Ohjelma Gurrasimmet 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Gurrasimmet |
|
Utskriftsdatum |
24 maj 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Gustavsberg |
|
Utskriftstid |
09:09 |
|
|
Arrangör |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 maj 2015 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
1 |
Lukas Malmström |
2003 |
AF5303 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
145 |
2 |
Axel Poldahl |
2003 |
AU2703 |
SKURU IK |
|
25m |
|
65 |
3 |
Ted Wiker |
2004 |
AE1304 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
2:06.52 |
143 |
4 |
Eskil Perrone |
2004 |
AP6304 |
SKURU IK |
|
25m |
|
156 |
5 |
Dennis Sundqvist |
2003 |
AU5103 |
SKURU IK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Oskar Sundqvist |
2003 |
AH3303 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:59.68 |
123 |
2 |
Malte Haargaard |
2003 |
AP2703 |
SKURU IK |
|
25m |
1:56.67 |
51 |
3 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AG2703 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:55.95 |
27 |
4 |
Samuel Ekström |
2002 |
AO2702 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:56.06 |
113 |
5 |
Victor Bäckström |
2003 |
AQ1303 |
SKURU IK |
|
25m |
1:57.64 |
58 |
6 |
Calle Samelsson |
2003 |
AJ4503 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
2:04.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Birger von Schenck |
2004 |
AR0704 |
DANDERYD |
|
25m |
1:53.40 |
115 |
2 |
Gustavs Cerps |
2004 |
AJ3704 |
SKURU IK |
|
25m |
1:49.28 |
160 |
3 |
Marcus Wilhelmsson |
2000 |
AZ4100 |
SKURU IK |
|
25m |
1:43.29 |
133 |
4 |
Hjalmar Mueller |
2004 |
AR8104 |
SKURU IK |
|
25m |
1:43.64 |
158 |
5 |
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
AQ9303 |
SKURU IK |
|
25m |
1:49.38 |
103 |
6 |
Timur Ziganshin |
2001 |
AX6301 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:55.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
43 |
1 |
Lucas Johnsson |
2001 |
AW4101 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:42.56 |
108 |
2 |
Nils Bergman |
2001 |
AX2901 |
SKURU IK |
|
25m |
1:35.42 |
10 |
3 |
Filip Novacic |
2003 |
AQ5703 |
DANDERYD |
|
25m |
1:33.53 |
7 |
4 |
Philip Edler |
2001 |
AV3501 |
DANDERYD |
|
25m |
1:33.93 |
2 |
5 |
Oskar Arvidsson |
2002 |
AN5902 |
DANDERYD |
|
25m |
1:39.15 |
12 |
6 |
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
AT3902 |
DANDERYD |
|
25m |
1:42.77 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
24 maj 2015 |
Licensierad till: Gustavsbergs Simsällskap |
Utskriftstid |
09:09 |
|