2020-05-31   19:51:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sparbanken Rekarne Simcup 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tävling  Sparbanken Rekarne Simcup 2015    Utskriftsdatum  28 november 2015   
  Tävlingsort  Eskilstuna    Utskriftstid  08:56   
  Arrangör  Eskilstuna Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  28 november 2015         
 
 
 
Gren 3, 200m Bröstsim Damer  Finaler (6) 
Beräknad start 10:34 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
165  Alma Cyrus  2003  AN4603  SALTSJÖB    25m  3:38.27 
162  Mira Burmeister  2003  AD8803  SALTSJÖB    25m  3:28.40 
275  Ellinor Larsson  1999  BG2299  STRÄNGNÄS    50m  3:27.09 
192  Hanna Degerlund  2004  AX9404  VÄSTERÅS    25m  3:27.21 
303  Emelie Bendiksen Holmberg  2002  AU9202  GUSTAVSBER    25m  3:28.95 
214  Ebba Wolfbrandt  2003  AQ5603  VÄSTERÅS    25m  3:40.52 

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
51  Rebecka Jungstedt  2003  AQ8203  ESKILSTUNA    25m  3:26.40 
Anna Falk  2001  BN9401  BORLÄNGE    25m  3:23.47 
137  Agnes Rydh-Dufva  2002  AM9202  KARLSKO SF    25m  3:21.86 
117  Amanda Lindqvist  2002  AU6202  JÄRFÄLLA S    25m  3:22.77 
Jonna Jämte  2000  AE8800  BORLÄNGE    25m  3:24.21 
16  Matilda Olausson  2004  AI0604  SK ENA    25m  3:27.00 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
111  Felicia Granberg  2002  AT3602  JÄRFÄLLA S    25m  3:18.55 
50  Matilda Jungstedt  2001  AY5401  ESKILSTUNA    50m  3:17.21 
Anna Hoppstadius  2001  BT3401  BORLÄNGE    25m  3:14.11 
93  Amanda Jobs  2003  AK0203  FALUN    25m  3:17.05 
139  Emma Waara  2000  AU2800  KARLSKO SF    25m  3:17.80 
313  Tora Hansson  2002  AW6802  GUSTAVSBER    25m  3:21.12 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
147  Matilda Thorsén  2001  BF0801  KÖPINGS SS    25m  3:09.62 
114  Louise Larsson  2002  AH2802  JÄRFÄLLA S    25m  3:05.39 
56  Nora Laine  2000  AP8400  ESKILSTUNA    25m  3:01.83 
126  Linnea Wall  2001  AV1601  JÄRFÄLLA S    25m  3:02.33 
112  Emma Hansson  2002  AQ9602  JÄRFÄLLA S    25m  3:06.32 
195  Edith Engström  2002  AW7802  VÄSTERÅS    25m  3:10.86 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
142  Julia Budde  1999  AT7699  KÖPINGS SS    25m  2:59.99 
268  Emma Bergkvist  2000  AA5600  STRÄNGNÄS    25m  2:57.03 
199  Elin Lindgren  2000  AP4600  VÄSTERÅS    25m  2:53.62 
241  Jennifer Titus  2002  AG5402  ÖSA    25m  2:55.85 
138  Elin Waara  1997  BD3497  KARLSKO SF    25m  2:58.20 
296  My Rundberg  1999  AL3699  BOTK-RÖNN    25m  3:01.35 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
48  Jennie Isaksen  2000  AV8600  ESKILSTUNA    25m  2:51.38 
19  Adelina Walldén  2002  AS2602  SK ENA    25m  2:50.31 
213  Clara Wiman  1996  AE8896  VÄSTERÅS    25m  2:44.83 
279  Adina Nyström  1999  BD3699  STRÄNGNÄS    25m  2:48.99 
270  Lisa Eriksson  1998  AN3898  STRÄNGNÄS    25m  2:50.47 
197  Julia Holmberg  2002  AE4402  VÄSTERÅS    25m  2:53.38 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  28 november 2015 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  08:56 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner