Ohjelma Efterårsstævne
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag
Løb 12, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 237 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VAT CPH | 9925AK | 25 m | 2:24.75 | |
2 | 260 | Hansen Tobias Dan | 2002 | VAT CPH | 0243AC | 25 m | 2:29.67 | |
3 | 58 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 2:29.83 | |
4 | 258 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VAT CPH | 0277AI | 25 m | 2:30.67 | |
5 | 244 | Langvad Rasmus | 2000 | VAT CPH | 0045AD | 25 m | 2:32.50 | |
6 | 435 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 2:35.90 | |
7 | 232 | Andersen Victor N | 2000 | VAT CPH | 0097AK | 25 m | 2:38.98 | |
8 | 252 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 25 m | 2:39.42 | |
9 | 259 | Grell Oskar Skov | 2002 | VAT CPH | 0217AC | 25 m | 2:41.77 | |
10 | 293 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 2:42.11 | |
11 | 265 | Langvad Thomas | 2002 | VAT CPH | 0223AC | 25 m | 2:42.99 | |
12 | 465 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 2:45.73 | |
13 | 295 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 2:47.05 | |
14 | 269 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VAT CPH | 0109AP | 50 m | 2:47.16 | |
15 | 133 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 2:47.20 | |
16 | 462 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:47.50 | |
17 | 419 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 2:47.62 | |
18 | 272 | Skadhauge Oliver | 2002 | VAT CPH | 0297AG | 25 m | 2:48.06 | |
19 | 28 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:50.94 | |
20 | 206 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 2:52.23 | |
21 | 412 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 2:52.35 | |
22 | 402 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 2:52.98 | |
23 | 453 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 2:53.88 | |
24 | 4 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:54.67 | |
25 | 481 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:54.75 | EFT | |
26 | 271 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VAT CPH | 0185AH | 25 m | 2:55.05 | |
27 | 454 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 2:59.68 | |
28 | 392 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 3:04.38 | |
29 | 396 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 3:05.74 | |
30 | 475 | Sørensen Gustav | 1996 | ODSHERRED | 9635AQ | 25 m | 3:06.15 | |
31 | 400 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 3:06.24 | |
32 | 275 | Wagner Jeppe | 2003 | VAT CPH | 0387AF | 25 m | 3:12.45 | |
33 | 68 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 25 m | 3:15.90 | |
34 | 22 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 3:17.74 | |
35 | 264 | Johansen Asger | 2003 | VAT CPH | 0395AE | 25 m | 3:21.28 | |
36 | 464 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 3:30.23 | |
37 | 200 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 3:31.33 | |
38 | 65 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | ||
39 | 197 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | ||
40 | 205 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 0167AQ | 25 m | ||
41 | 283 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |