Program for LH-Games 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 32, 100m Brstsim Damer |
Sponsor: Tycho Brahe |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
17 r och ldre |
1 | 173 | Christensson Jenny | 1996 | SS IDEN | BD4696 | 25 m | 1:10.37 | |
2 | 563 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 25 m | 1:23.75 | |
3 | 237 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 1:24.03 | |
4 | 200 | Waked Yara | 1998 | KARLSKRONA | BL8898 | 25 m | 1:25.40 | |
5 | 63 | Andersson Linnea | 1998 | HS | BN3898 | 25 m | 1:32.50 | |
6 | 297 | Nagy Biborka | 1998 | LJUNGBY SS | BO5498 | 25 m | 1:34.33 | |
7 | 220 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 1:35.21 | |
8 | 42 | Kronmar Nellie | 1997 | EMMABODA | BQ3897 | 25 m | 1:40.21 | |
9 | 211 | Johansson Josefine | 1998 | KLIPPAN | BP1698 | 50 m |
15 - 16 r |
1 | 78 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 50 m | 39.24 | |
2 | 333 | Ranevi Louise | 1999 | SK LDDE | AI3299 | 25 m | 1:15.10 | |
3 | 335 | Rodman Vilma | 1999 | SK LDDE | AM8299 | 25 m | 1:21.95 | |
4 | 700 | Hagen Hedda Othilie | 1999 | STAVANGER | 50 m | 1:22.23 | ||
5 | 585 | Albertsson Astrid | 2000 | VSBY SS | AF5400 | 25 m | 1:23.36 | |
6 | 701 | Hinna Marie | 2000 | STAVANGER | 50 m | 1:23.52 | ||
7 | 329 | Olsson Vivianne | 2000 | SK LDDE | AV5600 | 25 m | 1:23.56 | |
8 | 441 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 1:25.61 | |
9 | 31 | Trangmyr Lisa | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:25.89 | ||
10 | 272 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 1:26.40 | |
11 | 324 | Miderbck Saga | 2000 | SK LDDE | AR9400 | 25 m | 1:28.14 | |
12 | 663 | Johnsson Julia | 2000 | HRJEDALEN | AW1200 | 25 m | 1:28.74 | |
13 | 679 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 1:30.06 | |
14 | 93 | Johnson Nicole | 2000 | HS | AV9200 | 25 m | 1:30.15 | |
15 | 55 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 25 m | 1:32.68 | |
16 | 2 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 50 m | 1:32.71 | ||
17 | 206 | Bengtsson Alice | 2000 | KLIPPAN | AM0200 | 25 m | 1:32.76 | |
18 | 480 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 25 m | 1:32.89 | |
19 | 217 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 25 m | 1:33.38 | |
20 | 11 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 50 m | 1:34.18 | ||
21 | 91 | Johansson Isabella | 1999 | HS | BQ4299 | 25 m | 1:35.52 | |
22 | 621 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 50 m | 1:39.72 | |
23 | 242 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 25 m | 1:40.94 | |
24 | 65 | Angerman Ida | 2000 | HS | AN4200 | 50 m | 1:43.11 | |
25 | 622 | Persson Nora | 1999 | YSTADS SS | BD4899 | 25 m | 2:02.87 |
13 - 14 r |
1 | 358 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 1:20.31 | |
2 | 447 | Nilsson Tova | 2002 | S 71 | AC0202 | 25 m | 1:21.06 | |
3 | 191 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 25 m | 1:21.24 | |
4 | 103 | Kjellns Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 1:21.39 | |
5 | 117 | Maltesj Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 1:23.35 | |
6 | 3 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 50 m | 1:23.50 | ||
7 | 406 | Prai Andrea | 2001 | OSBY SS | AI3201 | 25 m | 1:23.64 | |
8 | 546 | Sandstrm Tuva | 2001 | UME SS | AF1601 | 25 m | 1:24.84 | |
9 | 449 | Permarker Anna-Louisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 25 m | 1:25.23 | |
10 | 601 | Pfeiff Matilda | 2001 | VSBY SS | AI3801 | 25 m | 1:25.78 | |
11 | 674 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 1:25.94 | |
12 | 139 | Rosdahl Ellen | 2002 | HS | AO0802 | 25 m | 1:26.01 | |
13 | 260 | Lundius Hanna | 2001 | LANDSKRONA | BI7201 | 25 m | 1:26.98 | |
14 | 338 | Skog Olivia | 2002 | SK LDDE | AI1602 | 25 m | 1:27.32 | |
15 | 249 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 25 m | 1:27.40 | |
16 | 37 | Andersson Lisa | 2001 | EMMABODA | BC0601 | 25 m | 1:27.76 | |
17 | 614 | Ghanem Lucie | 2002 | YSTADS SS | AS0802 | 25 m | 1:27.82 | |
18 | 594 | Lindgren Linnea | 2001 | VSBY SS | AQ2801 | 25 m | 1:28.15 | |
19 | 21 | Valvik Christiansen Rebekka | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:28.22 | ||
20 | 29 | Helmersen Andrea | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:28.64 | ||
21 | 542 | Luthman Nellie | 2002 | UME SS | AP7802 | 25 m | 1:28.83 | |
22 | 545 | Orre Sandstrm Tuva | 2001 | UME SS | AD1601 | 25 m | 1:29.06 | |
23 | 668 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEBORG | AD4801 | 25 m | 1:29.10 | |
24 | 547 | Slg Ingrid | 2002 | UME SS | AH1802 | 25 m | 1:29.29 | |
25 | 688 | Berg Malin Bergsholm | 2002 | STAVANGER | 50 m | 1:29.91 | ||
26 | 34 | Helles Erksen Pauline | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:30.11 | ||
27 | 458 | Boos Sonja | 2001 | SK SYDSIM | AP3401 | 25 m | 1:30.39 | |
28 | 52 | Laurn Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 25 m | 1:30.59 | |
29 | 25 | Romundset Elise Christine | 2002 | Lambertset | 50 m | 1:30.79 |
11 - 12 r |
1 | 53 | Moberg Aliah | 2003 | SK HAJEN | AN1203 | 25 m | 1:22.84 | |
2 | 490 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 1:24.83 | |
3 | 46 | Bitzn Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 25 m | 1:26.83 | |
4 | 598 | Nyblom Jennifer | 2003 | VSBY SS | AC1603 | 25 m | 1:27.09 | |
5 | 232 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 25 m | 1:28.18 | |
6 | 238 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 25 m | 1:28.35 | |
7 | 618 | Liljekvist Matilda | 2004 | YSTADS SS | AD7204 | 25 m | 1:29.02 | |
8 | 226 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | AX2203 | 25 m | 1:29.82 | |
9 | 671 | Olsson-Lindh Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 25 m | 1:31.21 | |
10 | 125 | Nordn Emilia | 2003 | HS | AT3803 | 25 m | 1:31.58 | |
11 | 388 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 25 m | 1:31.99 | |
12 | 339 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LDDE | AJ7804 | 25 m | 1:32.17 | |
13 | 604 | Tittelbach Roya | 2003 | VSBY SS | AF7603 | 25 m | 1:32.26 | |
14 | 90 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 1:32.31 | |
15 | 606 | kerman Hanna | 2004 | VSBY SS | AJ0204 | 25 m | 1:32.40 | |
16 | 132 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 25 m | 1:32.46 | |
17 | 664 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 25 m | 1:32.70 | |
18 | 40 | Embaie Betiel | 2003 | EMMABODA | BI1403 | 25 m | 1:33.98 | |
19 | 628 | Andersson Emmie | 2003 | NGELHOLM | AR1403 | 25 m | 1:34.24 | |
20 | 101 | Kinberg Hanna P | 2003 | HS | AR1803 | 25 m | 1:34.35 | |
21 | 225 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | AW9603 | 25 m | 1:34.54 | |
22 | 314 | Husby Hanne | 2004 | SK LDDE | AF5804 | 25 m | 1:35.26 | |
23 | 135 | Philipsson Eriksson Filippa | 2003 | HS | AX7203 | 25 m | 1:36.00 | |
24 | 146 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | AT2803 | 25 m | 1:36.09 | |
25 | 50 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 25 m | 1:36.27 | |
26 | 113 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 1:36.46 | |
27 | 706 | Lrdal Kari | 2003 | STAVANGER | 50 m | 1:36.86 | ||
28 | 120 | Nilsson Anna | 2003 | HS | BF3203 | 25 m | 1:37.03 | RES |
10 r och yngre |
1 | 278 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 50 m | 1:47.29 | |
2 | 487 | Bengtsson Nimander Zinna | 2005 | SK TRITON | AD1405 | 25 m | 1:52.82 | |
3 | 66 | Arvidsson Alicia | 2005 | HS | AF3205 | 25 m | 2:00.12 | |
4 | 296 | Davidsson Maria | 2005 | LJUNGBY SS | AE9805 | 50 m | 2:10.03 | |
5 | 97 | Jlminger Amanda | 2005 | HS | AO9605 | 50 m | ||
6 | 99 | Jnsson Ebba | 2005 | HS | AO1605 | 50 m | ||
7 | 155 | Vollmer Vega | 2005 | HS | AO3805 | 50 m | ||
8 | 167 | Hua Isabella | 2007 | HRS SS | AE0607 | 50 m | ||
9 | 193 | Lindn Siri | 2005 | KARLSKRONA | AF2205 | 50 m | ||
10 | 270 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 50 m | ||
11 | 599 | Nyblom Moa | 2005 | VSBY SS | AA5605 | 50 m |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 juni 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsllskap | Utskriftstid | 18:51 |