Program för Sim à Lund - GUL Challenge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
SIM à LUND GUL Challenge |
|
Utskriftsdatum |
07 November 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Lund |
|
Utskriftstid |
08:16 |
|
|
Arrangör |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 November 2015 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (10) |
Sponsor: GUL watches |
|
Beräknad start 09:15 |
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
Clodagh Cunningham |
2002 |
|
CIS |
|
25m |
|
178 |
3 |
Mila Nölev |
2002 |
BH0402 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
3 |
4 |
Veronica Löfvall Viskum |
2003 |
|
CIS |
|
25m |
|
18 |
5 |
Katja van der Laan Chadbourne |
2004 |
|
CIS |
|
25m |
|
4 |
6 |
Felicia Löfvall Viskum |
2003 |
|
CIS |
|
25m |
|
6 |
7 |
Tate Green |
2006 |
|
CIS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
Ida Ahm Poulsen |
2000 |
|
CIS |
|
25m |
|
14 |
3 |
Luisa Zaske |
2003 |
|
CIS |
|
25m |
|
17 |
4 |
Tania Cook |
2001 |
|
CIS |
|
25m |
|
11 |
5 |
Kaitlyn Cooper |
2005 |
|
CIS |
|
25m |
|
7 |
6 |
Peyton Yamanaka |
2005 |
|
CIS |
|
25m |
|
84 |
7 |
Dasha Slavnova |
2001 |
BX2401 |
MKK |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
2 |
Anya Mcintosh |
2006 |
|
CIS |
|
25m |
|
16 |
3 |
Ane Burke |
2005 |
|
CIS |
|
25m |
|
195 |
4 |
Ida Andersson-Wulf |
1998 |
BP9498 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:59.46 |
13 |
5 |
Sophia Lynch |
2000 |
|
CIS |
|
25m |
|
1 |
6 |
Aleksandra Ryzhova |
2002 |
|
CIS |
|
25m |
|
19 |
7 |
Liyah Asvat |
2004 |
|
CIS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
111 |
2 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
1:40.07 |
196 |
3 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:36.70 |
193 |
4 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:32.91 |
201 |
5 |
Ellen Johansson |
2002 |
AQ6202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:34.63 |
176 |
6 |
Michelle Napierski |
2001 |
BN4801 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:38.95 |
47 |
7 |
Filippa Andersson |
2002 |
AM2602 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:47.42 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
139 |
2 |
Embla Luani |
2002 |
AQ8402 |
SK RAN |
|
25m |
1:32.03 |
200 |
3 |
Cornelia Hökmark |
2002 |
BD6802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:29.20 |
102 |
4 |
Siri Hägg |
2002 |
BA0202 |
POSEIDON |
|
25m |
1:27.49 |
117 |
5 |
Emma Persson |
2002 |
BC8802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:28.85 |
147 |
6 |
Erika Sjögren |
2002 |
AY2202 |
SK RAN |
|
25m |
1:29.38 |
180 |
7 |
Hanna Schulze |
2002 |
AW2602 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:32.09 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
161 |
2 |
Sonja Boos |
2001 |
AP3401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:23.26 |
49 |
3 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:21.79 |
179 |
4 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:21.38 |
216 |
5 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:21.56 |
165 |
6 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:22.27 |
202 |
7 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:27.04 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
197 |
2 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:20.96 |
97 |
3 |
Serena Gravrogk-Linde |
2000 |
AM8600 |
POSEIDON |
|
25m |
1:19.21 |
153 |
4 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
25m |
1:18.17 |
89 |
5 |
Isabelle Bengtsson |
2002 |
AV1802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:18.61 |
30 |
6 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:19.73 |
40 |
7 |
Jennie Johansson |
2001 |
AX0401 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:21.33 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
100 |
2 |
Tova Hegardt |
2002 |
AV3802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:17.89 |
131 |
3 |
Isabella Frykholm |
2001 |
BD9201 |
SK RAN |
|
25m |
1:17.42 |
94 |
4 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
1:16.50 |
123 |
5 |
Linn Tufvesson |
2001 |
AT5201 |
POSEIDON |
|
25m |
1:16.65 |
8 |
6 |
Makara Manhart |
2001 |
|
CIS |
|
25m |
1:17.88 |
183 |
7 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:18.17 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
2 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:15.77 |
107 |
3 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
1:14.43 |
108 |
4 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:13.84 |
155 |
5 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
25m |
1:14.37 |
72 |
6 |
Nathalie Lindh |
1998 |
BF5498 |
MKK |
|
25m |
1:15.17 |
174 |
7 |
Kajsa-Elsa Lindestam |
2000 |
AF3800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:15.77 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
2 |
Gabriella Henriksson |
2000 |
AS8400 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:13.18 |
182 |
3 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:12.24 |
59 |
4 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:07.48 |
185 |
5 |
Karin Björkman |
2001 |
AD9401 |
SK TRITON |
|
25m |
1:11.57 |
173 |
6 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:12.82 |
105 |
7 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:13.46 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
07 November 2015 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
Utskriftstid |
08:16 |
|