Startliste for Efterårsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 245 | Laugesen Julie | 2003 | VAT CPH | 0308AF | 25 m | 1:09.50 | |
2 | 249 | Mose Ida T | 2002 | VAT CPH | 0242AK | 25 m | 1:11.80 | |
3 | 73 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:11.97 | |
4 | 74 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 1:14.04 | |
5 | 460 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:14.91 | |
6 | 427 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:15.04 | |
7 | 456 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 1:15.96 | |
8 | 143 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 1:17.52 | |
9 | 239 | Hougaard Camilla | 2002 | VAT CPH | 0282AJ | 50 m | 1:18.30 | |
10 | 257 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | VAT CPH | 0392AI | 25 m | 1:21.55 | |
11 | 238 | Hertzberg Sofie | 2002 | VAT CPH | 0262AK | 25 m | 1:21.84 | |
12 | 78 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 1:22.69 | |
13 | 273 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VAT CPH | 0476AA | 25 m | 1:23.07 | EFT |
14 | 247 | Mathiesen Caroline | 2001 | VAT CPH | 0172AG | 25 m | 1:23.37 | |
15 | 455 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:28.14 | |
16 | 256 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 25 m | 1:30.51 | |
17 | 476 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 1:30.60 | |
18 | 243 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | VAT CPH | 0258AJ | 25 m | 1:31.94 | |
19 | 469 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 9956BB | 25 m | 1:34.29 | |
20 | 436 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 1:34.33 | |
21 | 21 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:34.72 | |
22 | 394 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:35.00 | |
23 | 410 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 1:36.29 | |
24 | 279 | Bramming Frida | 2002 | VORDINGB | 0254AJ | 25 m | 1:36.32 | |
25 | 397 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 1:39.90 | |
26 | 8 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:41.79 | |
27 | 6 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 1:43.79 | |
28 | 83 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:48.69 | |
29 | 9 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 1:53.68 | |
30 | 27 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 1:56.86 | |
31 | 262 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 25 m | 1:56.91 | |
32 | 81 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |