2020-05-29   06:17:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SM/NSM (25 m) 2015

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

21_J
Laji 21, 50m Perhosuinti Naiset Nuori 
 
SE: Sini Kuutamo (1995) 26.12 2012-10-14 
Nuorten SE: Sini Kuutamo (1995) 26.12 2012-10-14 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Ilm.aika  Tila 








 
Kanervo Reetta  1999  OU    25 m  26.50   
Lumio Alma  1999  UiTa    25 m  26.76   
Nenonen Sohvi  1999  Cetus    25 m  26.87   
Huhtanen Suvi  1999  UiTa    25 m  28.19   
Kallström Mirva  1999  Cetus    25 m  28.23   
Kallio Eveliina  1999  RaisU    25 m  28.26   
Suoranta Merina  1999  ÅSK    25 m  28.72   
Heinola Nea-Amanda  2000  NumKis    25 m  28.72   
Haltia Nina  1999  Vanders    25 m  28.81   
10  Hammar Hanna  1998  UiTa    25 m  28.82   
11  Kallio Anniina  2002  RaisU    25 m  28.82   
12  Räihä Sanna-Riikka  1998  OU    25 m  28.91   
13  Koiranen Iida  2000  HSS    25 m  28.95   
14  Peltola Paula  2001  AUi    25 m  28.98   
15  Flyckt Emilia  2001  Cetus    25 m  29.02   
16  Lahtinen Laura  2003  OU    25 m  29.08   
17  Pentti Sonja  1999  SWIM    25 m  29.12   
18  Suomio Emma  1998  AUi    25 m  29.22   
19  Röytiö Anna  1998  SCR    25 m  29.22   
20  Helo Helene  1999  ÅSK    25 m  29.48   
21  Jakonen Ilona  1998  Plaani    25 m  29.51   
22  Rautiainen Hanna  1999  UiTa    25 m  29.53   
23  Puhtimäki Salla  1998  VeUS    25 m  29.70   
24  Rantanen Iida-Maria  1998  UiTa    25 m  29.70   
25  Hammar Heini  1999  UiTa    25 m  29.74   
26  Haanpää Ella-Noora  1998  RaUS    25 m  29.77   
27  Rantakokko Reetta  2001  AUi    25 m  29.83   
28  Kukkonen Noora  1999  TaTU    25 m  29.97   
29  Soininen Selma  1999  SWIM    25 m  29.97   
30  Luokkanen Saana  1999  KemPy    25 m  29.98   
31  Rönkkö Sofia  1999  KuUS    25 m  30.00   
32  Lindholm Jessica  2001  IFÅ    25 m  30.02   
33  Sjölund Ylva  1998  Cetus    25 m  30.20   
34  Malmi Katja  1998  Vanders    25 m  30.24   
35  Wahlstedt Veronica  2000  Cetus    25 m  30.24   
36  Kainulainen Henna  1998  HSS    25 m  30.28   
37  Sihvonen Iida  1998  MiUS    25 m  30.33   
38  Luoma Ninni  1998  UiTa    25 m  30.34   
39  Ohvo Nelli  2001  Cetus    25 m  30.38   
40  Valkama Rita  1999  SWIM    25 m  30.43   
41  Potkonen Emilia  1998  UiTa    25 m  30.45   
42  Pulkkinen Kaisa  2000  TorUS    25 m  30.46   
43  Ek Jenny  1999  IFÅ    25 m  30.48   
44  Tanninen Elviira  1999  PoPy    25 m  30.51   
45  Holma Rebekka  1999  HSS    25 m  30.56   
46  Koivuluoma Heta  1999  PTU    25 m  30.60   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  12 marraskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner