Program för Sparbanken Skåne Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Yss Sparbanken Skåne Cup |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Ystad |
|
Utskriftstid |
22:22 |
|
|
Arrangör |
Ystads Simsälllskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim Damer |
Finaler (13) |
Sponsor: Sparbanken Skåne |
|
Beräknad start 11:05 |
Heat 1 (13) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
427 |
1 |
Alicia Sjögren |
2005 |
AA8205 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
89 |
2 |
Elina Kazarian |
2003 |
BW4203 |
MKK |
|
25m |
|
399 |
3 |
Alva Saxell |
2003 |
BN8803 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
424 |
4 |
Aleksandra Stade |
2003 |
BW1203 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
|
378 |
5 |
Miranda Lindén |
2003 |
BN9803 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
26 |
6 |
Katja Haglund |
2003 |
BW9203 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
107 |
7 |
Besa Sabriu |
2003 |
BW8203 |
MKK |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
328 |
1 |
Lisa Lindqvist |
2002 |
BS6402 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:41.73 |
80 |
2 |
Sofi Ekström |
2003 |
BT6803 |
MKK |
|
25m |
1:35.46 |
391 |
3 |
Tilde Nilsson Dahlman |
2000 |
BQ6400 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:34.89 |
422 |
4 |
Nora Nilsson |
2003 |
AG2603 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:33.15 |
312 |
5 |
Ida Andersson-Wulf |
1998 |
BP9498 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:34.71 |
288 |
6 |
Linnéa Landgren |
2003 |
BQ6803 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:35.19 |
114 |
7 |
Sigrid Westergren |
2003 |
BK9803 |
MKK |
|
50m |
1:39.96 |
317 |
8 |
Albaluna Fernandéz Barrosa |
2002 |
BV6202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:43.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
132 |
1 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:31.44 |
157 |
2 |
Victoria Olsson |
2002 |
BP5402 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:30.09 |
138 |
3 |
Alva Bensby |
2003 |
AX6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:27.23 |
79 |
4 |
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
BG1803 |
MKK |
|
25m |
1:26.64 |
340 |
5 |
Alice Skoglund |
2003 |
BO5603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:27.15 |
232 |
6 |
Moa Järnegren |
2003 |
BK6803 |
SK TRITON |
|
25m |
1:29.40 |
13 |
7 |
Filippa Andersson |
2002 |
AM2602 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:31.16 |
120 |
8 |
Victoria Berild Andersen |
2003 |
BQ8603 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:33.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
390 |
1 |
Linnéa Nilsson |
2002 |
AY7802 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:26.03 |
373 |
2 |
Malin Larsson |
2002 |
BK4402 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:24.12 |
385 |
3 |
Hilma Mårtensson |
2003 |
BF5403 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:22.89 |
313 |
4 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:22.35 |
321 |
5 |
Cornelia Hökmark |
2002 |
BD6802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:22.88 |
200 |
6 |
Madeleine Olsson |
2000 |
AT0200 |
SK RAN |
|
25m |
1:23.97 |
40 |
7 |
Fanny Moreau |
2003 |
AF3603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:25.54 |
212 |
8 |
Mira Ahlberg |
2003 |
AX5203 |
SK TRITON |
|
25m |
1:26.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
96 |
1 |
Emma Mattsson |
2003 |
BO5803 |
MKK |
|
50m |
1:21.99 |
420 |
2 |
Elin Lundberg |
2003 |
AP2403 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:20.71 |
356 |
3 |
Elvira Eriksson |
2003 |
AJ5803 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:20.46 |
344 |
4 |
Elin Svensson |
2002 |
AW3802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:20.03 |
322 |
5 |
Ellen Johansson |
2002 |
AQ6202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:20.09 |
418 |
6 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:20.50 |
366 |
7 |
Frida Johansson |
2001 |
BQ6601 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:21.08 |
324 |
8 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:22.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
131 |
1 |
Tilde Persson |
2003 |
AC5403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:18.96 |
135 |
2 |
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:18.49 |
205 |
3 |
Erika Sjögren |
2002 |
AY2202 |
SK RAN |
|
25m |
1:17.91 |
37 |
4 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:17.05 |
53 |
5 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:17.26 |
337 |
6 |
Annie Runesson |
2001 |
BT3601 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:18.29 |
72 |
7 |
Nicole Ahlbeck |
2003 |
AR2603 |
MKK |
|
25m |
1:18.89 |
82 |
8 |
Agnes Gustafsson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
25m |
1:19.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
411 |
1 |
Ellen Åkesson |
1999 |
AI8699 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:15.57 |
143 |
2 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:15.17 |
196 |
3 |
Embla Luani |
2002 |
AQ8402 |
SK RAN |
|
25m |
1:14.85 |
360 |
4 |
Lucie Ghanem |
2002 |
AS0802 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:13.88 |
331 |
5 |
Hanna Paulsson |
2002 |
AL7202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:13.90 |
78 |
6 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
25m |
1:14.97 |
31 |
7 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:15.39 |
49 |
8 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:16.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
329 |
1 |
Ebba Löfgren |
2001 |
BU9601 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:13.79 |
352 |
2 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:13.21 |
171 |
3 |
Amanda Önnestam |
2001 |
AM2401 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:12.34 |
432 |
4 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
SK TRITON |
|
25m |
1:12.30 |
338 |
5 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:12.30 |
315 |
6 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:12.53 |
188 |
7 |
Elna Jepsson |
2002 |
BS6802 |
SK RAN |
|
25m |
1:13.62 |
398 |
8 |
Sonja Persson |
2001 |
BD7801 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:13.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
181 |
1 |
Isabella Frykholm |
2001 |
BD9201 |
SK RAN |
|
25m |
1:11.41 |
202 |
2 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
25m |
1:10.45 |
372 |
3 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:10.40 |
187 |
4 |
Mathilda Herlin |
2001 |
AK9201 |
SK RAN |
|
25m |
1:10.02 |
401 |
5 |
Emma Stanciu |
2000 |
BP0800 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:10.15 |
389 |
6 |
Karolina Nilsson |
1999 |
AI7699 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:10.40 |
170 |
7 |
Carolina Åsberg |
2002 |
BD1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:10.84 |
197 |
8 |
Elvira Lundqvist |
2000 |
BH2600 |
SK RAN |
|
25m |
1:12.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
25m |
1:09.37 |
361 |
2 |
Sara Göransson |
1998 |
BE5898 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:07.54 |
308 |
3 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:06.89 |
158 |
4 |
Vivianne Olsson |
2000 |
AV5600 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:05.18 |
48 |
5 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:05.27 |
3 |
6 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:06.96 |
218 |
7 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
1:09.23 |
383 |
8 |
Sara Melgar |
2002 |
AA8602 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:09.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
1 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
25m |
1:04.09 |
41 |
2 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.89 |
15 |
3 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.50 |
162 |
4 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:03.39 |
161 |
5 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:03.50 |
394 |
6 |
Julia Olsson |
1997 |
AH7297 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:03.79 |
412 |
7 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:03.91 |
59 |
8 |
Therese Svensson |
1991 |
AX7891 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:04.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
301 |
1 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:03.10 |
33 |
2 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:02.72 |
227 |
3 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
1:02.32 |
134 |
4 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:00.93 |
268 |
5 |
Alexandra Volkova |
1996 |
AK4896 |
SK TRITON |
|
25m |
1:01.38 |
125 |
6 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:02.59 |
407 |
7 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:03.07 |
122 |
8 |
Emmy Jonsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:03.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
194 |
1 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
1:00.01 |
242 |
2 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
59.77 |
54 |
3 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
25m |
59.74 |
233 |
4 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
25m |
54.18 |
137 |
5 |
Emma Johansson |
1991 |
AQ8691 |
SK HAJEN |
|
25m |
58.27 |
367 |
6 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
YSTADS SS |
|
25m |
59.77 |
226 |
7 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
SK TRITON |
|
25m |
59.92 |
51 |
8 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:00.07 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
25 september 2015 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
Utskriftstid |
22:22 |
|