2020-05-31   19:52:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sparbanken Rekarne Simcup 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

7_S
Gren 7, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 år och yngre 
219  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:10.73   
161  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  1:12.18   
255  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:12.20   
197  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:12.83   
203  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:13.48   
100  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:15.70   
244  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:15.94   
10  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  1:16.91   
294  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  25 m  1:17.13   
10  112  Hansson Emma  2002  JÄRFÄLLA S  AQ9602  25 m  1:17.59   
11  168  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:18.33   
12  16  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:18.94   
13  117  Lindqvist Amanda  2002  JÄRFÄLLA S  AU6202  25 m  1:19.24   
14  260  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:19.52   
15  313  Hansson Tora  2002  GUSTAVSBER  AW6802  25 m  1:19.78   
16  17  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:19.81   
17  114  Larsson Louise  2002  JÄRFÄLLA S  AH2802  25 m  1:20.63   
18  241  Titus Jennifer  2002  ÖSA  AG5402  25 m  1:22.15   
19  111  Granberg Felicia  2002  JÄRFÄLLA S  AT3602  25 m  1:22.59   
20  178  Petré Selma  2002  SALTSJÖB  AX3202  25 m  1:22.68   
21  124  Strand Sara  2002  JÄRFÄLLA S  AQ1802  25 m  1:23.02   
22  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m  1:23.46   
23  165  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  1:24.07   
24  75  Verner Stella  2003  ESKILSTUNA  AF6403  25 m  1:24.37   
25  192  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  1:25.41   
26  93  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:26.07   
27  298  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  25 m  1:26.81   
28  261  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:27.09   
29  204  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m  1:28.20   
30  65  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  1:29.30   
31  162  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  25 m  1:29.62   
32  202  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  1:29.92   
33  259  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:31.51   
34  303  Bendiksen Holmberg Emelie  2002  GUSTAVSBER  AU9202  25 m  1:32.58   
35  11  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  1:34.25   
36  40  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  1:34.29   
37  70  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  1:35.04   
38  224  Gacic Anesa  2002  ÖSA  BK4202  25 m  1:35.91   
39  227  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  25 m  1:36.09   
40  26  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  1:36.14   
41  281  Strömberg Agnes  2003  STRÄNGNÄS  BR0403  25 m  1:36.40   
42  89  Engdahl Ida  2003  FALUN  AP3603  25 m  1:37.73   
43  305  Edvinsson Ida  2004  GUSTAVSBER  AE0804  25 m  1:37.97   
44  66  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  1:38.90   
45  214  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  1:40.04   
46  200  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  1:40.67   
47  175  Neuman Filippa  2004  SALTSJÖB  AP4204  25 m  1:41.28   
48  308  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  1:41.66   
49  88  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  1:43.46   
50  318  Kocsis Alexandra  2004  GUSTAVSBER  AI9404  25 m  1:45.38   
51  156  Elfgren Sanna  2002  NYKÖPING  BL5202  25 m  2:04.97   
52  302  Bellander Emma  2002  GUSTAVSBER  BB2802  25 m     
53  307  Eriksson Ida  2006  GUSTAVSBER  AG6606  25 m    EFT 
54  309  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m     
55  311  Gylling Josefine  2004  GUSTAVSBER  AI3604  25 m     
56  322  Olofsson Tilda  2004  GUSTAVSBER  AI9604  25 m     
57  323  Petersson Liv  2006  GUSTAVSBER  AJ2206  25 m     
14 - 15 år 
171  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  1:09.84   
278  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  1:11.28   
102  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  1:11.32   
239  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  1:11.65   
61  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  1:11.73   
150  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:13.86   
84  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:14.02   
53  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:15.17   
257  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:15.22   
10  86  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:15.37   
11  167  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  25 m  1:15.71   
12  238  Rydén Evelina  2000  ÖSA  BM2400  25 m  1:15.75   
13  59  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:17.06   
14  76  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  1:18.23   
15  60  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  1:18.98   
16  113  Larsson Cassandra  2000  JÄRFÄLLA S  AR5600  25 m  1:19.13   
17  67  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:20.93   
18  254  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:21.08   
19  159  Kårehagen Elin  2001  NYKÖPING  AG7601  25 m  1:21.37   
20  223  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  1:21.82   
21  147  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  1:22.14   
22  283  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  1:24.65   
23  218  Cen Michelle  2000  ÖSA  BM3200  25 m  1:25.09   
24  163  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m  1:26.09   
25  42  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:27.02   
26  50  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  1:28.07   
27  274  Idesten Anna  2001  STRÄNGNÄS  AX1801  25 m  1:30.44   
16 - 99 år 
339  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:09.26  EFT 
28  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:10.26  EFT 
37  Engström Ebba  1995  ESKILSTUNA  AZ7495  25 m  1:11.04   
133  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  1:11.71   
151  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:12.28   
216  Bergkvist Sofia  1995  ÖSA  AK1695  25 m  1:12.75   
272  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  1:13.92   
300  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:15.38   
41  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  1:15.72   
10  277  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  1:19.11   
11  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  1:20.04   
12  36  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  1:20.13   
13  275  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  1:23.65   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  28 november 2015 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  08:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner