2020-05-29   07:37:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SM/NSM (25 m) 2015

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 21
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Suomen mestaruusuinnit (25m)    Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:07   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2015         
 
 
 
Laji 21, 50m Perhosuinti Naiset  Alkuerät (11) 
SE: Sini Kuutamo (1995) 26.12 2012-10-14 
Nuorten SE: Sini Kuutamo (1995) 26.12 2012-10-14 
 
Erä 1 (11) , Nuori 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Rebekka Holma  1999  99A219  HSS    50m  31.56  30.56   
Jenny Ek  1999  99A441  IFÅ    50m  31.48  30.48   
Emilia Potkonen  1998  98A146  UiTa    50m  31.45  30.45   
Kaisa Pulkkinen  2000  00A227  TorUS    50m  31.46  30.46   
Elviira Tanninen  1999  99A433  PoPy    50m  31.51  30.51   
Heta Koivuluoma  1999  99A532  PTU    50m  31.60  30.60   
                 

 
Erä 2 (11) , Nuori 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Nelli Ohvo  2001  01A937  Cetus    50m  31.38  30.38   
Iida Sihvonen  1998  98A850  MiUS    25m  30.33  30.33   
Veronica Wahlstedt  2000  00A175  Cetus    50m  31.24  30.24   
Ylva Sjölund  1998  98A399  Cetus    50m  31.20  30.20   
Katja Malmi  1998  98A468  Vanders    50m  31.24  30.24   
Henna Kainulainen  1998  98A255  HSS    50m  31.28  30.28   
Ninni Luoma  1998  98A746  UiTa    25m  30.34  30.34   
Rita Valkama  1999  99A863  SWIM    50m  31.43  30.43   

 
Erä 3 (11) , Nuori 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Sofia Rönkkö  1999  99A636  KuUS    25m  30.00  30.00   
Selma Soininen  1999  99A279  SWIM    50m  30.97  29.97   
Reetta Rantakokko  2001  01A311  AUi    50m  30.83  29.83   
Heini Hammar  1999  99A148  UiTa    50m  30.74  29.74   
Ella-Noora Haanpää  1998  98A028  RaUS    50m  30.77  29.77   
Noora Kukkonen  1999  99A764  TaTU    25m  29.97  29.97   
Saana Luokkanen  1999  99A029  KemPy    50m  30.98  29.98   
Jessica Lindholm  2001  01B019  IFÅ    25m  30.02  30.02   

 
Erä 4 (11) , Nuori 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Iida-Maria Rantanen  1998  98A373  UiTa    50m  30.70  29.70   
Ilona Jakonen  1998  98A588  Plaani    50m  30.51  29.51   
Emma Suomio  1998  98B095  AUi    50m  30.22  29.22   
Sonja Pentti  1999  99A133  SWIM    25m  29.12  29.12   
Anna Röytiö  1998  98A003  SCR    50m  30.22  29.22   
Helene Helo  1999  99A907  ÅSK    50m  30.48  29.48   
Hanna Rautiainen  1999  99A515  UiTa    50m  30.53  29.53   
Salla Puhtimäki  1998  98A628  VeUS    50m  30.70  29.70   

 
Erä 5 (11) , Nuori 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Emilia Flyckt  2001  01A649  Cetus    50m  30.02  29.02   
Iida Koiranen  2000  00A143  HSS    50m  29.95  28.95   
Hanna Hammar  1998  98A182  UiTa    50m  29.82  28.82   
Nina Haltia  1999  99A009  Vanders    50m  29.81  28.81   
Anniina Kallio  2002  02A207  RaisU    50m  29.82  28.82   
Sanna-Riikka Räihä  1998  98A096  OU    50m  29.91  28.91   
Paula Peltola  2001  01B032  AUi    50m  29.98  28.98   
Laura Lahtinen  2003  03A386  OU    50m  30.08  29.08   

 
Erä 6 (11) , Nuori 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Nea-Amanda Heinola  2000  00A310  NumKis    50m  29.72  28.72   
Mirva Kallström  1999  99A128  Cetus    25m  28.23  28.23   
Sohvi Nenonen  1999  99A092  Cetus    50m  27.87  26.87   
Reetta Kanervo  1999  99A565  OU    50m  27.50  26.50   
Alma Lumio  1999  99A070  UiTa    50m  27.76  26.76   
Suvi Huhtanen  1999  99A194  UiTa    50m  29.19  28.19   
Eveliina Kallio  1999  99A444  RaisU    50m  29.26  28.26   
Merina Suoranta  1999  99A281  ÅSK    50m  29.72  28.72   

 
Erä 7 (11) , Aikuinen 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Kiia Karimaa  1996  96A144  Octopus    25m  30.53  30.53   
Linda Luoma-Kyyny  1996  96A373  SCR    50m  31.45  30.45   
Tiina Soukka  1996  96A746  TaTU    50m  31.51  30.51   
                 
                 
                 

 
Erä 8 (11) , Aikuinen 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Maria Ripatti  1987  87A148  JUK    50m  31.15  30.15   
Ida Tahvanainen  1997  97A253  UiTa    25m  29.96  29.96   
Nenne Tommiska  1993  93A044  SWIM    50m  30.78  29.78   
Sini Niemi  1993  93A901  TorUS    50m  30.87  29.87   
Enni Hukka  1997  97A205  SCR    50m  31.04  30.04   
Jenna Pesu  1996  96A806  LrKT    25m  30.31  30.31   
                 

 
Erä 9 (11) , Aikuinen 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Claudia Åvist  1997  97A007  LrU    50m  30.26  29.26   
Veera Venäläinen  1995  95A717  JoUS    50m  29.46  28.46   
Noora Sartela  1991  91A171  SWIM    50m  28.74  27.74   
Tessa Nurminen  1994  94A428  EuraST    50m  27.61  26.61   
Johanna Silventoinen  1997  97A507  LrU    50m  27.81  26.81   
Veera Kivirinta  1995  95A668  OU    25m  28.16  28.16   
Emma Nieminen  1996  96A009  UiTa    25m  28.82  28.82   
Saara Salokangas  1996  96A134  KuUS    50m  30.63  29.63   

 
Erä 10 (11) , Aikuinen 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Linda-Marie Slotte  1994  94A484  ÅSK    50m  29.97  28.97   
Susanne Hirvonen  1997  97A118  Plaani    50m  29.39  28.39   
Salla Elovirta  1997  97A664  Cetus    50m  28.67  27.67   
Mimosa Jallow  1994  94A395  Plaani    50m  26.94  25.94   
Nea Norismaa  1995  95A534  JoUS    50m  27.66  26.66   
Yvonne Tollander  1997  97A006  Cetus    50m  28.92  27.92   
Hilla Kortetjärvi  1996  96A676  RaisU    50m  29.80  28.80   
Saima Kivimäki  1997  97A584  LrU    50m  30.60  29.60   

 
Erä 11 (11) , Aikuinen 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Natalia Holm  1995  95A852  RaUS    50m  29.95  28.95   
Tanja Ruohoniemi  1995  95A598  Cetus    50m  29.31  28.31   
Amanda Suihkonen  1995  95A544  UKK    25m  27.55  27.55   
Fanny Teijonsalo  1996  96A027  Cetus    50m  26.92  25.92   
Laura Mäki  1997  97A073  RaisU    50m  27.64  26.64   
Nea Rinne  1995  95A833  Cetus    50m  28.80  27.80   
Aino Puomila  1992  92A782  TaTU    50m  29.49  28.49   
Saara Ruti  1997  97A587  SCV    25m  29.32  29.32   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner