Program for TYR Swim
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 3, 100y Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 137 | Ekström Vilma | 1994 | LASS | AE4494 | 25 m | 1:07.95 | |
2 | 98 | Thormalm Klara | 1998 | JÖNKÖPING | AA4898 | 25 m | 1:08.57 | |
3 | 133 | Bergström Therése | 1987 | LASS | AM9687 | 25 m | 1:09.90 | |
4 | 115 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 25 m | 1:12.28 | |
5 | 52 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 25 m | 1:14.09 | |
6 | 15 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 25 m | 1:14.98 | |
7 | 141 | Gidlöf Emelie | 1997 | LASS | AF6697 | 25 m | 1:15.04 | |
8 | 41 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 25 m | 1:16.14 | |
9 | 185 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 25 m | 1:20.83 | |
10 | 215 | Davidsson Elvira | 1996 | VÄRNAMO SS | AJ9896 | 25 m | 1:22.17 | |
11 | 83 | Sabic Nadija | 2002 | JÖNKÖPING | AI7802 | 25 m | 1:22.24 | |
12 | 207 | Ljunggren Elin | 2000 | HVETLANDA | AC5200 | 25 m | 1:23.68 | |
13 | 155 | Lampi Lovisa | 1999 | LASS | AQ4899 | 25 m | 1:24.65 | |
14 | 25 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | AK7202 | 25 m | 1:26.23 | |
15 | 144 | Gunnarsson Johanna | 1999 | LASS | BA5699 | 25 m | 1:27.02 | |
16 | 210 | Steindl Alva | 2002 | HVETLANDA | AC3402 | 25 m | 1:28.03 | |
17 | 7 | Mild Matilda | 2001 | ANDERSTORP | AK1401 | 50 m | 1:28.95 | |
18 | 203 | Gildert Sanna | 2000 | HVETLANDA | BB9200 | 25 m | 1:29.05 | |
19 | 22 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | AI6403 | 25 m | 1:30.10 | |
20 | 20 | Brink Matilda | 2001 | JÖNKÖPING | AJ2401 | 50 m | 1:30.94 | |
21 | 222 | Rönnäng Clara | 2001 | VÄRNAMO SS | BM9801 | 50 m | 1:30.96 | |
22 | 95 | Thollström Evelina | 1999 | JÖNKÖPING | BQ1299 | 50 m | 1:32.20 | |
23 | 148 | Högberg Alva | 2002 | LASS | BF0202 | 25 m | 1:34.30 | |
24 | 234 | Tubbin Felicia | 2003 | SUNDSVALL | BK3203 | Yard | 1:35.18 | |
25 | 201 | Bennesved Annie | 2001 | HVETLANDA | AP7801 | 25 m | 1:36.56 | |
26 | 205 | Lindman Thea | 2003 | HVETLANDA | AC8203 | 25 m | 1:36.64 | |
27 | 59 | Laurelii Filippa | 2002 | JÖNKÖPING | BF9202 | 25 m | 1:36.69 | |
28 | 47 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | AG1604 | 25 m | 1:37.91 | |
29 | 81 | Rudelius Ida | 2004 | JÖNKÖPING | AM7204 | 50 m | 1:38.28 | |
30 | 79 | Rogö Nora | 2004 | JÖNKÖPING | AW7604 | 50 m | 1:38.48 | |
31 | 93 | Svensson Wilma | 2004 | JÖNKÖPING | AG6604 | 25 m | 1:39.53 | |
32 | 13 | Arberg Alba | 2005 | JÖNKÖPING | AA1405 | 50 m | 1:43.47 | |
33 | 57 | Klasson Fanny | 2001 | JÖNKÖPING | AJ4401 | 25 m | 1:43.74 | |
34 | 111 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 1:44.44 | |
35 | 112 | Olson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 50 m | 1:45.23 | |
36 | 113 | Wadling Ella | 2003 | KARLSHAMN | AF8403 | 25 m | 1:45.46 | |
37 | 88 | Starkenberg Jonna | 2002 | JÖNKÖPING | BA5802 | 50 m | 1:50.65 | |
38 | 104 | Wretling Lisa | 2004 | JÖNKÖPING | AW9604 | 25 m | 1:55.66 | |
39 | 108 | Hallberg Freja | 2003 | KARLSHAMN | AB2203 | 25 m | 2:02.48 | |
40 | 9 | Almhill Tyra | 2006 | JÖNKÖPING | AF9606 | Yard | ||
41 | 31 | Ekman Kim | 2004 | JÖNKÖPING | Yard | |||
42 | 55 | Jörgensen Frida | 2005 | JÖNKÖPING | Yard | |||
43 | 96 | Thomassen Nowa | 2006 | JÖNKÖPING | AF0806 | Yard | ||
44 | 100 | Törnkvist Kajsa | 2006 | JÖNKÖPING | AH0406 | Yard | ||
45 | 103 | Vinborg Fiona | 2005 | JÖNKÖPING | AT2405 | Yard | ||
46 | 238 | Engqvist Elin | 2005 | JÖNKÖPING | AK8405 | Yard | ||
47 | 241 | Landin Emelie | 2004 | JÖNKÖPING | AU0605 | Yard | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 18 september 2015 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:40 |