Startliste for Svetruck UGP 3 Ljungby
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 17, 100m Ryggsim Flickor A-D |
Sponsor: Svetruck |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 7 | Kaltak Lamia | 2001 | ALVESTA SS | AP3201 | 25 m | 1:13.51 | |
2 | 134 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 25 m | 1:13.70 | |
3 | 92 | Karlsson Leia | 2002 | KALMAR SS | AR2202 | 25 m | 1:14.04 | |
4 | 46 | Persson Ida | 2002 | LJUNGBY SS | AF7402 | 25 m | 1:15.01 | |
5 | 13 | Åstrand Julia | 1999 | ALVESTA SS | AT7499 | 25 m | 1:15.49 | |
6 | 58 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 1:15.80 | |
7 | 120 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 25 m | 1:15.89 | |
8 | 57 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 1:16.48 | |
9 | 87 | Bonnedahl Astrid | 1999 | KALMAR SS | AP5699 | 25 m | 1:17.09 | |
10 | 130 | Egelrud Matilda | 2003 | JÖNKÖPING | AB2603 | 25 m | 1:17.93 | |
11 | 107 | Wolfgang Tilde | 2001 | KALMAR SS | AH7601 | 25 m | 1:18.11 | |
12 | 109 | Jingmark Jennifer | 2003 | ANDERSTORP | AO0603 | 25 m | 1:18.24 | |
13 | 108 | Wranå Ella | 2001 | KALMAR SS | AH1801 | 25 m | 1:18.43 | |
14 | 18 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | LJUNGBY SS | AO3602 | 25 m | 1:18.55 | |
15 | 43 | Palencsar Heidi | 2002 | LJUNGBY SS | AF8602 | 25 m | 1:18.77 | |
16 | 142 | Melander Thyra | 2001 | JÖNKÖPING | AJ7401 | 25 m | 1:19.12 | |
17 | 137 | Istiphan Mariam | 2001 | JÖNKÖPING | BG4201 | 50 m | 1:19.64 | |
18 | 84 | Pernius Stina | 2002 | OSKARSHAMN | AL4802 | 25 m | 1:19.65 | |
19 | 3 | Bengtsson Stina | 1998 | ALVESTA SS | AS5498 | 25 m | 1:19.66 | |
20 | 144 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | AD0804 | 25 m | 1:19.67 | |
21 | 122 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 25 m | 1:20.71 | |
22 | 106 | Winblad Tea | 2004 | KALMAR SS | AH7404 | 25 m | 1:22.53 | |
23 | 60 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 1:22.57 | |
24 | 49 | Sagadin Leah | 2002 | LJUNGBY SS | AR5602 | 25 m | 1:23.50 | |
25 | 44 | Pap Beatrice | 2003 | LJUNGBY SS | AB6803 | 25 m | 1:23.74 | |
26 | 124 | Brink Matilda | 2001 | JÖNKÖPING | AJ2401 | 50 m | 1:24.07 | |
27 | 126 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | AI6403 | 25 m | 1:24.08 | |
28 | 86 | Bondeson Hannah | 2003 | KALMAR SS | AE9603 | 25 m | 1:24.76 | |
29 | 141 | Lindström Tilda | 2002 | JÖNKÖPING | AC0602 | 25 m | 1:24.82 | |
30 | 132 | Elgh Jane | 2004 | JÖNKÖPING | AB1604 | 25 m | 1:25.06 | |
31 | 156 | Wilhelmsson Ebba | 2001 | JÖNKÖPING | AJ8401 | 25 m | 1:25.26 | |
32 | 80 | Johansson Matilda | 2001 | OSKARSHAMN | BD6201 | 25 m | 1:26.23 | |
33 | 150 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | AL3403 | 25 m | 1:26.64 | |
34 | 56 | Delen Abrahamsson Agnes | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 25 m | 1:27.46 | |
35 | 103 | Ring Ottilia | 1999 | KALMAR SS | AP7699 | 25 m | 1:27.54 | |
36 | 76 | Duong Maria | 2001 | OSKARSHAMN | BD7201 | 25 m | 1:28.23 | |
37 | 123 | Augustsson Celie | 2004 | JÖNKÖPING | AG2604 | 25 m | 1:28.63 | |
38 | 99 | Nordén Tilda | 2001 | KALMAR SS | BP6601 | 25 m | 1:28.82 | |
39 | 2 | Andersson Klara | 2002 | ALVESTA SS | BL5402 | 25 m | 1:29.02 | |
40 | 66 | Lindholm Ellen | 1999 | ÄLMHULT | AP8899 | 25 m | 1:29.06 | |
41 | 63 | Exerman Lina | 2002 | ÄLMHULT | BA3402 | 25 m | 1:29.47 | |
42 | 93 | Lewton Felicia | 2001 | KALMAR SS | BR0801 | 25 m | 1:29.59 | |
43 | 38 | Lundgren Sahlina | 2004 | LJUNGBY SS | AI6604 | 25 m | 1:29.88 | |
44 | 42 | Nyika Anna | 2002 | LJUNGBY SS | AB2402 | 25 m | 1:30.50 | |
45 | 140 | Laurelii Filippa | 2002 | JÖNKÖPING | BF9202 | 25 m | 1:30.71 | |
46 | 14 | Åstrand Wilma | 2002 | ALVESTA SS | AR6402 | 25 m | 1:31.33 | |
47 | 30 | Ebbesen Louise | 2001 | LJUNGBY SS | AE1601 | 25 m | 1:32.02 | |
48 | 104 | Sjölund Maria | 2004 | KALMAR SS | AF1204 | 25 m | 1:33.08 | |
49 | 100 | Ohlson Stina | 2000 | KALMAR SS | AU4800 | 25 m | 1:33.24 | |
50 | 121 | Arberg Alba | 2005 | JÖNKÖPING | AA1405 | 25 m | 1:33.58 | |
51 | 61 | Bondesson Matilda | 2002 | EMMABODA | BQ1602 | 25 m | 1:34.02 | |
52 | 55 | Vorszak Kriszta | 2003 | LJUNGBY SS | AC2203 | 25 m | 1:34.59 | |
53 | 147 | Rudelius Ida | 2004 | JÖNKÖPING | AM7204 | 25 m | 1:34.71 | |
54 | 94 | Lindvall Isabell | 2003 | KALMAR SS | AO2603 | 25 m | 1:36.75 | |
55 | 74 | Björklund Nora | 2003 | OSKARSHAMN | BA4803 | 25 m | 1:40.29 | |
56 | 67 | Nilsson Anna | 2003 | ÄLMHULT | AI7203 | 25 m | 1:41.04 | |
57 | 17 | Andersson Towe | 2005 | LJUNGBY SS | AC8605 | 25 m | 1:43.49 | |
58 | 53 | Törnqvist Ebba | 2004 | LJUNGBY SS | AN2204 | 25 m | 1:45.44 | |
59 | 36 | Larsson Isabella | 2002 | LJUNGBY SS | AF4802 | 25 m | 1:48.05 | |
60 | 23 | Bondesson-Crene Agnes | 2002 | LJUNGBY SS | AF3802 | 25 m | 1:49.40 | |
61 | 27 | Davidsson Jenny | 2003 | LJUNGBY SS | AV7603 | 25 m | 1:49.64 | |
62 | 1 | Andersson Ellinor | 2003 | ALVESTA SS | BB4203 | 25 m | 1:49.76 | |
63 | 16 | Andersson Elly | 2005 | LJUNGBY SS | AA2605 | 25 m | 1:50.34 | |
64 | 78 | Hjelm Saga | 2004 | OSKARSHAMN | AI6204 | 25 m | 1:51.27 | |
65 | 79 | Håkansson Ebba | 2003 | OSKARSHAMN | AJ6203 | 25 m | 1:51.47 | |
66 | 20 | Bergman Linnea | 2003 | LJUNGBY SS | BB5403 | 25 m | 1:51.98 | |
67 | 39 | Lönn Tova | 2001 | LJUNGBY SS | BN0201 | 25 m | 1:59.98 | |
68 | 45 | Persson Clara | 2004 | LJUNGBY SS | AO6604 | 50 m | 2:13.17 | |
69 | 6 | Gustafsson Tove | 2004 | ALVESTA SS | AH7204 | 50 m | ||
70 | 12 | Welinder Linnéa | 2005 | ALVESTA SS | AQ0805 | 50 m | ||
71 | 28 | Davidsson Maria | 2005 | LJUNGBY SS | AE9805 | 50 m | ||
72 | 31 | Gamberg Julia | 2005 | LJUNGBY SS | AF1205 | 50 m | ||
73 | 47 | Rickhardsson Ida | 2003 | LJUNGBY SS | BD9803 | 50 m | ||
74 | 91 | Jämtin Elin | 2003 | KALMAR SS | BL6803 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 maj 2015 |
Licensierad till: Ljungby Simsällskap | Utskriftstid | 19:59 |