Program för Sum-Sim region 6, Lund
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 36
|
Tävling |
Sum-Sim region 6 |
|
Utskriftsdatum |
14 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Lund |
|
Utskriftstid |
20:10 |
|
|
Arrangör |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 36, 200m Medley P 13 o y |
Finaler (4) |
Beräknad start 10:38 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
189 |
1 |
Harry Petersson |
2002 |
AM9302 |
KSLS |
|
25m |
2:52.51 |
555 |
2 |
Oscar Klittbo |
2002 |
AA2702 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:52.05 |
413 |
3 |
Fredrik Nilsson |
2002 |
AA8302 |
SK TRITON |
|
25m |
2:51.06 |
219 |
4 |
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
MKK |
|
25m |
2:50.76 |
448 |
5 |
Gustav Conradsen |
2003 |
AK6903 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:50.90 |
467 |
6 |
Hugo Stenskepp |
2003 |
AI6303 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:51.26 |
584 |
7 |
Isak Paulsson |
2002 |
AG1502 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:52.44 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
388 |
1 |
Jonathan Seanderdahl |
2002 |
AJ0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:50.64 |
544 |
2 |
Vlad Lupu |
2003 |
AF8703 |
SIM ENGELH |
|
25m |
2:49.99 |
499 |
3 |
Herman Nilsson |
2002 |
AI1502 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:48.63 |
581 |
4 |
Lukas Miderbäck |
2003 |
AC5903 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:46.61 |
310 |
5 |
Nils Tired |
2003 |
AH2903 |
POSEIDON |
|
25m |
2:47.67 |
292 |
6 |
Axel Hörestrand |
2002 |
AN0702 |
POSEIDON |
|
25m |
2:49.50 |
322 |
7 |
Joel Dahlgren |
2002 |
AC1102 |
SK RAN |
|
25m |
2:50.19 |
519 |
8 |
Oscar Grönborg |
2002 |
AH8102 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:50.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
224 |
1 |
David Falk |
2003 |
AD3103 |
MKK |
|
25m |
2:43.27 |
91 |
2 |
Oliver Stålbrand |
2002 |
AP3302 |
HS |
|
25m |
2:40.54 |
141 |
3 |
Axel Auer |
2003 |
AB8103 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:38.56 |
590 |
4 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:35.52 |
578 |
5 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:37.00 |
488 |
6 |
Anton Jansson |
2002 |
AC4702 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:39.73 |
403 |
7 |
Thor Grandin |
2002 |
AG4502 |
SK TRITON |
|
25m |
2:42.42 |
399 |
8 |
Linus Forsgren |
2003 |
AA1103 |
SK TRITON |
|
25m |
2:45.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
65 |
1 |
Gustav Lind |
2002 |
AG7702 |
HS |
|
25m |
2:34.42 |
247 |
2 |
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
MKK |
|
25m |
2:32.24 |
48 |
3 |
Daniel Fischer |
2002 |
AC0302 |
HS |
|
25m |
2:24.93 |
8 |
4 |
Filip Salbrink |
2002 |
AH6502 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:23.66 |
469 |
5 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:24.71 |
226 |
6 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
25m |
2:31.30 |
378 |
7 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:33.80 |
1 |
8 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:35.31 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
14 november 2015 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
Utskriftstid |
20:10 |
|