2020-01-20   05:53:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 / Trandoppet Sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

7_S
Gren 7, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
76  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  2:15.97   
43  Näslund Louise  1997  LIDKÖPING  AS1497  25 m  2:17.83   
31  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  2:19.21   
67  Faarinen Lovisa  1999  TROLLHÄTTA  BF6299  25 m  2:22.10   
79  Svensson Kajsa  2000  TROLLHÄTTA  BD0600  25 m  2:23.30   
114  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  2:26.00   
108  Forss Trine  2003  BILLINGEN  AD8403  25 m  2:28.97   
106  Emanuelsson Fransson Vera  2001  BILLINGEN  AB7401  25 m  2:29.70   
48  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  25 m  2:30.95   
10  68  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  2:31.95   
11  50  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m  2:34.33   
12  111  Schimmel Hilja  2003  BILLINGEN  AV3603  25 m  2:35.90   
13  25  Andersson Elin  1999  SK GÖTENE  AG1499  25 m  2:38.76   
14  98  Clark Francesca  2001  ÅSUNDEN  BE1801  25 m  2:38.82   
15  47  Nordkvist Alice  2000  MARIESTAD  AV8400  25 m  2:40.66   
16  101  Larsson Julia  1998  ÅSUNDEN  BD8698  50 m  2:41.02   
17  70  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m  2:41.68   
18  24  Winberg Alma  2001  FALKÖPING  AH6401  25 m  2:43.12   
19  46  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  2:44.10   
20  26  Andersson Hult Julia  1998  SK GÖTENE  BH4698  25 m  2:46.08   
21  39  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  25 m  2:46.26   
22  37  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  AH8204  25 m  2:46.50   
23  83  Eliaesson Emilia  2000  VARABYGDEN  AG1400  25 m  2:53.41   
24  85  Jansson Annie  2001  VARABYGDEN  AC5201  25 m  2:59.77   
25  75  Laatikainen-Potts Chloé  2002  TROLLHÄTTA  AN9402  50 m  3:02.31   
26  51  Hjelm Aoife  2002  SK 1970  AT1402  25 m  3:04.36   
27  109  Karlsson Hanna  2003  BILLINGEN  AG8403  25 m  3:07.69   
28  74  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  50 m  3:37.54   
29  36  Fredriksson Maja  2004  KARLSBORG  AH4404  25 m  3:37.98   
30  Gunnarsson Emelie  2001  FALKÖPING  AJ3801  25 m     
31  136  Stenberg Matilda  2001  SK 1970    25 m     
32  137  Rubensson Lotta  2001  SK 1970    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  06 mars 2015 
Licensierad till: Falköpings Simsällskap  Utskriftstid  13:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner