2020-05-31   18:45:50
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sparbanken Rekarne Simcup 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 24
Heatlista 
 
  Tävling  Sparbanken Rekarne Simcup 2015    Utskriftsdatum  29 november 2015   
  Tävlingsort  Eskilstuna    Utskriftstid  14:13   
  Arrangör  Eskilstuna Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  28 november 2015         
 
 
 
Gren 24, 200m Medley Herrar  Finaler (5) 
Beräknad start 15:06 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
164  Baris Can Köymen  2002  AI1302  SALTSJÖB    25m  3:08.58 
98  Johan Werkmästar  2002  AI4502  FALUN    25m  3:01.83 
Marcus Tägtström  2002  AE8702  BORLÄNGE    25m  2:58.08 
122  Arian Parsa  2002  AD3302  JÄRFÄLLA S    25m  3:01.16 
170  Arvid Hallenborg  2002  AM1902  SALTSJÖB    25m  3:05.65 
64  Samuel Paulson  2004  AG3504  ESKILSTUNA    25m  3:14.76 

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
189  Linus Björk  2002  AB6902  VÄSTERÅS    25m  2:53.07 
211  Lucas Sterling  2004  AC6704  VÄSTERÅS    25m  2:49.65 
212  Gellert Szabo  2001  AM6901  VÄSTERÅS    25m  2:41.66 
63  Elias Paulson  2000  AS0900  ESKILSTUNA    25m  2:48.78 
20  Gustav Walldén  2003  AE8503  SK ENA    25m  2:51.44 
62  Alex Ly  2003  AE6103  ESKILSTUNA    25m  2:53.91 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
129  Igor Blagojevic  2000  AG5700  KARLSKO SF    25m  2:40.87 
92  Tim Hansson  2001  AM7101  FALUN    25m  2:37.09 
69  Artush Shahverdyan  2000  AM3100  ESKILSTUNA    25m  2:36.16 
295  Alexander Koufakis  2000  AM8100  BOTK-RÖNN    25m  2:36.60 
44  Arvid Heikinniemi  2001  AL6301  ESKILSTUNA    25m  2:38.21 
221  Robin Flyman  1995  BA0795  ÖSA    25m  2:40.89 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
256  Vilmer Jansson  2000  AI2100  HK SIM    25m  2:33.25 
123  Nikolaus Siotis  2000  AJ6900  JÄRFÄLLA S    25m  2:28.12 
152  Jakob Gustafsson  1999  AL0399  LUDVIKA SS    25m  2:26.84 
136  Alexander Nylén  2000  AD4300  KARLSKO SF    25m  2:27.84 
169  Simon Gipperth  1998  AF1798  SALTSJÖB    25m  2:33.06 
107  Anton Adelöw  2001  AI5901  JÄRFÄLLA S    25m  2:35.57 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
52  Eldin Kadic  1999  AG5199  ESKILSTUNA    25m  2:18.67 
32  Axel Brorsson  1996  AX9396  ESKILSTUNA    25m  2:10.82 
30  William Brand  1998  AN2198  ESKILSTUNA    25m  2:08.11 
210  Lukas Steiner  1998  AG8998  VÄSTERÅS    25m  2:08.72 
58  Karl Lindoff  1998  AT1598  ESKILSTUNA    25m  2:14.34 
91  David Hambraeus  1999  AL0799  FALUN    25m  2:26.03 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  29 november 2015 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  14:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner