Program för Ungdoms-GP 4, Borås
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Insim: 14.00 1:a start kl. 15:00
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
UGP 4 |
|
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Borås |
|
Utskriftstid |
14:47 |
|
|
Arrangör |
SK 70 (Simklubben 1970) |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Finaler (11) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Saga Ström |
2004 |
BD0604 |
SK 1970 |
|
25m |
2:02.79 |
9 |
2 |
Elin Andrén |
2001 |
BV5401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:34.90 |
121 |
3 |
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:31.38 |
144 |
4 |
Agnes Holmblad |
2006 |
AA5206 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:27.91 |
19 |
5 |
Ebba Egnell |
2005 |
AX3805 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:26.29 |
244 |
6 |
Ida Johansson |
2002 |
AE1602 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:27.53 |
100 |
7 |
Thilda Häll |
2005 |
AE5205 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:30.74 |
32 |
8 |
Lovisa Lein |
2004 |
AZ3804 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:34.07 |
24 |
9 |
Elin Göransson |
2003 |
BV7603 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:37.99 |
44 |
10 |
Klara Rask |
2005 |
AL9405 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
Fanny Eklund |
2003 |
AZ1603 |
SK 1970 |
|
25m |
1:25.02 |
21 |
2 |
Tindra Ejdestig |
2001 |
BK3401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:24.32 |
38 |
3 |
Elin Nedoh |
2003 |
BO7403 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:23.77 |
28 |
4 |
Teagan Hussey |
2002 |
BO8602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:22.79 |
104 |
5 |
Felicia Johansson Thörngren |
2003 |
BA9203 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:22.65 |
128 |
6 |
Signe Wahlberg |
2005 |
AA7805 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:22.75 |
177 |
7 |
Elena Runfors |
2002 |
BK9402 |
S 77 |
|
25m |
1:23.74 |
175 |
8 |
Linnéa Ahlmark |
2000 |
BG9600 |
S 77 |
|
25m |
1:23.93 |
30 |
9 |
Liv Johansson |
2002 |
BO0802 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:24.45 |
238 |
10 |
Wilma Tabarte |
2003 |
BD3603 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:25.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Liza Vesterberg |
2002 |
BD5202 |
SK 1970 |
|
25m |
1:22.49 |
219 |
2 |
Natalie Izad Mousa |
2003 |
BM5403 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:22.09 |
226 |
3 |
Lina Nielsen |
2005 |
AD5605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:20.34 |
229 |
4 |
Jennifer Persson |
2004 |
AK4604 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:19.03 |
5 |
5 |
Filippa Lind |
2004 |
AB7204 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:18.43 |
4 |
6 |
Julia Jonsson |
2004 |
AR5804 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:18.68 |
12 |
7 |
Miranda Belgrano |
2002 |
BR9402 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:20.25 |
23 |
8 |
Thea Grundström |
2003 |
BA1203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:21.11 |
245 |
9 |
Alma Drapkin |
2002 |
BG7402 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:22.25 |
167 |
10 |
Amanda Torén |
2003 |
AE5403 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:22.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
40 |
1 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:17.96 |
18 |
2 |
Johanna Edgren |
2004 |
AZ5604 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:17.27 |
83 |
3 |
Tilda Rosenqvist |
2003 |
AB5803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:17.21 |
62 |
4 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
S 77 |
|
25m |
1:17.02 |
174 |
5 |
Wilma Zanderau |
2003 |
AB7203 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:16.86 |
53 |
6 |
Rebecca Vondrak |
2002 |
BI9402 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:16.88 |
65 |
7 |
Ellen Olofsson |
2000 |
BK3600 |
S 77 |
|
25m |
1:17.13 |
33 |
8 |
Jessica Linder |
2004 |
AZ2804 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:17.21 |
51 |
9 |
Emma Wennberg |
2001 |
BT6601 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:17.27 |
127 |
10 |
Ebba Wahlberg |
2002 |
AW4602 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:17.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
239 |
1 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:16.57 |
228 |
2 |
Tilde Nordström |
2004 |
AG0204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:16.00 |
173 |
3 |
Sofia Wallengren |
2002 |
AW3202 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:15.77 |
26 |
4 |
Ebba Holmdahl |
2003 |
BA2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:15.30 |
54 |
5 |
Elin Andersson |
1999 |
AG1499 |
SK GÖTENE |
|
50m |
1:14.86 |
15 |
6 |
Megane Consil |
2001 |
BQ3801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:15.14 |
2 |
7 |
Emelie Gunnarsson |
2001 |
AJ3801 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:15.41 |
79 |
8 |
Lotta Rubensson |
2001 |
AY3801 |
SK 1970 |
|
25m |
1:15.93 |
240 |
9 |
Tea Wilenius |
2002 |
BG0602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:16.45 |
52 |
10 |
Paulina Vondrak |
2002 |
BI0602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:16.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Tove Olsson Brandtvig |
2000 |
BL0800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:13.26 |
155 |
2 |
Tilde Persson |
2001 |
BK2201 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:12.39 |
130 |
3 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:11.48 |
108 |
4 |
Astrid Lilja |
2002 |
AE3602 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:10.72 |
102 |
5 |
Louise Johansson |
1999 |
BF0299 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:09.64 |
204 |
6 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:09.67 |
221 |
7 |
Linnea Kihlberg |
2001 |
AX7801 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:11.47 |
206 |
8 |
Emelie Apelryd |
2002 |
BK0202 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:11.80 |
225 |
9 |
Alicia Nestorin |
2002 |
BP3602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:13.01 |
179 |
10 |
Alva Emardson |
2001 |
BP6401 |
SK 1970 |
|
50m |
1:13.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
91 |
1 |
Wilma Brofjärd Bodén |
2002 |
BQ7602 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:09.56 |
41 |
2 |
Sissy Olsson |
2001 |
BH1601 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:09.46 |
139 |
3 |
Felicia Eriksson |
2000 |
BI7200 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:09.31 |
202 |
4 |
Malin Vestman |
2003 |
AL5803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:08.86 |
171 |
5 |
Alice Nordkvist |
2000 |
AV8400 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:08.43 |
189 |
6 |
Nikita Kapron |
2003 |
AL2803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:08.53 |
105 |
7 |
Linn Koivuluoma |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:09.00 |
8 |
8 |
Alma Winberg |
2001 |
AH6401 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:09.36 |
17 |
9 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:09.50 |
101 |
10 |
Alma Johansson |
2001 |
BE9401 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:09.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Filippa Trollsfjord |
2001 |
BE4601 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:08.14 |
169 |
2 |
Matilda Eni |
2002 |
AF0402 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:07.58 |
13 |
3 |
Andrea Berggren |
2000 |
BC5800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:07.40 |
68 |
4 |
Nellie Andersson |
2000 |
AZ7800 |
SK 1970 |
|
50m |
1:07.30 |
57 |
5 |
Sofia Henningsson |
2004 |
AH8204 |
KARLSBORG |
|
25m |
1:06.75 |
237 |
6 |
Annie Strömberg |
2001 |
AL9401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:07.27 |
94 |
7 |
Janka Deák |
2000 |
BF7400 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:07.37 |
143 |
8 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AZ4602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:07.45 |
137 |
9 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:07.82 |
190 |
10 |
Linn Kramer |
2001 |
AD8801 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:08.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
1 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:06.48 |
186 |
2 |
Sara Helgesson |
2000 |
AX5400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:06.30 |
168 |
3 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:06.11 |
212 |
4 |
Dagmar Cuperus |
2001 |
BM7401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:05.50 |
3 |
5 |
Fanny Johansson |
1999 |
AY0699 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:05.27 |
184 |
6 |
Trine Forss |
2003 |
AD8403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:05.33 |
197 |
7 |
Hilja Schimmel |
2003 |
AV3603 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:06.02 |
191 |
8 |
Tove Kramer |
1999 |
AX4699 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:06.16 |
81 |
9 |
Matilda Stenberg |
2001 |
AS5401 |
SK 1970 |
|
25m |
1:06.44 |
146 |
10 |
Amanda Johansson |
2000 |
AJ9400 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:06.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
199 |
1 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:05.06 |
172 |
2 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:04.56 |
223 |
3 |
Thilda Larsson |
1999 |
AA8299 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:04.41 |
61 |
4 |
Alva Back |
2002 |
AQ8802 |
S 77 |
|
25m |
1:03.80 |
230 |
5 |
Linnea Persson |
2002 |
AL1802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:03.56 |
183 |
6 |
Vera Emanuelsson Fransson |
2001 |
AB7401 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:03.65 |
207 |
7 |
Fanny Aronsson |
2000 |
BE5400 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:03.85 |
98 |
8 |
Linda Fredriksson |
2002 |
AA4802 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:04.45 |
95 |
9 |
Emma Dubo |
1999 |
AC5299 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:04.67 |
195 |
10 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:05.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Michelle Nordenmark |
2002 |
AN6602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:02.96 |
131 |
2 |
Tilda Öman |
2000 |
AI7200 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:02.13 |
90 |
3 |
Michelle Berntsson |
2000 |
BD6200 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:01.61 |
194 |
4 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:01.08 |
182 |
5 |
Nikki Brockmar |
1999 |
AR2299 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
58.05 |
112 |
6 |
Emelie Melin |
2000 |
AK9600 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:00.33 |
193 |
7 |
Emma Lundgren |
2000 |
AG7400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:01.48 |
198 |
8 |
Erica Staflund |
1999 |
AC9699 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:01.66 |
22 |
9 |
Daniella Fallenhag |
2000 |
AR7800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:02.26 |
203 |
10 |
Liesel Williamsson |
2000 |
AX6400 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:03.39 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
Utskriftstid |
14:47 |
|