Program for Swim of Hope 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 6, 50m Bröstsim Herrar |
Sponsor: Genarps Lådfabrik |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 250 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 30.63 | |
2 | 300 | Wejfeldt Filip | 1997 | SS IDEN | AF3797 | 50 m | 31.99 | |
3 | 270 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 50 m | 32.26 | |
4 | 255 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 32.48 | |
5 | 241 | Celikovic Salim | 1998 | LANDSKRONA | AR5198 | 25 m | 33.90 | |
6 | 242 | Christensson Filip | 1991 | LANDSKRONA | AG5791 | 25 m | 34.26 | |
7 | 180 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 34.95 | |
8 | 301 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 35.40 | |
9 | 174 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 36.13 | |
10 | 199 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 38.32 | |
11 | 295 | Widerström Gustav | 2000 | RONNEBY SS | AR3300 | 25 m | 39.20 | |
12 | 243 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 40.14 | |
13 | 206 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 40.20 | |
14 | 196 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 25 m | 41.52 | |
15 | 179 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 41.70 | |
16 | 184 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 41.80 | |
17 | 296 | Wrenne Hannes | 2004 | RONNEBY SS | AC4304 | 50 m | 41.87 | |
18 | 187 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 50 m | 42.14 | |
19 | 212 | Huasson Anthon | 2004 | HÖÖRS SS | AO2304 | 25 m | 43.15 | |
20 | 259 | Larsson Oliver | 2001 | LANDSKRONA | AU1301 | 25 m | 43.43 | |
21 | 240 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 50 m | 43.63 | |
22 | 177 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 44.09 | |
23 | 189 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 45.86 | |
24 | 195 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 25 m | 46.37 | |
25 | 211 | Hua Vincent | 2004 | HÖÖRS SS | AS2704 | 25 m | 47.13 | |
26 | 287 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 25 m | 47.22 | |
27 | 273 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 50 m | 47.29 | |
28 | 288 | Thunell Alfred | 2002 | LANDSKRONA | AI9902 | 50 m | 47.90 | |
29 | 269 | Pedersen Rasmus | 2003 | LANDSKRONA | AQ7303 | 50 m | 48.06 | |
30 | 286 | Tengberg Alexander | 2003 | LANDSKRONA | AH7303 | 50 m | 49.22 | |
31 | 276 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 50 m | 50.03 | |
32 | 258 | Larmark Carl | 2005 | LANDSKRONA | AB4105 | 25 m | 51.50 | |
33 | 294 | Svensson Arvid | 2003 | RONNEBY SS | AJ6303 | 25 m | 52.83 | |
34 | 205 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 25 m | 53.28 | |
35 | 213 | Huasson Benjamin | 2007 | HÖÖRS SS | AA5707 | 50 m | 53.52 | |
36 | 291 | Kalmteg Edwin | 2004 | RONNEBY SS | AH7704 | 25 m | 1:03.65 | |
37 | 178 | Erdös Pelle | 2005 | SK LÖDDE | AI5305 | 25 m | 1:03.98 | |
38 | 227 | Liebenhagen Anton | 2005 | SS IDEN | AK8505 | 25 m | 1:04.33 | |
39 | 190 | Nilsson Anton | 2006 | SK LÖDDE | AE8106 | 50 m | ||
40 | 226 | Kristensen Casper | 2005 | SS IDEN | AK7505 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 21 augusti 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 15:25 |