Startliste for VI39 Medley Race
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag 1. februar 2015
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
VI39 Medley Race |
|
Udskriftsdato |
01 februar 2015 |
|
|
Stævne by |
Vallensbæk |
|
Udskriftstidspunkt |
07:40 |
|
|
Arrangør |
VI39 Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 februar 2015 |
|
|
|
|
Løb 1, 100m Medley Damer |
Finaler (10) |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
|
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
119 |
2 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
|
124 |
3 |
Laura Thomadsen |
2004 |
0412AH |
GSK |
|
25m |
|
94 |
4 |
Mathilde Ramsgaard |
2005 |
0578AH |
HELSINGØR |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
120 |
1 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
|
68 |
2 |
Anna Maria Madsen |
2004 |
0444AJ |
STT |
|
25m |
|
73 |
3 |
Mille Hansson |
2004 |
0498AJ |
STT |
|
25m |
|
67 |
4 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
STT |
|
25m |
|
82 |
5 |
Aia Andreassen |
2003 |
0392AW |
HELSINGØR |
|
25m |
|
98 |
6 |
Mathilde Skjøth-Rasmussen |
2003 |
0352AD |
HELSINGØR |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1 |
1 |
Stella Demuth Andersen |
2006 |
0694AE |
GENTOFTE |
|
25m |
2:20.00 |
24 |
2 |
Patricia Petersen |
2005 |
0526AA |
GENTOFTE |
|
25m |
2:12.13 |
23 |
3 |
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
0534AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:03.73 |
193 |
4 |
Rebecca Vorm |
2006 |
0614ac |
VI39 |
|
25m |
2:04.00 |
3 |
5 |
Sofie D. Boesen |
2005 |
0528AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:20.00 |
158 |
6 |
Laura Rytz Jørgensen |
2003 |
0364AH |
FR.SUND |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
83 |
1 |
Emma Clausen |
2003 |
0374AW |
HELSINGØR |
|
25m |
2:02.05 |
6 |
2 |
Johanna Dahms |
2004 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
2:00.00 |
118 |
3 |
Malene Langvad |
2004 |
0416AC |
GSK |
|
25m |
1:59.90 |
7 |
4 |
Asta Ellermann-Kingombe |
2004 |
0496AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:00.00 |
155 |
5 |
Emilie Pyndt Hansen |
2004 |
0466AP |
FR.SUND |
|
25m |
2:01.54 |
192 |
6 |
Alma Møller-Ern |
2006 |
0662ab |
VI39 |
|
25m |
2:03.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
18 |
1 |
Julie Heurlin Lunding |
2006 |
0626AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:55.49 |
4 |
2 |
Marie Toft Christensen |
2003 |
0388AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:54.22 |
10 |
3 |
Cecilie C. Helmark |
2005 |
0502AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:50.00 |
97 |
4 |
Kristine G. Skjærbæk |
2004 |
0442AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:50.39 |
107 |
5 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432ac |
GENTOFTE |
|
25m |
1:55.05 |
186 |
6 |
Josefine Emcken |
2003 |
0386AU |
VI39 |
|
25m |
1:57.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
92 |
1 |
Juliane Camille Mathiasen |
2004 |
0406AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:49.74 |
31 |
2 |
Louisa Lykkesfelt Thomsen |
2004 |
0454AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:49.15 |
177 |
3 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
1:48.88 |
109 |
4 |
Julie Dahl |
2004 |
0418AN |
GSK |
|
25m |
1:48.92 |
106 |
5 |
Josefine Westergaard |
2004 |
0412AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:49.68 |
14 |
6 |
Ester Krantz |
2004 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
1:50.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
122 |
1 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
GSK |
|
25m |
1:43.90 |
88 |
2 |
Amalie Kolstrup-Timm |
2003 |
0314AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:41.22 |
5 |
3 |
Isobel Crosskey |
2003 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
1:40.00 |
102 |
4 |
Pil Sylvander |
2003 |
0386AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:40.82 |
86 |
5 |
Mathilde Hedager |
2004 |
0442AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:43.05 |
105 |
6 |
Johanne Weber |
2005 |
0574AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:45.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
99 |
1 |
Ellen A. Skov |
2003 |
0328AW |
HELSINGØR |
|
25m |
1:38.62 |
104 |
2 |
Cornelia Vâmosi |
2004 |
0466AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:37.23 |
95 |
3 |
Emma F. Rouse |
2004 |
0412AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:37.12 |
100 |
4 |
Freja Stenbækgård |
2003 |
0306AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:37.16 |
84 |
5 |
Caroline Villum Færch |
2005 |
0502AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:37.40 |
175 |
6 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VI39 |
|
25m |
1:39.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
176 |
1 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
1:36.43 |
91 |
2 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0404AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:35.49 |
69 |
3 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
STT |
|
25m |
1:35.17 |
116 |
4 |
Laura L. Hørning |
2004 |
0456AC |
GSK |
|
25m |
1:35.22 |
70 |
5 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
STT |
|
25m |
1:36.38 |
164 |
6 |
Marike Nevermann |
2003 |
0354AQ |
FR.SUND |
|
25m |
1:36.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
89 |
1 |
Mia Mørk Kuramoto |
2003 |
0356AQ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:32.45 |
103 |
2 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
25m |
1:29.05 |
87 |
3 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:25.16 |
174 |
4 |
Caroline Veggerby |
2003 |
0318AN |
VI39 |
|
25m |
1:26.02 |
160 |
5 |
Olivia Krogh |
2003 |
0358AS |
FR.SUND |
|
25m |
1:32.22 |
163 |
6 |
Christine Mardov-Johansen |
2003 |
0366AL |
FR.SUND |
|
25m |
1:32.79 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 |
Udskriftstidspunkt |
07:40 |
|