Ohjelma Grand Prix 3 Final
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1 Saturday 18 April 2015 10.00
Gren 12, 50m Freestyle Women |
NR: Therese Alshammar (1977) 23.88 2009-08-02 |
SR: Therese Alshammar (1977) 23.88 2009-08-02 |
JSR: Sarah Sjöström (1993) 24.63 2012-04-14 |
VM: 25,23 Univ: 25,66 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 240 | Sjöström Sarah | 1993 | SÖDERTÖRN | BN4493 | 50 m | 23.98 | |
2 | 282 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 50 m | 25.55 | |
3 | 250 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 50 m | 25.70 | |
4 | 92 | Thormalm Klara | 1998 | JÖNKÖPING | AA4898 | 50 m | 26.07 | |
5 | 91 | Thormalm Alma | 1996 | JÖNKÖPING | AA0296 | 50 m | 26.63 | |
6 | 234 | Eriksson Jessica | 1993 | SÖDERTÖRN | AT2293 | 50 m | 26.78 | |
7 | 29 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 50 m | 26.96 | |
8 | 320 | Andersson Frida | 1991 | UDDEVALLA | AK1491 | 50 m | 27.01 | |
9 | 74 | Edlund Lina | 1989 | JÖNKÖPING | AT2489 | 50 m | 27.07 | |
10 | 30 | Heina Christin | 1996 | GÖTEBORG | BA0296 | 50 m | 27.17 | |
11 | 251 | Olsson Linnéa | 1994 | SK TRITON | BX0494 | 50 m | 27.18 | |
12 | 230 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 50 m | 27.21 | |
13 | 331 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 50 m | 27.33 | |
14 | 229 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 50 m | 27.44 | |
15 | 304 | Jönsson Dinah | 1998 | YSTADS SS | AN6498 | 50 m | 27.55 | |
16 | 59 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS SS | AR4499 | 50 m | 27.60 | |
17 | 20 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SK ENA | AH4698 | 50 m | 27.66 | |
18 | 236 | Johansson Lina | 1994 | SÖDERTÖRN | AF0694 | 50 m | 27.66 | |
19 | 136 | Lövdahl Michelle | 1995 | SK LÖDDE | AH8895 | 50 m | 27.67 | |
20 | 130 | Andersson Lova | 2000 | LJUNGBY SS | AA3600 | 50 m | 27.68 | |
21 | 275 | Trollstad Fanny | 1997 | VÄRNAMO SS | AH5497 | 50 m | 27.79 | |
22 | 98 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 27.87 | |
23 | 330 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 50 m | 27.88 | |
24 | 58 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 50 m | 28.07 | |
25 | 157 | Salih Milana | 1997 | SK NEPTUN | AX4697 | 50 m | 28.09 | |
26 | 126 | Henell Sofia | 1997 | LASS | AD0297 | 50 m | 28.14 | |
27 | 195 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 50 m | 28.17 | |
28 | 33 | Reinhold Viktoria | 1996 | GÖTEBORG | AW9696 | 50 m | 28.23 | |
29 | 112 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 50 m | 28.23 | |
30 | 212 | Hedlund Frida | 1999 | SUNDSVALL | AG5699 | 50 m | 28.26 | |
31 | 319 | Andersson Amanda | 1996 | UDDEVALLA | AO7696 | 50 m | 28.38 | |
32 | 13 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 50 m | 28.46 | |
33 | 194 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 28.51 | |
34 | 114 | Vater Clara | 1997 | LANDSKRONA | AH7497 | 50 m | 28.60 | |
35 | 96 | Lewton Josefin | 1997 | KALMAR SS | BF0297 | 50 m | 28.62 | |
36 | 64 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 50 m | 28.67 | |
37 | 31 | Kristensson Alfhild | 1999 | GÖTEBORG | AI6699 | 50 m | 28.69 | |
38 | 326 | Niklasson Johanna | 1996 | UDDEVALLA | AQ6896 | 50 m | 28.87 | |
39 | 97 | Wranå Linnea | 1998 | KALMAR SS | AO1898 | 50 m | 29.01 | |
40 | 170 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 50 m | 29.01 | |
41 | 224 | Christensen Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 50 m | 29.17 | |
42 | 137 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 50 m | 29.63 | |
43 | 261 | Vezzoli Beatrice | 1998 | TUREBERG | AR7498 | 50 m | 29.84 | |
44 | 100 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 50 m | 29.90 | |
45 | 124 | Gidlöf Emelie | 1997 | LASS | AF6697 | 50 m | 30.31 | |
46 | 221 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 29.60 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 18 april 2015 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |