Program för Ungdoms-GP 4, Borås
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
UGP 4 |
|
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Borås |
|
Utskriftstid |
08:40 |
|
|
Arrangör |
SK 70 (Simklubben 1970) |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
167 |
4 |
Amanda Torén |
2003 |
AE5403 |
LIDKÖPING |
|
25m |
|
244 |
5 |
Ida Johansson |
2002 |
AE1602 |
FALKÖPING |
|
25m |
|
104 |
6 |
Felicia Johansson Thörngren |
2003 |
BA9203 |
ELFSBORG |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
180 |
2 |
Saga Ström |
2004 |
BD0604 |
SK 1970 |
|
25m |
4:06.41 |
46 |
3 |
Torun Sandén |
2001 |
BS0401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:45.18 |
192 |
4 |
Molly Lund |
2005 |
AB6605 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
3:35.85 |
74 |
5 |
Meia Kivistö |
2003 |
AK8203 |
SK 1970 |
|
25m |
3:27.45 |
59 |
6 |
Ellen Roslund |
2003 |
AT4403 |
KARLSBORG |
|
25m |
3:30.10 |
226 |
7 |
Lina Nielsen |
2005 |
AD5605 |
UDDEVALLA |
|
50m |
3:38.28 |
89 |
8 |
Elsa Berge Kleber |
2004 |
AY5204 |
ELFSBORG |
|
50m |
3:50.00 |
2 |
9 |
Emelie Gunnarsson |
2001 |
AJ3801 |
FALKÖPING |
|
25m |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
153 |
1 |
Ellinor Olesen |
2002 |
AS8202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:24.59 |
239 |
2 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:22.54 |
225 |
3 |
Alicia Nestorin |
2002 |
BP3602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:20.43 |
141 |
4 |
Fannie Gronowitz |
2003 |
BA0203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:18.86 |
139 |
5 |
Felicia Eriksson |
2000 |
BI7200 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:14.31 |
53 |
6 |
Rebecca Vondrak |
2002 |
BI9402 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:16.29 |
52 |
7 |
Paulina Vondrak |
2002 |
BI0602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:20.43 |
5 |
8 |
Filippa Lind |
2004 |
AB7204 |
FALKÖPING |
|
25m |
3:21.79 |
54 |
9 |
Elin Andersson |
1999 |
AG1499 |
SK GÖTENE |
|
25m |
3:23.07 |
189 |
10 |
Nikita Kapron |
2003 |
AL2803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
3:25.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Fanny Johansson |
1999 |
AY0699 |
FALKÖPING |
|
25m |
3:12.75 |
194 |
2 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
3:09.96 |
57 |
3 |
Sofia Henningsson |
2004 |
AH8204 |
KARLSBORG |
|
25m |
3:08.52 |
240 |
4 |
Tea Wilenius |
2002 |
BG0602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:06.72 |
61 |
5 |
Alva Back |
2002 |
AQ8802 |
S 77 |
|
25m |
3:03.49 |
190 |
6 |
Linn Kramer |
2001 |
AD8801 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
3:03.83 |
204 |
7 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:07.70 |
42 |
8 |
Tove Olsson Brandtvig |
2000 |
BL0800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:08.60 |
94 |
9 |
Janka Deák |
2000 |
BF7400 |
ELFSBORG |
|
25m |
3:11.96 |
143 |
10 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AZ4602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:12.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Alma Johansson |
2001 |
BE9401 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:59.85 |
195 |
2 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:54.65 |
197 |
3 |
Hilja Schimmel |
2003 |
AV3603 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:53.56 |
90 |
4 |
Michelle Berntsson |
2000 |
BD6200 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:51.43 |
99 |
5 |
Linea Holström |
2000 |
AC4600 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:42.89 |
233 |
6 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:48.53 |
207 |
7 |
Fanny Aronsson |
2000 |
BE5400 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:53.17 |
202 |
8 |
Malin Vestman |
2003 |
AL5803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:53.85 |
203 |
9 |
Liesel Williamsson |
2000 |
AX6400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:59.11 |
88 |
10 |
Nelly Askengren Stråhle |
2003 |
AE7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
3:01.77 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
Utskriftstid |
08:40 |
|