Program för Sydpoolen Knatte Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Sydpoolen Knatte Cup |
|
Utskriftsdatum |
03 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Södertälje |
|
Utskriftstid |
13:07 |
|
|
Arrangör |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 22, 100m Medley P 11-12 |
Finaler (5) |
Beräknad start 16:29 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
150 |
2 |
Fredrik Ahlberg |
2003 |
AR7903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
235 |
3 |
William Malmborg |
2003 |
AW8503 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
138 |
4 |
Jakob Majta |
2003 |
AV9703 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
289 |
5 |
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
AT4103 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
90 |
6 |
Alvin Edgren |
2003 |
AQ8703 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
315 |
7 |
Elias Fahlstedt |
2003 |
AR9103 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
96 |
1 |
Ludvig Johansson |
2003 |
AQ0703 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
158 |
2 |
Nicholas Bergvall |
2004 |
AN6104 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:59.77 |
98 |
3 |
Spencer Karlström Huerta |
2004 |
AR2504 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:50.47 |
119 |
4 |
Johan Thormé Rova |
2004 |
AK7504 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:49.47 |
19 |
5 |
Oskar Sundqvist |
2003 |
AH3303 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:49.90 |
16 |
6 |
Calle Samuelsson |
2003 |
AJ4503 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:53.79 |
303 |
7 |
Teodor Sjöstrand |
2004 |
AL2304 |
ÖSMO SS |
|
25m |
2:00.40 |
175 |
8 |
Fredrick Grundin |
2003 |
AR8703 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AG2703 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:48.10 |
43 |
2 |
Casper Holmberg |
2004 |
AP5304 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:45.26 |
27 |
3 |
Markus Annas |
2004 |
AF1704 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:40.70 |
20 |
4 |
Leo Windisch |
2003 |
AJ2703 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:38.99 |
288 |
5 |
Samuel Rundgren |
2004 |
AK4304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:39.15 |
85 |
6 |
Emil Berg |
2003 |
AK4903 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:42.28 |
223 |
7 |
Rikard Fabel |
2003 |
AE5903 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:46.23 |
182 |
8 |
Albin Kappling |
2003 |
AS2503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:48.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
296 |
1 |
Liam Björklund |
2003 |
AB6503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:34.23 |
26 |
2 |
Gustav Annas |
2003 |
AL0303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:33.69 |
321 |
3 |
Fredrik Karlsson |
2004 |
AK4904 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:30.30 |
264 |
4 |
Vilgot Berglund |
2003 |
AH6703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:27.88 |
191 |
5 |
Simon Lörinc |
2003 |
AK8503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:29.94 |
204 |
6 |
Tor Stein |
2003 |
AR2903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:33.31 |
46 |
7 |
Jesper Holmström |
2003 |
AO4903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:34.09 |
285 |
8 |
Isak Rehnman |
2004 |
AI5304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:37.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
212 |
1 |
Erik Åstrand |
2003 |
AO2903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:25.87 |
195 |
2 |
Isac Persson Taylor |
2003 |
AE6903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:22.38 |
110 |
3 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:19.92 |
104 |
4 |
Erik Lööw |
2003 |
AH1303 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:15.07 |
300 |
5 |
Mattias Kvist |
2003 |
AB5503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:17.97 |
211 |
6 |
Hugo Westholm |
2004 |
AI2904 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:22.16 |
146 |
7 |
Malte Söderberg |
2004 |
AL1904 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:25.22 |
199 |
8 |
Isac Rune |
2003 |
AM9503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:27.43 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
03 oktober 2015 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
Utskriftstid |
13:07 |
|