Startliste for Regionale Ã…rgangsmesterskaber gruppe 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 25, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:07.04 | |
2 | 84 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 25 m | 1:09.96 | |
3 | 49 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:10.21 | |
4 | 167 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 1:11.00 | |
5 | 8 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:11.36 | |
6 | 82 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 1:11.45 | |
7 | 1 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 25 m | 1:11.74 | |
8 | 55 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:12.27 | |
9 | 6 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 1:13.51 | |
10 | 33 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:14.60 | |
11 | 31 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:15.38 | |
12 | 157 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:15.41 | |
13 | 7 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 1:15.96 | |
14 | 164 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 1:16.04 | |
15 | 85 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:16.06 | |
16 | 64 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:16.32 | |
17 | 97 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:16.71 | |
18 | 143 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:17.67 | |
19 | 111 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 1:18.53 | |
20 | 57 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 1:18.99 | |
21 | 103 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 25 m | 1:20.61 | |
22 | 30 | Andersen Noa | 2001 | HERLUFSHOL | 0154AP | 25 m | 1:20.68 | |
23 | 144 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:20.89 | |
24 | 138 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | 1:22.55 | |
25 | 37 | Hillerup Jasmin | 2001 | HERLUFSHOL | 0136AV | 25 m | 1:23.46 | |
26 | 99 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 1:24.32 | |
27 | 40 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 25 m | 1:25.09 | |
28 | 155 | Bojesen Nanna Lyng | 2001 | RØNNE | 0192BA | 25 m | 1:26.65 | |
29 | 60 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 25 m | 1:26.89 | |
30 | 81 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 1:28.36 | |
31 | 87 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 1:29.33 | |
32 | 172 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:30.57 | |
33 | 126 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 25 m | 1:30.96 | |
34 | 113 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 1:32.30 | |
35 | 98 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 1:33.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:14 |