2022-08-15   12:13:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 4
Heatlista 
 
  Tvling  Barracuda Race    Utskriftsdatum  27 november 2015   
  Tvlingsort  Gteborg    Utskriftstid  18:11   
  Arrangr  SK S02         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  28 november 2015         
 
 
 
Gren 4, 50m Fjrilsim Herrar B  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
               
485  Aaron Lin  1999  AX6999  S 02    25m   
185  Erik Ahlstrand  1999  AU6199  GTEBORG    50m  37.78 
356  Aksel Dagberg  2000  AY9300  KUNGLV    25m  39.45 
               
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
269  Samuel Sjgren  1999  AJ2399  GTEBORG    50m  37.01 
423  Gustav Widerstrm  2000  AR3300  RONNEBY SS    25m  35.02 
730  Johan Wiloboken  1999  AM1799  LMHULT    25m  33.96 
703  Simon Viksten  1999  AK0199  VXJ SS    25m  34.34 
718  Adam Sderqvist  2000  AF9100  KERSBERGA    25m  35.88 
773  Eliot Sjqvist  2000  AR0500  UDDEVALLA    25m  37.54 
               

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
361  Noah Gustafsson  2000  AT9700  KUNGLV    25m  33.40 
101  Karol Kucharczyk  2000  AW8700  ANDERSTORP    25m  32.68 
769  Oskar Robertsson  2000  AE6100  UDDEVALLA    25m  32.30 
87  Elias Hyvnen  2000  AA7700  ALINGSS    25m  32.19 
609  Zacharias Olausson  2000  AG4700  VARBERG    25m  32.27 
69  Martin Aasheim  2000    Lambertset    25m  32.47 
344  Jakob Werner  2000  AN3100  KARLSKRONA    25m  33.31 
216  Hakim Haj Salah  1999  AK8999  GTEBORG    50m  33.76 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
751  Gabriel Hansson  2000  AE8700  UDDEVALLA    50m  31.46 
715  William Jansson  2000  AX1100  KERSBERGA    25m  31.25 
98  David Wollersj  2000  AD1900  ALINGSS    25m  30.87 
324  Viktor Carlsson  2000  AB4300  KARLSKRONA    25m  30.40 
739  Alexander Assor  2000  AE2900  UDDEVALLA    25m  30.58 
196  Sherman Cheng  1999  AJ0399  GTEBORG    25m  31.21 
477  Karl Hallstrm  2000  AG9100  S 02    25m  31.30 
575  Daniel Andersson  1999  AK5399  VARBERG    50m  31.87 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
799  Erik Storberg  2000  AK1300  FALKENBERG    25m  30.22 
679  Noah Svensson  1999  AA7199  VRNAMO SS    25m  29.81 
403  Jonathan Myrlander  2000  AA7300  NSSJ    50m  29.33 
692  Mirza Dzafic  2000  AP5100  VXJ SS    50m  29.06 
674  Robin Pettersson  2000  AD2500  VRNAMO SS    25m  29.32 
698  Oskar Lfsved  1999  AK2599  VXJ SS    50m  29.62 
343  Gustav Vallbo  1999  AV4399  KARLSKRONA    25m  30.14 
772  Jesper Simonsson  2000  AN5900  UDDEVALLA    25m  30.39 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
82  Albin Edvardsson  2000  AN1300  ALINGSS    25m  28.92 
68  Martin Wold  2000    Lambertset    25m  28.31 
710  Oscar Gullberg  1999  AF8799  KERSBERGA    25m  28.02 
259  Alex Phu  2000  AP6700  GTEBORG    25m  27.71 
300  Jesper Danielsson  2000  AP2500  JNKPING    25m  27.96 
740  Daniel Brjesson  1999  AJ4599  UDDEVALLA    25m  28.16 
194  Philip Borgstrm Bishop  1999  AK9999  GTEBORG    25m  28.44 
721  Thomas stervall  2000  AD3100  KERSBERGA    25m  28.95 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  27 november 2015 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  18:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner