2020-05-29   08:56:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Härnösim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

3_S
Gren 3, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
80  Muzito Gloria  2002  SUNDSVALL  BO6202  50 m  1:00.33   
103  Tolf Sofie  2002  SUNDSVALL  AN1402  25 m  1:05.29   
52  Öberg Elise  2002  SOLLEFTEÅ  AE8402  25 m  1:05.42   
181  Lehtinen Elina  2003  Ö-VIKS ASS  AN7603  25 m  1:06.06   
162  Sälg Ingrid  2002  UMEÅ SS  AH1802  25 m  1:07.98   
87  Norlin Emma  2002  SUNDSVALL  AF9602  25 m  1:08.41   
48  Forsberg Isa  2002  SOLLEFTEÅ  BB5202  25 m  1:10.40   
69  Gustafsson Astrid  2002  SUNDSVALL  AZ7602  25 m  1:10.69   
195  Viggeborn Tess  2003  SK ÄGIR  BE5203  25 m  1:11.51   
10  92  Pettersson Nathalie  2002  SUNDSVALL  BP4602  25 m  1:11.79   
11  109  Öberg Alice  2003  SUNDSVALL  AN2803  25 m  1:12.17   
12  30  Larsson Wermelin Lotta  2002  NJURUNDA  AB4202  25 m  1:12.79   
13  75  Lindkvist Sofia  2002  SUNDSVALL  BL2602  25 m  1:13.40   
14  161  Svedjeland Isolde  2002  UMEÅ SS  AL3202  25 m  1:13.65   
15  108  Worander Ebba  2003  SUNDSVALL  AS6403  25 m  1:15.14   
16  98  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  50 m  1:15.21   
17  196  Zachrisson Selma  2003  SK ÄGIR  AS6803  25 m  1:15.21   
18  128  Hjortsberg Nea  2004  SÖDERTÖRN  AK0404  25 m  1:15.25   
19  40  Tjernström Lova  2004  NJURUNDA  AC1204  25 m  1:15.34   
20  177  Barnoin Ella  2002  Ö-VIKS ASS  BD7402  25 m  1:15.37   
21  106  Wennberg Petra  2002  SUNDSVALL  BL6602  25 m  1:16.40   
22  107  Wiborg Tilde  2003  SUNDSVALL  AW3603  25 m  1:16.61   
23  93  Rautiainen Nadja  2004  SUNDSVALL  AR0204  25 m  1:17.00   
24  26  Fahlgren Wilma  2003  NJURUNDA  AK8803  25 m  1:17.52   
25  111  Öberg Emma  2003  SUNDSVALL  AH4603  25 m  1:17.78   
26  136  Ferm Hedda  2002  UMEÅ SS  AH4802  25 m  1:18.34   
27  57  Beijron Leia  2004  SUNDSVALL  BO5402  25 m  1:18.42   
28  10  Persson Johanna  2003  HÄRNÖSAND  BB4803  25 m  1:18.43   
29  143  Hietala Ella  2003  UMEÅ SS  AB2403  25 m  1:18.85   
30  140  Gustafsson Agnes  2003  UMEÅ SS  AJ1803  25 m  1:19.78   
31  187  Boije Sofia  2003  SK ÄGIR  BC2803  25 m  1:20.05   
32  150  Luthman Nellie  2002  UMEÅ SS  AP7802  25 m  1:20.38   
33  192  Lundberg Yannis  2002  SK ÄGIR  BP7602  25 m  1:21.73   
34  Lind Anja  2004  HÄRNÖSAND  AB8804  25 m  1:22.20   
35  141  Gustafsson Astrid  2003  UMEÅ SS  AV9603  25 m  1:22.28   
36  Björlin Line  2003  HÄRNÖSAND  BB9603  25 m  1:22.32   
37  182  Nilsson Sandra  2003  Ö-VIKS ASS  BH9603  25 m  1:22.35   
38  154  Ohlin Emelie  2003  UMEÅ SS  AV2803  25 m  1:22.95   
39  210  Elfström Levina  2003  KOMETERNA  AN8403  25 m  1:24.52   
40  Karlsson Josefin  2003  HÄRNÖSAND  BB0803  25 m  1:24.85   
41  232  Persson Saga  2003  NJURUNDA  AI1203  25 m  1:25.73   
42  33  Lundblad Lovisa  2003  NJURUNDA  AM1203  25 m  1:26.17   
43  94  Renström Halling Clara  2004  SUNDSVALL  AQ8804  25 m  1:26.24   
44  134  Edvardsson Lea  2003  UMEÅ SS  AV8603  25 m  1:26.82   
45  24  Clarin Emelie  2002  NJURUNDA  BL8802  25 m  1:27.16   
46  157  Sandin Tilde  2002  UMEÅ SS  BS4402  25 m  1:27.53   
47  155  Olofsson Elma  2003  UMEÅ SS  BD0803  25 m  1:29.72   
48  100  Svedberg Lena  2004  SUNDSVALL  AV6804  25 m  1:30.35   
49  99  Sundström Nora  2004  SUNDSVALL  AQ9804  25 m  1:32.10   
50  204  Moberg Cornelia  2003  HÄRJEDALEN  BE7603  25 m  1:33.87   
51  165  Öberg Elin  2004  UMEÅ SS  AP6404  25 m  1:34.46   
52  49  Frestadius Agnes  2005  SOLLEFTEÅ  AH7205  50 m  1:35.85   
53  166  Ögren Elvira  2002  UMEÅ SS  BR6802  25 m  1:37.80   
54  203  Lepik Thomasdotter Rebecca  2004  HÄRJEDALEN  AP2604  25 m  1:37.94   
55  39  Sundholm Ida  2005  NJURUNDA  AG2205  25 m  1:38.06   
56  47  Engström Linnea  2004  SOLLEFTEÅ  AM8404  25 m  1:38.70   
57  28  Fridlund Alva  2004  NJURUNDA  BE9404  25 m  1:39.36   
58  200  Edèn Nike  2006  HÄRJEDALEN  AB2406  25 m  1:41.02   
59  110  Öberg Anna  2006  SUNDSVALL  AB9406  25 m  1:41.27   
60  86  Norlander Nova  2004  SUNDSVALL  AV3804  25 m  1:41.30   
61  225  Berglund Moa  2004  HÄRNÖSAND  BB8204  50 m  1:44.57   
62  138  Grahn Ingrid  2004  UMEÅ SS  BH1204  50 m  1:46.28   
63  176  Johnsson Lilly  2005  ÄLMHULT  AE6405  50 m  1:46.90   
64  135  Egelskog Jonna  2003  UMEÅ SS  BR7603  25 m  1:47.16   
65  167  Östberg Tyra  2004  UMEÅ SS  BD2804  25 m  1:54.95   
66  163  Trigell Sandra  2005  UMEÅ SS  AS3805  25 m  1:55.46   
67  228  Vestman Kristina  2004  HÄRNÖSAND  AN3404  50 m  1:57.61   
68  206  Salomonsson Tilda  2006  HÄRJEDALEN  AH0206  25 m  2:06.65   
69  45  Domeij Signe  2005  SOLLEFTEÅ  AI5805  50 m  2:27.50   
70  51  Lövström Alva  2005  SOLLEFTEÅ  AI4805  25 m     
71  63  Byström Johanna  2003  SUNDSVALL    25 m     
72  132  Cheshmmishi Dorsa  2004  UMEÅ SS  BL0804  25 m     
73  151  Löfgren Agnes  2005  UMEÅ SS  AT3805  25 m     
74  199  Edén Molly  2006  HÄRJEDALEN  AD4206  25 m     
75  201  Jonsson Matilda  2006  HÄRJEDALEN  AN3806  25 m     
76  202  Konatowska Alicja  2006  HÄRJEDALEN  AD5206  25 m     
77  205  Persson Jonna  2004  HÄRJEDALEN  AP3604  25 m     
78  208  Zachrisson Iris  2005  HÄRJEDALEN  AL9205  25 m     
79  212  Ervasti Ebba  2007  KOMETERNA  AA0607  25 m     
80  213  Ervasti Kaisa  2005  KOMETERNA  AB6805  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  03 september 2015 
Licensierad till: Härnösands Simsällskap  Utskriftstid  18:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner