Isac | 2002 | KUNGSBACKA | AL7302 | 25 m | 38.86 | |
24 | 50 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 39.41 | |
25 | 818 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 25 m | 39.57 | |
26 | 942 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | AA1903 | 25 m | 39.60 | |
27 | 4 | Pasieka Dawid | 2003 | KOLOBRZEG | 25 m | 39.64 | ||
28 | 269 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 25 m | 40.06 | |
29 | 692 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | AJ4103 | 25 m | 40.08 | |
30 | 858 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | 40.35 | |
31 | 155 | Rasmusson Olle | 2003 | HS | AI5303 | 25 m | 40.44 | |
32 | 419 | Swedblom Anton | 2002 | SK LAXEN | AR1302 | 25 m | 40.50 | |
33 | 49 | Cederholm Filip | 2003 | HS | AI0303 | 25 m | 40.77 | |
34 | 893 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 40.96 | |
35 | 951 | Pekberg Leo | 2002 | ÄNGELHOLM | AF7902 | 25 m | 41.20 | |
36 | 258 | Axelsson Isak | 2002 | KARLSKRONA | AD6502 | 25 m | 41.42 | |
37 | 254 | Winberg Viggo | 2002 | HÖGANÄS SS | AK8502 | 50 m | 41.74 | |
38 | 831 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | AE8302 | 25 m | 42.36 | |
39 | 765 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | AK4303 | 25 m | 42.47 | |
40 | 53 | Cochinescu Felix | 2003 | HS | AI2303 | 25 m | 43.04 | |
41 | 963 | Lupu Vlad | 2003 | SIM ENGELH | AF8703 | 25 m | 43.25 | |
42 | 859 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 25 m | 43.56 | |
43 | 214 | Möller Vincent | 2003 | SS DELFIN | AB2103 | 25 m | 43.94 | |
44 | 877 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 25 m | 44.04 | |
45 | 632 | Mattiasson Nazar Simon | 2002 | POSEIDON | AO7702 | 25 m | 44.08 | |
46 | 873 | Nilsson Eddie | 2003 | VELLINGE-N | AK3103 | 25 m | 45.13 | |
47 | 388 | Hero Walter | 2002 | SK LAXEN | AR9102 | 50 m | 45.23 | |
48 | 409 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 25 m | 45.87 | |
49 | 847 | Tudt Alex | 2002 | VARBERG | AQ2902 | 25 m | 46.14 | |
50 | 834 | Josefson Viking | 2002 | VARBERG | AQ2702 | 25 m | 49.41 | |
51 | 745 | af Klinteberg Filip | 2003 | SK TRITON | AE3103 | 25 m | 53.56 | |
52 | 176 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 53.60 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.02 | Utskriftsdatum | 22 mars 2015 |
Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap | Utskriftstid | 12:51 |