Ohjelma Grand Prix 3 Final
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Swedish Grand Prix 3 |
|
Utskriftsdatum |
19 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
08:10 |
|
|
Arrangör |
SSF/Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 32, 200m Backstroke Men |
Försök (4) |
NR: Örn Arnarson (1981) 1:58.37 2001-07-27 |
SR: Mattias Carlsson (1990) 1:59.29 2014-04-10 |
JSR: Axel Pettersson (1995) 2:00.41 2014-04-27 |
VM: 1:59,19 Univ: 2:02,11 JVM: 2:01,95 EG: 2:03,99 EYOF: 2:10,50 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
NAT |
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
3 |
Emil Östrand |
1998 |
AB2598 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:25.05 |
266 |
4 |
Filip Hedman |
1998 |
AO1598 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:21.53 |
111 |
5 |
Oskar Hoff |
1998 |
AH0198 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:23.13 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
NAT |
Bassäng |
Tid |
|
153 |
1 |
Karl Gustav Gérnyi |
1999 |
AG9599 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:18.02 |
21 |
2 |
Sean Johansson |
1997 |
AO1197 |
SK ENA |
|
50m |
2:16.32 |
305 |
3 |
Alexander Lienau-Petersson |
1993 |
AR5393 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:12.83 |
34 |
4 |
Petter Fredriksson |
1997 |
AJ4197 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:02.50 |
255 |
5 |
Rasmus Wetterborg |
1996 |
AC9396 |
SK TRITON |
|
50m |
2:11.32 |
174 |
6 |
Elias Altman |
1998 |
AH6998 |
SALTSJÖB |
|
50m |
2:15.61 |
226 |
7 |
Alexander Kesenci |
1995 |
AK7195 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:17.36 |
82 |
8 |
David Larsson |
1996 |
AH7196 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:20.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
NAT |
Bassäng |
Tid |
|
233 |
1 |
Axel Ydenius |
1997 |
AD3997 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:18.01 |
83 |
2 |
Tim Lärkfeldt |
2000 |
AC9900 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:16.05 |
147 |
3 |
Patrik Löfgren |
1996 |
AA4396 |
MASS |
|
50m |
2:11.98 |
86 |
4 |
Axel Pettersson |
1995 |
AE8995 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:00.41 |
128 |
5 |
Pontus Palmqvist |
1991 |
AV7391 |
LASS |
|
50m |
2:11.01 |
127 |
6 |
Daniel Olsson |
1996 |
AF0396 |
LASS |
|
50m |
2:15.52 |
263 |
7 |
Olle Sköld |
1999 |
AK4599 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
2:16.90 |
10 |
8 |
Daniel Jonsson |
1999 |
AF8599 |
ALVESTA SS |
|
50m |
2:18.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
NAT |
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Gustav Kroon |
1998 |
AM6398 |
HS |
|
50m |
2:17.68 |
201 |
2 |
Tobias Henriksson |
1996 |
AN4796 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:16.01 |
105 |
3 |
Oskar Johansson |
1993 |
AY7593 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:11.72 |
321 |
4 |
Mattias Carlsson |
1990 |
AP3590 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:59.29 |
265 |
5 |
Oskar Ericsson |
1997 |
AF9397 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:06.06 |
155 |
6 |
William Lulek |
1998 |
AJ6998 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:14.95 |
231 |
7 |
Björn Seeliger |
2000 |
AB0101 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:16.65 |
113 |
8 |
Hampus Svensson |
1999 |
AE5199 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:18.04 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
19 april 2015 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
08:10 |
|