2019-12-13   23:27:32
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Nordea Midsommer Cup 2015

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

10_S
Løb 10, 200m Brystsvømning Damer 
 
Sponsor: Nordea 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1032  Snitgaard Mathilde  2000  STRUER  0054AF  25 m  2:53.55   
970  Au Dianna  2000  SILKEBORG  0068AK  25 m  2:54.88   
1105  Byskov Natascha Holm  2000  HOLSTEBRO  0072AY  25 m  2:55.10   
1138  Moeslund Martha  1998  SMUT    25 m  3:03.48   
1224  Klausen Alberte Schnieber  2002  HERNING  0224AT  25 m  3:06.36   
941  Gabela Elma  2004  KOLDING  0472AE  25 m  3:11.69   
1144  Andersen Julie B.  2002  IKAST  0214AS  25 m  3:13.94   
1049  Kargo-Petersen Mette  2000  VEJEN  0094AR  25 m  3:19.49   
938  Batz Cecilie  2003  KOLDING  0386AT  25 m  3:22.09   
10  1018  Christensen Klea  2001  STRUER  0196AX  25 m  3:22.66   
11  1079  Therkildsen Celeste Pind  2002  VIBORG  0274AU  25 m  3:22.79   
12  1028  Mortensen Camilla S  2003  STRUER  0358AL  25 m  3:23.82   
13  1004  Forsberg Dicte Skov  2004  SKIVE  0466AM  25 m  3:26.56   
14  1074  Andersen Helene Levring  2001  VIBORG  0132AY  25 m  3:29.45   
15  1175  Nielsen Anne Dybro  2003  IKAST  0336AW  25 m  3:30.00   
16  935  Wienberg Katrine Sofie  2002  HORSENS  0252AP  25 m  3:36.92   
17  1119  Klogborg Henriette Yong  2002  HOLSTEBRO  0204AX  25 m  3:37.40   
18  988  Larsen Anne Lundorff  2004  SILKEBORG  0466AB  25 m  3:38.65   
19  1019  Gadgaard Stine Rejkjær  2003  STRUER  0342AW  25 m  3:40.25   
20  1063  Bundgaard Sarah  2003  VIBORG    25 m  3:50.96   
21  909  Kramer Julie  2000  BSK08  0018BF  25 m  3:52.76   
22  911  Mygdam Line  2003  BSK08  0382AX  25 m  3:53.37   
23  1200  Madsen Katrine Brolykke  2003  OSLF  0372AH  25 m  3:55.28   
24  923  Falck Camilla  2003  HORSENS  0324AI  25 m  3:55.52   
25  1180  Pedersen Sarah Dam  2002  IKAST  0276AW  25 m  3:56.13   
26  868  Bendixen Kirstine Buus  2003  HOBRO  0382AY  25 m  3:58.00   
27  869  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  25 m  4:04.70   
28  867  Gilling-Iskov Anne  2004  HOBRO  0464AR  25 m  4:08.00   
29  1148  Berggreen Rikke Sander  2005  IKAST  0522AG  25 m  4:10.00   
30  1075  Madsen Katja Møller  2003  VIBORG  0376AQ  25 m  4:20.09   
31  997  Petersen Mette Marie H.  2005  SILKEBORG  0552AI  25 m  4:22.56   
32  1072  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG    25 m  4:22.82   
33  1061  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG    25 m  4:33.21   
34  1166  Kristensen Ida  2004  IKAST  0412AR  25 m  4:35.95   
35  1006  Fuglsang Signe  2003  SKIVE  0398AX  25 m     
36  1078  Søgaard Nanna  2003  VIBORG  0302AV  25 m     
37  1252  Canpolat Melek  2005  FREM  0542AN  25 m     
38  1253  Dall Frida Karoline  2004  FREM  0492AP  25 m     
39  1255  Kristensen Ida  2004  FREM  0418AO  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  05 juni 2015 
Licens til Ikast Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark