2020-01-25   22:52:02
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionale Årgangsmesterskaber gruppe 1

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Løb 1, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
115  Jørgensen Thyra  2002  SK-SYD  0218AC  25 m  2:07.57   
91  Nielsen Sofie  2001  SLAGELSE  0198AF  25 m  2:09.43   
52  Hansen Silja Nielsdóttir  2001  HVIDOVRE  0104AT  25 m  2:10.88   
116  Neumann Clara  2001  SK-SYD  0164AC  25 m  2:11.73   
82  Andersen Sofie  2001  SLAGELSE  0174AM  25 m  2:15.57   
10  Salmonsen Cecilie Daluiso  2001  TUNE  0108AH  25 m  2:16.57   
42  Olsen Amalie W.  2001  HERLUFSHOL  0162AR  25 m  2:16.69   
171  Sander Lærke Rask  2002  VAT CPH-MK  0212AL  25 m  2:16.71   
55  Olsen Josefine Brosbøl  2001  HVIDOVRE  0136AA  25 m  2:17.95   
10  54  Lange Laura  2001  HVIDOVRE  0132AT  25 m  2:19.43   
11  79  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  2:20.40   
12  81  Andersen Patricia  2002  SLAGELSE  0294AI  25 m  2:21.27   
13  83  Andersen Victoria  2001  SLAGELSE  0192AM  25 m  2:21.99   
14  145  Kristensen Victoria Bæts  2002  NÆSTVED  0286AP  25 m  2:22.62   
15  104  Eggertsen Melanie  2002  NAKSKOV  0232AI  25 m  2:22.92   
16  Foltmar-Michaelsen Olivia  2001  TUNE  0154AJ  25 m  2:25.68   
17  Knak Lærke  2002  TUNE  0262AJ  25 m  2:26.92   
18  Andersen Anna  2001  ISHØJ  0106AI  25 m  2:27.01   
19  158  Toudal Frida  2001  RØNNE  0196AU  25 m  2:28.64   
20  149  Steen Line Aarkrogh  2001  NÆSTVED  0124AZ  25 m  2:31.50   
21  57  Windahl Rebekka  2001  HVIDOVRE  0158AM  25 m  2:34.22   
22  64  Thornsen Madeleine  2001  KORSØR  0108AQ  25 m  2:34.33   
23  111  Madsen Julie K  2001  NAKSKOV  0154AN  25 m  2:34.49   
24  143  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  2:37.87   
25  37  Hillerup Jasmin  2001  HERLUFSHOL  0136AV  25 m  2:38.11   
26  142  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  2:39.13   
27  87  Jensen Line Helene  2001  SLAGELSE  0174AT  25 m  2:39.67   
28  40  Nielsen Line With  2002  HERLUFSHOL  0214AW  25 m  2:42.01   
29  162  Nielsen Nikoline Bolvig  2001  VORDINGB    25 m  2:43.15   
30  45  Vaabengaard Nicole  2002  HERLUFSHOL  0238AM  25 m  2:43.48   
31  160  Christians Emilie Ferslev  2002  VORDINGB  0296BA  25 m  2:45.16   
32  98  Hansen Maja Wiegaard  2002  TVS IF  0256AV  25 m  2:45.61   
33  60  Hallengreen Philippa  2002  KORSØR  0234AQ  25 m  2:46.49   
34  150  Zachariassen Cecilie  2001  NÆSTVED  0184BC  25 m  2:47.17   
35  164  Gudmundsdottir Emilia Sol  2002  HERLUFSHOL  0214AQ  25 m  2:48.03   
36  146  Kristiansen Josefine M.  2002  NÆSTVED  0212AV  25 m  2:49.78   
37  155  Bojesen Nanna Lyng  2001  RØNNE  0192BA  25 m  2:49.91   
38  144  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  2:51.01   
39  44  Vaabengaard Natalie  2002  HERLUFSHOL  0208AM  25 m  2:51.50   
40  125  Hansen Anastasia  2002  SK-SYD  0256BC  25 m  2:55.92   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
2_S
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
67  Brønnicke Philip Krogh  2000  KØGE  0075AI  25 m  2:00.02   
100  Jørgensen Gustav  2000  TVS IF  0075AP  25 m  2:01.98   
75  Larsen Benjamin Ørnebjerg  2000  KØGE  0087AC  25 m  2:02.73   
76  Luplau Mathias  2001  KØGE  0133AF  25 m  2:05.31   
62  Hansen Matthias  2001  KORSØR  0191AH  25 m  2:07.05   
130  Compen Emil  2000  HASLEV  0037AC  25 m  2:08.94   
36  Hansen Nicolai Yung  2000  HERLUFSHOL  0011AN  25 m  2:09.13   
32  Bækgaard Filip  2000  HERLUFSHOL  0035AF  25 m  2:09.17   
58  Bitzer Kasper  2000  KORSØR  0079AK  25 m  2:09.24   
10  73  Holm Jacob  2000  KØGE  0011AE  25 m  2:10.21   
11  51  Hansen Mads Haugård  2000  HVIDOVRE  0059AH  25 m  2:10.70   
12  50  Hamid Owais  2000  HVIDOVRE  0077AP  25 m  2:11.12   
13  38  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  25 m  2:11.29   
14  61  Hansen Jonas  2001  KORSØR  0123AH  25 m  2:11.34   
15  71  Hansen Thor B.  2000  KØGE  0097AA  25 m  2:11.80   
16  86  Jensen Jonathan Kock  2001  SLAGELSE  0193AE  25 m  2:12.19   
17  148  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  2:12.75   
18  151  Munkholm Marcus  2001  VI39  0169AC  25 m  2:14.54   
19  59  Frandsen Anders Dam  2000  KORSØR  0051AN  25 m  2:14.80   
20  112  Madsen Magnus  2000  NAKSKOV  0011AM  25 m  2:15.08   
21  34  Bryde Karl  2000  HERLUFSHOL  0099AQ  25 m  2:15.50   
22  154  Almeborg Nikolaj  2000  RØNNE  0097AN  25 m  2:15.95   
23  165  Brylov Daniel  2000  VAT CPH-MK  0063AA  25 m  2:16.41   
24  41  Nissen Gustav  2001  HERLUFSHOL  0177AM  25 m  2:16.71   
25  106  Hansen Valdemar Piihl  2001  NAKSKOV  0177AI  25 m  2:17.25   
26  56  Windahl Magnus  2000  HVIDOVRE  0061AH  25 m  2:17.89   
27  124  Aner Mathias  2001  SK-SYD  0111AF  25 m  2:19.12   
28  170  Mørch Halfdan H.  2000  VAT CPH-MK  0009AF  25 m  2:20.46   
29  53  Hufeldt Tobias  2001  HVIDOVRE  0169AH  25 m  2:20.90   
30  88  Kokholm Oscar Fischer  2000  SLAGELSE  0059AD  25 m  2:21.07   
31  137  Jørgensen Frederik Birch  2001  HASLEV  0119AL  25 m  2:21.49   
32  140  Schmidt Rasmus Lynge  2000  HASLEV  0071AP  25 m  2:26.07   
33  39  Løwenstein Rasmus  2001  HERLUFSHOL  0169AO  25 m  2:26.21   
34  89  Larsen Tobias Daniel  2001  SLAGELSE  0139AH  25 m  2:28.29   
35  139  Pedersen Jeppe Woetmann  2000  HASLEV  0007AQ  25 m  2:29.26   
36  108  Johansen Erling  2000  NAKSKOV  0065AS  25 m  2:29.45   
37  156  Christiansen Karl  2000  RØNNE  0067AN  25 m  2:30.43   
38  107  Jensen Sebastian  2001  NAKSKOV  0137AI  25 m  2:33.16   
39  153  Rohr Karl-Emil  2001  VI39  0185AH  25 m  2:34.50   
40  141  Andersen Matti  2001  NÆSTVED  0197AR  25 m  2:36.58   
41  78  Olsen Johan Krohn  2001  KØGE  0103AD  25 m  2:38.02   
42  110  Madsen Gustav T  2001  NAKSKOV  0149AO  25 m  2:38.34   
43  147  Lorentzen Rasmus  2001  NÆSTVED  0125AC  25 m  2:38.34   
44  105  George Colins Anthony  2001  NAKSKOV  0111AN  25 m  2:42.40   
45  117  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  2:43.24   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
3_S
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Barrett Karoline  2002  GREVE  0286AA  25 m  1:16.45   
167  Høvring Mille Bruun  2001  VAT CPH-MK  0156AG  25 m  1:17.63   
85  Gotthard Regitze  2002  SLAGELSE  0228AA  25 m  1:18.52   
48  Bistrup Jamilla  2001  HVIDOVRE  0124AC  25 m  1:21.44   
97  Geiker Therese Jetsmark  2001  TVS IF  0162AD  25 m  1:21.67   
Fejer Nicoline  2001  TUNE  0116AK  25 m  1:21.94   
109  Lindegaard Sophia  2001  NAKSKOV  0132AV  25 m  1:23.98   
166  Hjarsø Cecilie  2001  VAT CPH-MK  0124AU  25 m  1:24.54   
42  Olsen Amalie W.  2001  HERLUFSHOL  0162AR  25 m  1:24.69   
10  33  Bruhn Emma  2002  HERLUFSHOL  0206AQ  25 m  1:24.70   
11  158  Toudal Frida  2001  RØNNE  0196AU  25 m  1:25.94   
12  145  Kristensen Victoria Bæts  2002  NÆSTVED  0286AP  25 m  1:26.42   
13  101  Koefoed Ida  2001  TVS IF  0108AO  25 m  1:28.26   
14  134  Flytkjær-Hansen Iben  2001  HASLEV  0194AV  25 m  1:28.51   
15  Knak Lærke  2002  TUNE  0262AJ  25 m  1:30.45   
16  126  Jacobsen Celine Nordal  2001  SK-SYD  0188AZ  25 m  1:32.51   
17  30  Andersen Noa  2001  HERLUFSHOL  0154AP  25 m  1:32.55   
18  35  Elmquist Nicoline  2002  HERLUFSHOL  0228AX  25 m  1:34.10   
19  146  Kristiansen Josefine M.  2002  NÆSTVED  0212AV  25 m  1:34.17   
20  150  Zachariassen Cecilie  2001  NÆSTVED  0184BC  25 m  1:34.23   
21  103  Clausen Isabella Agnete  2001  NAKSKOV  0124BB  25 m  1:34.56   
22  93  Rasmussen Mathilde  2002  SLAGELSE  0296AI  25 m  1:37.06   
23  87  Jensen Line Helene  2001  SLAGELSE  0174AT  25 m  1:37.14   
24  98  Hansen Maja Wiegaard  2002  TVS IF  0256AV  25 m  1:38.11   
25  149  Steen Line Aarkrogh  2001  NÆSTVED  0124AZ  25 m  1:38.11   
26  162  Nielsen Nikoline Bolvig  2001  VORDINGB    25 m  1:38.70   
27  118  Poulsen Ida Bekker  2002  SOLRØD  0242BA  25 m  1:39.16   
28  125  Hansen Anastasia  2002  SK-SYD  0256BC  25 m  1:40.03   
29  161  Frederiksen Regitze Lund  2002  VORDINGB  0202AS  25 m  1:40.87   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
4_S
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Fagerberg Mathias Yu  2000  ISHØJ  0069AI  25 m  1:05.38   
50  Hamid Owais  2000  HVIDOVRE  0077AP  25 m  1:09.61   
69  Damgård Andreas L.  2000  KØGE  0099AG  25 m  1:10.08   
92  Nygaard Magnus  2000  SLAGELSE  0045AH  25 m  1:12.93   
133  Flytkjær-Hansen Asger  2000  HASLEV  0097AP  25 m  1:13.79   
73  Holm Jacob  2000  KØGE  0011AE  25 m  1:14.76   
169  Larsen Carl Terp  2001  VAT CPH-MK  0119AN  25 m  1:15.56   
36  Hansen Nicolai Yung  2000  HERLUFSHOL  0011AN  25 m  1:15.78   
51  Hansen Mads Haugård  2000  HVIDOVRE  0059AH  25 m  1:16.34   
10  41  Nissen Gustav  2001  HERLUFSHOL  0177AM  25 m  1:16.93   
11  72  Hartkopf Daniel  2001  KØGE  0185AF  25 m  1:17.00   
12  86  Jensen Jonathan Kock  2001  SLAGELSE  0193AE  25 m  1:17.99   
13  152  Olsen Nikolai Vaabengaard  2001  VI39  0109AP  25 m  1:18.76   
14  154  Almeborg Nikolaj  2000  RØNNE  0097AN  25 m  1:19.40   
15  74  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  25 m  1:20.19   
16  147  Lorentzen Rasmus  2001  NÆSTVED  0125AC  25 m  1:29.82   
17  132  Eibye Viktor  2001  HASLEV  0175AS  25 m  1:32.18   
18  163  Ringer Mikkel  2001  VORDINGB  0175AR  25 m  1:35.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
5_S
Løb 5, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Barrett Karoline  2002  GREVE  0286AA  25 m  1:03.00   
115  Jørgensen Thyra  2002  SK-SYD  0218AC  25 m  1:04.92   
10  Salmonsen Cecilie Daluiso  2001  TUNE  0108AH  25 m  1:07.05   
55  Olsen Josefine Brosbøl  2001  HVIDOVRE  0136AA  25 m  1:07.57   
54  Lange Laura  2001  HVIDOVRE  0132AT  25 m  1:08.07   
52  Hansen Silja Nielsdóttir  2001  HVIDOVRE  0104AT  25 m  1:10.15   
84  Frederiksen Amalie  2001  SLAGELSE  0182AP  25 m  1:10.30   
171  Sander Lærke Rask  2002  VAT CPH-MK  0212AL  25 m  1:11.47   
Foltmar-Michaelsen Olivia  2001  TUNE  0154AJ  25 m  1:11.51   
10  48  Bistrup Jamilla  2001  HVIDOVRE  0124AC  25 m  1:12.06   
11  49  Elkjær Cecilie  2001  HVIDOVRE  0104AC  25 m  1:12.11   
12  168  Kristoffersen Anna Aabak  2002  VAT CPH-MK  0288AL  25 m  1:12.99   
13  79  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  1:13.02   
14  91  Nielsen Sofie  2001  SLAGELSE  0198AF  25 m  1:14.95   
15  157  Steen Emilia  2002  RØNNE  0204AD  25 m  1:17.39   
16  81  Andersen Patricia  2002  SLAGELSE  0294AI  25 m  1:17.97   
17  Fejer Nicoline  2001  TUNE  0116AK  25 m  1:20.27   
18  111  Madsen Julie K  2001  NAKSKOV  0154AN  25 m  1:21.08   
19  37  Hillerup Jasmin  2001  HERLUFSHOL  0136AV  25 m  1:21.36   
20  45  Vaabengaard Nicole  2002  HERLUFSHOL  0238AM  25 m  1:21.45   
21  31  Bækgaard Emma  2002  HERLUFSHOL  0262AS  25 m  1:22.91   
22  44  Vaabengaard Natalie  2002  HERLUFSHOL  0208AM  25 m  1:30.70   
23  60  Hallengreen Philippa  2002  KORSØR  0234AQ  25 m  1:35.27   
24  146  Kristiansen Josefine M.  2002  NÆSTVED  0212AV  25 m  1:38.72   
25  113  Truelsen Line Due  2002  NAKSKOV  0262AP  25 m  1:42.99   
26  96  Christoffersen Victoria  2002  TVS IF  0284AQ  25 m  1:43.52   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
6_S
Løb 6, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Petersen Hans Mølbak  2001  GREVE  0137AG  25 m  59.89   
67  Brønnicke Philip Krogh  2000  KØGE  0075AI  25 m  1:00.73   
90  Mosegaard Marcus Mantzius  2001  SLAGELSE  0199AA  25 m  1:01.00   
75  Larsen Benjamin Ørnebjerg  2000  KØGE  0087AC  25 m  1:01.39   
100  Jørgensen Gustav  2000  TVS IF  0075AP  25 m  1:01.68   
Fagerberg Mathias Yu  2000  ISHØJ  0069AI  25 m  1:02.91   
61  Hansen Jonas  2001  KORSØR  0123AH  25 m  1:03.99   
58  Bitzer Kasper  2000  KORSØR  0079AK  25 m  1:04.48   
32  Bækgaard Filip  2000  HERLUFSHOL  0035AF  25 m  1:05.57   
10  59  Frandsen Anders Dam  2000  KORSØR  0051AN  25 m  1:06.39   
11  76  Luplau Mathias  2001  KØGE  0133AF  25 m  1:07.04   
12  107  Jensen Sebastian  2001  NAKSKOV  0137AI  25 m  1:07.28   
13  71  Hansen Thor B.  2000  KØGE  0097AA  25 m  1:07.43   
14  102  Mosegaard Emil  2001  TVS IF  0187AM  25 m  1:07.53   
15  131  Dynesen Jakob  2000  HASLEV  0001AJ  25 m  1:08.42   
16  38  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  25 m  1:08.87   
17  34  Bryde Karl  2000  HERLUFSHOL  0099AQ  25 m  1:09.10   
18  74  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  25 m  1:09.64   
19  70  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  1:10.48   
20  53  Hufeldt Tobias  2001  HVIDOVRE  0169AH  25 m  1:10.52   
21  92  Nygaard Magnus  2000  SLAGELSE  0045AH  25 m  1:11.69   
22  148  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  1:12.56   
23  151  Munkholm Marcus  2001  VI39  0169AC  25 m  1:13.65   
24  89  Larsen Tobias Daniel  2001  SLAGELSE  0139AH  25 m  1:14.72   
25  159  Vilhelms Christian Skøtte  2000  RØNNE  0005AQ  25 m  1:15.22   
26  72  Hartkopf Daniel  2001  KØGE  0185AF  25 m  1:18.45   
27  Møller Jonathan Forsberg  2000  TUNE  0019AM  25 m  1:18.55   
28  77  Olsen Emil Krohn  2001  KØGE  0113AD  25 m  1:19.54   
29  156  Christiansen Karl  2000  RØNNE  0067AN  25 m  1:20.49   
30  106  Hansen Valdemar Piihl  2001  NAKSKOV  0177AI  25 m  1:20.69   
31  153  Rohr Karl-Emil  2001  VI39  0185AH  25 m  1:30.50   
32  110  Madsen Gustav T  2001  NAKSKOV  0149AO  25 m  1:32.47   
33  78  Olsen Johan Krohn  2001  KØGE  0103AD  25 m  1:33.80   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
7_S
Løb 7, 4X200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
46  Hvidovre Damer  2001  HVIDOVRE    25 m  9:09.80   
122  Stv Piger 1  2001  STV    25 m  9:15.00   
123  Stv Piger 2  2001  STV    25 m  10:00.00   
29  Hg Piger  2002  HERLUFSHOL    25 m  10:12.87   
95  Tvs Piger 1  2001  TVS IF    25 m  10:41.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
8_S
Løb 8, 4X200m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
65  Køge Drenge 1  2000  KØGE    25 m  8:18.24   
120  Stv Drenge 1  2000  STV    25 m  8:36.62   
127  Haslev D1  2000  HASLEV    25 m  9:00.00   
47  Hvidovre Drenge  2001  HVIDOVRE    25 m  9:00.61   
121  Stv Drenge 2  2000  STV    25 m  9:05.00   
66  Køge Drenge 2  2000  KØGE    25 m  9:05.23   
128  Haslev D2  2001  HASLEV    25 m  9:40.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
9_S
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
104  Eggertsen Melanie  2002  NAKSKOV  0232AI  25 m  2:27.62   
82  Andersen Sofie  2001  SLAGELSE  0174AM  25 m  2:29.57   
49  Elkjær Cecilie  2001  HVIDOVRE  0104AC  25 m  2:30.54   
79  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  2:30.88   
167  Høvring Mille Bruun  2001  VAT CPH-MK  0156AG  25 m  2:30.99   
84  Frederiksen Amalie  2001  SLAGELSE  0182AP  25 m  2:31.58   
Andersen Anna  2001  ISHØJ  0106AI  25 m  2:32.96   
Foltmar-Michaelsen Olivia  2001  TUNE  0154AJ  25 m  2:39.30   
10  Salmonsen Cecilie Daluiso  2001  TUNE  0108AH  25 m  2:40.11   
10  57  Windahl Rebekka  2001  HVIDOVRE  0158AM  25 m  2:41.25   
11  31  Bækgaard Emma  2002  HERLUFSHOL  0262AS  25 m  2:41.46   
12  145  Kristensen Victoria Bæts  2002  NÆSTVED  0286AP  25 m  2:42.42   
13  157  Steen Emilia  2002  RØNNE  0204AD  25 m  2:43.18   
14  143  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  2:43.19   
15  33  Bruhn Emma  2002  HERLUFSHOL  0206AQ  25 m  2:43.27   
16  97  Geiker Therese Jetsmark  2001  TVS IF  0162AD  25 m  2:43.42   
17  164  Gudmundsdottir Emilia Sol  2002  HERLUFSHOL  0214AQ  25 m  2:44.29   
18  64  Thornsen Madeleine  2001  KORSØR  0108AQ  25 m  2:45.73   
19  144  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  2:52.46   
20  93  Rasmussen Mathilde  2002  SLAGELSE  0296AI  25 m  2:52.76   
21  138  Mikkelsen Laura  2001  HASLEV  0176AE  25 m  2:58.51   
22  103  Clausen Isabella Agnete  2001  NAKSKOV  0124BB  25 m  3:01.31   
23  142  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  3:02.85   
24  161  Frederiksen Regitze Lund  2002  VORDINGB  0202AS  25 m  3:08.15   
25  126  Jacobsen Celine Nordal  2001  SK-SYD  0188AZ  25 m  3:08.23   
26  99  Hansen Nikoline V  2001  TVS IF  0188AO  25 m  3:09.51   
27  44  Vaabengaard Natalie  2002  HERLUFSHOL  0208AM  25 m  3:15.53   
28  113  Truelsen Line Due  2002  NAKSKOV  0262AP  25 m  3:23.28   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
10_S
Løb 10, 200m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
90  Mosegaard Marcus Mantzius  2001  SLAGELSE  0199AA  25 m  2:06.35   
Fagerberg Mathias Yu  2000  ISHØJ  0069AI  25 m  2:15.04   
32  Bækgaard Filip  2000  HERLUFSHOL  0035AF  25 m  2:17.34   
62  Hansen Matthias  2001  KORSØR  0191AH  25 m  2:22.81   
Petersen Hans Mølbak  2001  GREVE  0137AG  25 m  2:23.02   
100  Jørgensen Gustav  2000  TVS IF  0075AP  25 m  2:23.98   
71  Hansen Thor B.  2000  KØGE  0097AA  25 m  2:24.18   
170  Mørch Halfdan H.  2000  VAT CPH-MK  0009AF  25 m  2:25.34   
148  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  2:26.56   
10  76  Luplau Mathias  2001  KØGE  0133AF  25 m  2:27.07   
11  73  Holm Jacob  2000  KØGE  0011AE  25 m  2:29.03   
12  69  Damgård Andreas L.  2000  KØGE  0099AG  25 m  2:29.26   
13  151  Munkholm Marcus  2001  VI39  0169AC  25 m  2:30.20   
14  56  Windahl Magnus  2000  HVIDOVRE  0061AH  25 m  2:30.73   
15  70  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  2:36.52   
16  112  Madsen Magnus  2000  NAKSKOV  0011AM  25 m  2:36.71   
17  72  Hartkopf Daniel  2001  KØGE  0185AF  25 m  2:37.24   
18  88  Kokholm Oscar Fischer  2000  SLAGELSE  0059AD  25 m  2:38.07   
19  129  Andreassen Nicolai  2001  HASLEV  0113AB  25 m  2:39.06   
20  152  Olsen Nikolai Vaabengaard  2001  VI39  0109AP  25 m  2:39.22   
21  137  Jørgensen Frederik Birch  2001  HASLEV  0119AL  25 m  2:41.07   
22  135  Hansen Frederik Kongstad  2001  HASLEV  0169AL  25 m  2:50.80   
23  153  Rohr Karl-Emil  2001  VI39  0185AH  25 m  2:56.14   
24  77  Olsen Emil Krohn  2001  KØGE  0113AD  25 m  3:00.25   
25  117  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  3:07.77   
26  141  Andersen Matti  2001  NÆSTVED  0197AR  25 m  3:10.03   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
11_S
Løb 11, 400m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
91  Nielsen Sofie  2001  SLAGELSE  0198AF  25 m  5:14.45   
55  Olsen Josefine Brosbøl  2001  HVIDOVRE  0136AA  25 m  5:16.01   
52  Hansen Silja Nielsdóttir  2001  HVIDOVRE  0104AT  25 m  5:20.00   
48  Bistrup Jamilla  2001  HVIDOVRE  0124AC  25 m  5:20.89   
85  Gotthard Regitze  2002  SLAGELSE  0228AA  25 m  5:38.38   
116  Neumann Clara  2001  SK-SYD  0164AC  25 m  5:41.33   
57  Windahl Rebekka  2001  HVIDOVRE  0158AM  25 m  5:44.76   
93  Rasmussen Mathilde  2002  SLAGELSE  0296AI  25 m  6:26.06   
101  Koefoed Ida  2001  TVS IF  0108AO  25 m  6:28.55   
10  111  Madsen Julie K  2001  NAKSKOV  0154AN  25 m  6:36.19   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
12_S
Løb 12, 400m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
67  Brønnicke Philip Krogh  2000  KØGE  0075AI  25 m  4:48.38   
Petersen Hans Mølbak  2001  GREVE  0137AG  25 m  5:08.56   
53  Hufeldt Tobias  2001  HVIDOVRE  0169AH  25 m  5:24.05   
159  Vilhelms Christian Skøtte  2000  RØNNE  0005AQ  25 m  5:57.73   
78  Olsen Johan Krohn  2001  KØGE  0103AD  25 m  6:05.55   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
13_S
Løb 13, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Barrett Karoline  2002  GREVE  0286AA  25 m  26.28   
115  Jørgensen Thyra  2002  SK-SYD  0218AC  25 m  28.07   
84  Frederiksen Amalie  2001  SLAGELSE  0182AP  25 m  28.42   
Larsen Emilie  2001  TUNE  0186AC  25 m  28.72   
171  Sander Lærke Rask  2002  VAT CPH-MK  0212AL  25 m  28.90   
10  Salmonsen Cecilie Daluiso  2001  TUNE  0108AH  25 m  28.99   
49  Elkjær Cecilie  2001  HVIDOVRE  0104AC  25 m  29.06   
42  Olsen Amalie W.  2001  HERLUFSHOL  0162AR  25 m  29.09   
82  Andersen Sofie  2001  SLAGELSE  0174AM  25 m  29.09   
10  116  Neumann Clara  2001  SK-SYD  0164AC  25 m  29.18   
11  Fejer Nicoline  2001  TUNE  0116AK  25 m  29.30   
12  157  Steen Emilia  2002  RØNNE  0204AD  25 m  29.64   
13  104  Eggertsen Melanie  2002  NAKSKOV  0232AI  25 m  29.78   
14  81  Andersen Patricia  2002  SLAGELSE  0294AI  25 m  29.81   
15  54  Lange Laura  2001  HVIDOVRE  0132AT  25 m  29.95   
16  85  Gotthard Regitze  2002  SLAGELSE  0228AA  25 m  29.98   
17  Andersen Anna  2001  ISHØJ  0106AI  25 m  30.03   
18  33  Bruhn Emma  2002  HERLUFSHOL  0206AQ  25 m  30.41   
19  164  Gudmundsdottir Emilia Sol  2002  HERLUFSHOL  0214AQ  25 m  30.42   
20  Foltmar-Michaelsen Olivia  2001  TUNE  0154AJ  25 m  30.52   
21  97  Geiker Therese Jetsmark  2001  TVS IF  0162AD  25 m  30.64   
22  83  Andersen Victoria  2001  SLAGELSE  0192AM  25 m  30.93   
23  134  Flytkjær-Hansen Iben  2001  HASLEV  0194AV  25 m  30.95   
24  158  Toudal Frida  2001  RØNNE  0196AU  25 m  31.15   
25  Knak Lærke  2002  TUNE  0262AJ  25 m  31.17   
26  166  Hjarsø Cecilie  2001  VAT CPH-MK  0124AU  25 m  31.20   
27  64  Thornsen Madeleine  2001  KORSØR  0108AQ  25 m  31.21   
28  168  Kristoffersen Anna Aabak  2002  VAT CPH-MK  0288AL  25 m  31.37   
29  31  Bækgaard Emma  2002  HERLUFSHOL  0262AS  25 m  31.74   
30  103  Clausen Isabella Agnete  2001  NAKSKOV  0124BB  25 m  31.86   
31  161  Frederiksen Regitze Lund  2002  VORDINGB  0202AS  25 m  31.89   
32  37  Hillerup Jasmin  2001  HERLUFSHOL  0136AV  25 m  32.03   
33  149  Steen Line Aarkrogh  2001  NÆSTVED  0124AZ  25 m  32.03   
34  96  Christoffersen Victoria  2002  TVS IF  0284AQ  25 m  32.12   
35  44  Vaabengaard Natalie  2002  HERLUFSHOL  0208AM  25 m  32.21   
36  35  Elmquist Nicoline  2002  HERLUFSHOL  0228AX  25 m  32.38   
37  138  Mikkelsen Laura  2001  HASLEV  0176AE  25 m  32.38   
38  150  Zachariassen Cecilie  2001  NÆSTVED  0184BC  25 m  32.39   
39  109  Lindegaard Sophia  2001  NAKSKOV  0132AV  25 m  32.44   
40  87  Jensen Line Helene  2001  SLAGELSE  0174AT  25 m  32.46   
41  162  Nielsen Nikoline Bolvig  2001  VORDINGB    25 m  32.59   
42  60  Hallengreen Philippa  2002  KORSØR  0234AQ  25 m  32.69   
43  143  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  33.19   
44  146  Kristiansen Josefine M.  2002  NÆSTVED  0212AV  25 m  33.23   
45  45  Vaabengaard Nicole  2002  HERLUFSHOL  0238AM  25 m  33.25   
46  136  Hansen Sarah Kongstad  2001  HASLEV  0134AT  25 m  33.34   
47  125  Hansen Anastasia  2002  SK-SYD  0256BC  25 m  33.71   
48  144  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  33.75   
49  155  Bojesen Nanna Lyng  2001  RØNNE  0192BA  25 m  33.82   
50  98  Hansen Maja Wiegaard  2002  TVS IF  0256AV  25 m  34.02   
51  160  Christians Emilie Ferslev  2002  VORDINGB  0296BA  25 m  34.61   
52  113  Truelsen Line Due  2002  NAKSKOV  0262AP  25 m  34.74   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
14_S
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Fagerberg Mathias Yu  2000  ISHØJ  0069AI  25 m  24.64   
Petersen Hans Mølbak  2001  GREVE  0137AG  25 m  25.47   
90  Mosegaard Marcus Mantzius  2001  SLAGELSE  0199AA  25 m  25.75   
130  Compen Emil  2000  HASLEV  0037AC  25 m  25.80   
50  Hamid Owais  2000  HVIDOVRE  0077AP  25 m  26.11   
154  Almeborg Nikolaj  2000  RØNNE  0097AN  25 m  26.37   
32  Bækgaard Filip  2000  HERLUFSHOL  0035AF  25 m  26.39   
75  Larsen Benjamin Ørnebjerg  2000  KØGE  0087AC  25 m  26.49   
100  Jørgensen Gustav  2000  TVS IF  0075AP  25 m  26.62   
10  88  Kokholm Oscar Fischer  2000  SLAGELSE  0059AD  25 m  26.72   
11  62  Hansen Matthias  2001  KORSØR  0191AH  25 m  26.83   
12  58  Bitzer Kasper  2000  KORSØR  0079AK  25 m  26.96   
13  36  Hansen Nicolai Yung  2000  HERLUFSHOL  0011AN  25 m  27.06   
14  133  Flytkjær-Hansen Asger  2000  HASLEV  0097AP  25 m  27.27   
15  51  Hansen Mads Haugård  2000  HVIDOVRE  0059AH  25 m  27.44   
16  Møller Jonathan Forsberg  2000  TUNE  0019AM  25 m  27.59   
17  69  Damgård Andreas L.  2000  KØGE  0099AG  25 m  27.60   
18  61  Hansen Jonas  2001  KORSØR  0123AH  25 m  27.79   
19  131  Dynesen Jakob  2000  HASLEV  0001AJ  25 m  27.79   
20  70  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  27.81   
21  38  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  25 m  27.91   
22  86  Jensen Jonathan Kock  2001  SLAGELSE  0193AE  25 m  27.94   
23  34  Bryde Karl  2000  HERLUFSHOL  0099AQ  25 m  27.98   
24  112  Madsen Magnus  2000  NAKSKOV  0011AM  25 m  28.14   
25  159  Vilhelms Christian Skøtte  2000  RØNNE  0005AQ  25 m  28.33   
26  59  Frandsen Anders Dam  2000  KORSØR  0051AN  25 m  28.36   
27  106  Hansen Valdemar Piihl  2001  NAKSKOV  0177AI  25 m  28.46   
28  74  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  25 m  28.53   
29  140  Schmidt Rasmus Lynge  2000  HASLEV  0071AP  25 m  28.62   
30  165  Brylov Daniel  2000  VAT CPH-MK  0063AA  25 m  28.68   
31  102  Mosegaard Emil  2001  TVS IF  0187AM  25 m  28.73   
32  108  Johansen Erling  2000  NAKSKOV  0065AS  25 m  28.88   
33  107  Jensen Sebastian  2001  NAKSKOV  0137AI  25 m  28.97   
34  56  Windahl Magnus  2000  HVIDOVRE  0061AH  25 m  29.04   
35  137  Jørgensen Frederik Birch  2001  HASLEV  0119AL  25 m  29.48   
36  139  Pedersen Jeppe Woetmann  2000  HASLEV  0007AQ  25 m  29.73   
37  124  Aner Mathias  2001  SK-SYD  0111AF  25 m  29.79   
38  135  Hansen Frederik Kongstad  2001  HASLEV  0169AL  25 m  29.93   
39  41  Nissen Gustav  2001  HERLUFSHOL  0177AM  25 m  30.13   
40  163  Ringer Mikkel  2001  VORDINGB  0175AR  25 m  30.21   
41  156  Christiansen Karl  2000  RØNNE  0067AN  25 m  30.31   
42  152  Olsen Nikolai Vaabengaard  2001  VI39  0109AP  25 m  30.70   
43  89  Larsen Tobias Daniel  2001  SLAGELSE  0139AH  25 m  30.88   
44  110  Madsen Gustav T  2001  NAKSKOV  0149AO  25 m  31.84   
45  129  Andreassen Nicolai  2001  HASLEV  0113AB  25 m  31.88   
46  141  Andersen Matti  2001  NÆSTVED  0197AR  25 m  32.82   
47  117  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  34.54   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
15_S
Løb 15, 4X100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
114  Lf Piger :-)  2001  LF-SWIM    25 m  4:40.56   
46  Hvidovre Damer  2001  HVIDOVRE    25 m  4:42.11   
122  Stv Piger 1  2001  STV    25 m  4:45.00   
29  Hg Piger  2002  HERLUFSHOL    25 m  5:20.65   
95  Tvs Piger 1  2001  TVS IF    25 m  5:25.00   
123  Stv Piger 2  2001  STV    25 m  5:25.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
16_S
Løb 16, 4X100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
120  Stv Drenge 1  2000  STV    25 m  4:17.38   
65  Køge Drenge 1  2000  KØGE    25 m  4:17.50   
47  Hvidovre Drenge  2001  HVIDOVRE    25 m  4:31.90   
127  Haslev D1  2000  HASLEV    25 m  4:36.00   
66  Køge Drenge 2  2000  KØGE    25 m  4:38.00   
121  Stv Drenge 2  2000  STV    25 m  4:45.00   
128  Haslev D2  2001  HASLEV    25 m  5:25.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
17_S
Løb 17, 200m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
55  Olsen Josefine Brosbøl  2001  HVIDOVRE  0136AA  25 m  2:24.62   
Barrett Karoline  2002  GREVE  0286AA  25 m  2:25.16   
115  Jørgensen Thyra  2002  SK-SYD  0218AC  25 m  2:27.44   
54  Lange Laura  2001  HVIDOVRE  0132AT  25 m  2:28.88   
48  Bistrup Jamilla  2001  HVIDOVRE  0124AC  25 m  2:34.53   
52  Hansen Silja Nielsdóttir  2001  HVIDOVRE  0104AT  25 m  2:37.51   
84  Frederiksen Amalie  2001  SLAGELSE  0182AP  25 m  2:43.50   
81  Andersen Patricia  2002  SLAGELSE  0294AI  25 m  2:59.28   
157  Steen Emilia  2002  RØNNE  0204AD  25 m  3:02.04   
10  111  Madsen Julie K  2001  NAKSKOV  0154AN  25 m  3:07.75   
11  45  Vaabengaard Nicole  2002  HERLUFSHOL  0238AM  25 m  3:28.49   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
18_S
Løb 18, 200m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
67  Brønnicke Philip Krogh  2000  KØGE  0075AI  25 m  2:10.98   
Petersen Hans Mølbak  2001  GREVE  0137AG  25 m  2:17.32   
75  Larsen Benjamin Ørnebjerg  2000  KØGE  0087AC  25 m  2:20.31   
100  Jørgensen Gustav  2000  TVS IF  0075AP  25 m  2:22.55   
61  Hansen Jonas  2001  KORSØR  0123AH  25 m  2:23.35   
62  Hansen Matthias  2001  KORSØR  0191AH  25 m  2:26.22   
71  Hansen Thor B.  2000  KØGE  0097AA  25 m  2:29.10   
59  Frandsen Anders Dam  2000  KORSØR  0051AN  25 m  2:29.59   
131  Dynesen Jakob  2000  HASLEV  0001AJ  25 m  2:35.73   
10  102  Mosegaard Emil  2001  TVS IF  0187AM  25 m  2:42.07   
11  159  Vilhelms Christian Skøtte  2000  RØNNE  0005AQ  25 m  2:52.84   
12  89  Larsen Tobias Daniel  2001  SLAGELSE  0139AH  25 m  2:52.94   
13  58  Bitzer Kasper  2000  KORSØR  0079AK  25 m  2:57.31   
14  53  Hufeldt Tobias  2001  HVIDOVRE  0169AH  25 m  2:57.85   
15  107  Jensen Sebastian  2001  NAKSKOV  0137AI  25 m  2:59.80   
16  156  Christiansen Karl  2000  RØNNE  0067AN  25 m  3:00.54   
17  77  Olsen Emil Krohn  2001  KØGE  0113AD  25 m  3:02.86   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
19_S
Løb 19, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Barrett Karoline  2002  GREVE  0286AA  25 m  59.20   
115  Jørgensen Thyra  2002  SK-SYD  0218AC  25 m  1:00.28   
42  Olsen Amalie W.  2001  HERLUFSHOL  0162AR  25 m  1:01.05   
54  Lange Laura  2001  HVIDOVRE  0132AT  25 m  1:01.49   
Larsen Emilie  2001  TUNE  0186AC  25 m  1:02.03   
116  Neumann Clara  2001  SK-SYD  0164AC  25 m  1:02.18   
10  Salmonsen Cecilie Daluiso  2001  TUNE  0108AH  25 m  1:02.44   
91  Nielsen Sofie  2001  SLAGELSE  0198AF  25 m  1:02.65   
52  Hansen Silja Nielsdóttir  2001  HVIDOVRE  0104AT  25 m  1:02.93   
10  82  Andersen Sofie  2001  SLAGELSE  0174AM  25 m  1:02.96   
11  49  Elkjær Cecilie  2001  HVIDOVRE  0104AC  25 m  1:03.44   
12  Fejer Nicoline  2001  TUNE  0116AK  25 m  1:03.79   
13  171  Sander Lærke Rask  2002  VAT CPH-MK  0212AL  25 m  1:04.14   
14  81  Andersen Patricia  2002  SLAGELSE  0294AI  25 m  1:04.27   
15  79  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  1:04.69   
16  104  Eggertsen Melanie  2002  NAKSKOV  0232AI  25 m  1:04.69   
17  85  Gotthard Regitze  2002  SLAGELSE  0228AA  25 m  1:04.72   
18  Knak Lærke  2002  TUNE  0262AJ  25 m  1:05.64   
19  164  Gudmundsdottir Emilia Sol  2002  HERLUFSHOL  0214AQ  25 m  1:06.19   
20  97  Geiker Therese Jetsmark  2001  TVS IF  0162AD  25 m  1:06.32   
21  83  Andersen Victoria  2001  SLAGELSE  0192AM  25 m  1:06.39   
22  145  Kristensen Victoria Bæts  2002  NÆSTVED  0286AP  25 m  1:06.73   
23  Foltmar-Michaelsen Olivia  2001  TUNE  0154AJ  25 m  1:06.97   
24  Andersen Anna  2001  ISHØJ  0106AI  25 m  1:07.17   
25  57  Windahl Rebekka  2001  HVIDOVRE  0158AM  25 m  1:07.98   
26  31  Bækgaard Emma  2002  HERLUFSHOL  0262AS  25 m  1:08.15   
27  33  Bruhn Emma  2002  HERLUFSHOL  0206AQ  25 m  1:08.59   
28  168  Kristoffersen Anna Aabak  2002  VAT CPH-MK  0288AL  25 m  1:08.59   
29  149  Steen Line Aarkrogh  2001  NÆSTVED  0124AZ  25 m  1:08.68   
30  103  Clausen Isabella Agnete  2001  NAKSKOV  0124BB  25 m  1:10.02   
31  64  Thornsen Madeleine  2001  KORSØR  0108AQ  25 m  1:10.03   
32  138  Mikkelsen Laura  2001  HASLEV  0176AE  25 m  1:10.61   
33  96  Christoffersen Victoria  2002  TVS IF  0284AQ  25 m  1:11.49   
34  60  Hallengreen Philippa  2002  KORSØR  0234AQ  25 m  1:11.98   
35  87  Jensen Line Helene  2001  SLAGELSE  0174AT  25 m  1:11.98   
36  109  Lindegaard Sophia  2001  NAKSKOV  0132AV  25 m  1:12.14   
37  37  Hillerup Jasmin  2001  HERLUFSHOL  0136AV  25 m  1:12.20   
38  35  Elmquist Nicoline  2002  HERLUFSHOL  0228AX  25 m  1:12.82   
39  98  Hansen Maja Wiegaard  2002  TVS IF  0256AV  25 m  1:13.25   
40  143  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  1:13.38   
41  30  Andersen Noa  2001  HERLUFSHOL  0154AP  25 m  1:14.31   
42  45  Vaabengaard Nicole  2002  HERLUFSHOL  0238AM  25 m  1:14.59   
43  155  Bojesen Nanna Lyng  2001  RØNNE  0192BA  25 m  1:15.17   
44  160  Christians Emilie Ferslev  2002  VORDINGB  0296BA  25 m  1:15.20   
45  40  Nielsen Line With  2002  HERLUFSHOL  0214AW  25 m  1:16.03   
46  146  Kristiansen Josefine M.  2002  NÆSTVED  0212AV  25 m  1:16.70   
47  142  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  1:17.20   
48  125  Hansen Anastasia  2002  SK-SYD  0256BC  25 m  1:17.48   
49  44  Vaabengaard Natalie  2002  HERLUFSHOL  0208AM  25 m  1:17.83   
50  172  Svenningsen Lærke Samsø  2002  SOLRØD  0206AW  25 m  1:23.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
20_S
Løb 20, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Fagerberg Mathias Yu  2000  ISHØJ  0069AI  25 m  54.54   
130  Compen Emil  2000  HASLEV  0037AC  25 m  58.09   
154  Almeborg Nikolaj  2000  RØNNE  0097AN  25 m  58.36   
36  Hansen Nicolai Yung  2000  HERLUFSHOL  0011AN  25 m  58.53   
58  Bitzer Kasper  2000  KORSØR  0079AK  25 m  59.00   
38  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  25 m  59.03   
32  Bækgaard Filip  2000  HERLUFSHOL  0035AF  25 m  59.11   
133  Flytkjær-Hansen Asger  2000  HASLEV  0097AP  25 m  59.84   
88  Kokholm Oscar Fischer  2000  SLAGELSE  0059AD  25 m  1:00.08   
10  86  Jensen Jonathan Kock  2001  SLAGELSE  0193AE  25 m  1:00.41   
11  Møller Jonathan Forsberg  2000  TUNE  0019AM  25 m  1:00.68   
12  51  Hansen Mads Haugård  2000  HVIDOVRE  0059AH  25 m  1:00.91   
13  74  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  25 m  1:01.05   
14  34  Bryde Karl  2000  HERLUFSHOL  0099AQ  25 m  1:01.24   
15  148  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  1:01.53   
16  59  Frandsen Anders Dam  2000  KORSØR  0051AN  25 m  1:01.54   
17  70  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  1:01.65   
18  69  Damgård Andreas L.  2000  KØGE  0099AG  25 m  1:01.68   
19  63  Løwe Frederik S.  2001  KORSØR  0133AE  25 m  1:01.70   
20  106  Hansen Valdemar Piihl  2001  NAKSKOV  0177AI  25 m  1:01.88   
21  112  Madsen Magnus  2000  NAKSKOV  0011AM  25 m  1:01.93   
22  73  Holm Jacob  2000  KØGE  0011AE  25 m  1:01.99   
23  56  Windahl Magnus  2000  HVIDOVRE  0061AH  25 m  1:02.32   
24  41  Nissen Gustav  2001  HERLUFSHOL  0177AM  25 m  1:02.69   
25  165  Brylov Daniel  2000  VAT CPH-MK  0063AA  25 m  1:02.74   
26  131  Dynesen Jakob  2000  HASLEV  0001AJ  25 m  1:03.14   
27  140  Schmidt Rasmus Lynge  2000  HASLEV  0071AP  25 m  1:03.57   
28  68  Buskov Kristian Heinz  2000  KØGE  0061AN  25 m  1:03.62   
29  108  Johansen Erling  2000  NAKSKOV  0065AS  25 m  1:03.64   
30  170  Mørch Halfdan H.  2000  VAT CPH-MK  0009AF  25 m  1:04.03   
31  152  Olsen Nikolai Vaabengaard  2001  VI39  0109AP  25 m  1:04.05   
32  137  Jørgensen Frederik Birch  2001  HASLEV  0119AL  25 m  1:04.13   
33  53  Hufeldt Tobias  2001  HVIDOVRE  0169AH  25 m  1:04.50   
34  169  Larsen Carl Terp  2001  VAT CPH-MK  0119AN  25 m  1:04.59   
35  124  Aner Mathias  2001  SK-SYD  0111AF  25 m  1:04.66   
36  92  Nygaard Magnus  2000  SLAGELSE  0045AH  25 m  1:04.71   
37  159  Vilhelms Christian Skøtte  2000  RØNNE  0005AQ  25 m  1:06.05   
38  135  Hansen Frederik Kongstad  2001  HASLEV  0169AL  25 m  1:06.36   
39  139  Pedersen Jeppe Woetmann  2000  HASLEV  0007AQ  25 m  1:06.59   
40  129  Andreassen Nicolai  2001  HASLEV  0113AB  25 m  1:07.08   
41  163  Ringer Mikkel  2001  VORDINGB  0175AR  25 m  1:07.21   
42  39  Løwenstein Rasmus  2001  HERLUFSHOL  0169AO  25 m  1:07.50   
43  156  Christiansen Karl  2000  RØNNE  0067AN  25 m  1:09.08   
44  110  Madsen Gustav T  2001  NAKSKOV  0149AO  25 m  1:09.95   
45  105  George Colins Anthony  2001  NAKSKOV  0111AN  25 m  1:12.70   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
21_S
Løb 21, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Barrett Karoline  2002  GREVE  0286AA  25 m  2:27.49   
55  Olsen Josefine Brosbøl  2001  HVIDOVRE  0136AA  25 m  2:29.77   
167  Høvring Mille Bruun  2001  VAT CPH-MK  0156AG  25 m  2:30.32   
91  Nielsen Sofie  2001  SLAGELSE  0198AF  25 m  2:30.34   
84  Frederiksen Amalie  2001  SLAGELSE  0182AP  25 m  2:31.57   
48  Bistrup Jamilla  2001  HVIDOVRE  0124AC  25 m  2:33.08   
42  Olsen Amalie W.  2001  HERLUFSHOL  0162AR  25 m  2:34.64   
10  Salmonsen Cecilie Daluiso  2001  TUNE  0108AH  25 m  2:35.81   
82  Andersen Sofie  2001  SLAGELSE  0174AM  25 m  2:37.47   
10  Andersen Anna  2001  ISHØJ  0106AI  25 m  2:46.11   
11  31  Bækgaard Emma  2002  HERLUFSHOL  0262AS  25 m  2:47.84   
12  157  Steen Emilia  2002  RØNNE  0204AD  25 m  2:49.48   
13  101  Koefoed Ida  2001  TVS IF  0108AO  25 m  2:51.43   
14  111  Madsen Julie K  2001  NAKSKOV  0154AN  25 m  2:52.03   
15  166  Hjarsø Cecilie  2001  VAT CPH-MK  0124AU  25 m  2:52.98   
16  143  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  2:53.50   
17  83  Andersen Victoria  2001  SLAGELSE  0192AM  25 m  2:56.70   
18  142  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  3:01.79   
19  103  Clausen Isabella Agnete  2001  NAKSKOV  0124BB  25 m  3:04.12   
20  144  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  3:10.35   
21  150  Zachariassen Cecilie  2001  NÆSTVED  0184BC  25 m  3:12.91   
22  98  Hansen Maja Wiegaard  2002  TVS IF  0256AV  25 m  3:18.76   
23  44  Vaabengaard Natalie  2002  HERLUFSHOL  0208AM  25 m  3:19.50   
24  172  Svenningsen Lærke Samsø  2002  SOLRØD  0206AW  25 m  3:36.31   
25  118  Poulsen Ida Bekker  2002  SOLRØD  0242BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
22_S
Løb 22, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Fagerberg Mathias Yu  2000  ISHØJ  0069AI  25 m  2:13.48   
67  Brønnicke Philip Krogh  2000  KØGE  0075AI  25 m  2:13.49   
75  Larsen Benjamin Ørnebjerg  2000  KØGE  0087AC  25 m  2:20.86   
50  Hamid Owais  2000  HVIDOVRE  0077AP  25 m  2:24.99   
71  Hansen Thor B.  2000  KØGE  0097AA  25 m  2:25.43   
73  Holm Jacob  2000  KØGE  0011AE  25 m  2:25.87   
62  Hansen Matthias  2001  KORSØR  0191AH  25 m  2:26.85   
76  Luplau Mathias  2001  KØGE  0133AF  25 m  2:27.05   
Møller Jonathan Forsberg  2000  TUNE  0019AM  25 m  2:30.44   
10  148  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  2:30.68   
11  38  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  25 m  2:33.50   
12  56  Windahl Magnus  2000  HVIDOVRE  0061AH  25 m  2:35.43   
13  63  Løwe Frederik S.  2001  KORSØR  0133AE  25 m  2:36.00   
14  72  Hartkopf Daniel  2001  KØGE  0185AF  25 m  2:36.55   
15  107  Jensen Sebastian  2001  NAKSKOV  0137AI  25 m  2:37.52   
16  151  Munkholm Marcus  2001  VI39  0169AC  25 m  2:38.24   
17  88  Kokholm Oscar Fischer  2000  SLAGELSE  0059AD  25 m  2:39.27   
18  70  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  2:39.82   
19  169  Larsen Carl Terp  2001  VAT CPH-MK  0119AN  25 m  2:41.09   
20  61  Hansen Jonas  2001  KORSØR  0123AH  25 m  2:41.53   
21  89  Larsen Tobias Daniel  2001  SLAGELSE  0139AH  25 m  2:41.79   
22  152  Olsen Nikolai Vaabengaard  2001  VI39  0109AP  25 m  2:42.96   
23  131  Dynesen Jakob  2000  HASLEV  0001AJ  25 m  2:47.50   
24  77  Olsen Emil Krohn  2001  KØGE  0113AD  25 m  2:50.52   
25  159  Vilhelms Christian Skøtte  2000  RØNNE  0005AQ  25 m  2:51.86   
26  106  Hansen Valdemar Piihl  2001  NAKSKOV  0177AI  25 m  2:52.12   
27  78  Olsen Johan Krohn  2001  KØGE  0103AD  25 m  2:54.01   
28  153  Rohr Karl-Emil  2001  VI39  0185AH  25 m  2:55.05   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
23_S
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
167  Høvring Mille Bruun  2001  VAT CPH-MK  0156AG  25 m  2:44.02   
85  Gotthard Regitze  2002  SLAGELSE  0228AA  25 m  2:46.50   
79  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  2:46.80   
48  Bistrup Jamilla  2001  HVIDOVRE  0124AC  25 m  2:55.74   
Fejer Nicoline  2001  TUNE  0116AK  25 m  2:56.10   
33  Bruhn Emma  2002  HERLUFSHOL  0206AQ  25 m  2:58.33   
109  Lindegaard Sophia  2001  NAKSKOV  0132AV  25 m  2:59.14   
145  Kristensen Victoria Bæts  2002  NÆSTVED  0286AP  25 m  2:59.55   
158  Toudal Frida  2001  RØNNE  0196AU  25 m  2:59.96   
10  166  Hjarsø Cecilie  2001  VAT CPH-MK  0124AU  25 m  3:04.87   
11  126  Jacobsen Celine Nordal  2001  SK-SYD  0188AZ  25 m  3:12.29   
12  149  Steen Line Aarkrogh  2001  NÆSTVED  0124AZ  25 m  3:18.77   
13  146  Kristiansen Josefine M.  2002  NÆSTVED  0212AV  25 m  3:20.26   
14  134  Flytkjær-Hansen Iben  2001  HASLEV  0194AV  25 m  3:20.59   
15  150  Zachariassen Cecilie  2001  NÆSTVED  0184BC  25 m  3:23.61   
16  87  Jensen Line Helene  2001  SLAGELSE  0174AT  25 m  3:26.42   
17  43  Olsen Laura  2002  HERLUFSHOL  0258AU  25 m  3:35.89   
18  118  Poulsen Ida Bekker  2002  SOLRØD  0242BA  25 m  3:37.85   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
24_S
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
50  Hamid Owais  2000  HVIDOVRE  0077AP  25 m  2:36.14   
69  Damgård Andreas L.  2000  KØGE  0099AG  25 m  2:36.95   
92  Nygaard Magnus  2000  SLAGELSE  0045AH  25 m  2:39.37   
51  Hansen Mads Haugård  2000  HVIDOVRE  0059AH  25 m  2:42.14   
169  Larsen Carl Terp  2001  VAT CPH-MK  0119AN  25 m  2:43.07   
133  Flytkjær-Hansen Asger  2000  HASLEV  0097AP  25 m  2:43.81   
72  Hartkopf Daniel  2001  KØGE  0185AF  25 m  2:44.67   
41  Nissen Gustav  2001  HERLUFSHOL  0177AM  25 m  2:46.96   
74  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  25 m  2:53.43   
10  86  Jensen Jonathan Kock  2001  SLAGELSE  0193AE  25 m  2:55.70   
11  154  Almeborg Nikolaj  2000  RØNNE  0097AN  25 m  2:56.51   
12  78  Olsen Johan Krohn  2001  KØGE  0103AD  25 m  3:12.43   
13  77  Olsen Emil Krohn  2001  KØGE  0113AD  25 m  3:15.04   
14  147  Lorentzen Rasmus  2001  NÆSTVED  0125AC  25 m  3:16.56   
15  153  Rohr Karl-Emil  2001  VI39  0185AH  25 m  3:17.24   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
25_S
Løb 25, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
104  Eggertsen Melanie  2002  NAKSKOV  0232AI  25 m  1:07.04   
84  Frederiksen Amalie  2001  SLAGELSE  0182AP  25 m  1:09.96   
49  Elkjær Cecilie  2001  HVIDOVRE  0104AC  25 m  1:10.21   
167  Høvring Mille Bruun  2001  VAT CPH-MK  0156AG  25 m  1:11.00   
Larsen Emilie  2001  TUNE  0186AC  25 m  1:11.36   
82  Andersen Sofie  2001  SLAGELSE  0174AM  25 m  1:11.45   
Andersen Anna  2001  ISHØJ  0106AI  25 m  1:11.74   
55  Olsen Josefine Brosbøl  2001  HVIDOVRE  0136AA  25 m  1:12.27   
Foltmar-Michaelsen Olivia  2001  TUNE  0154AJ  25 m  1:13.51   
10  33  Bruhn Emma  2002  HERLUFSHOL  0206AQ  25 m  1:14.60   
11  31  Bækgaard Emma  2002  HERLUFSHOL  0262AS  25 m  1:15.38   
12  157  Steen Emilia  2002  RØNNE  0204AD  25 m  1:15.41   
13  Knak Lærke  2002  TUNE  0262AJ  25 m  1:15.96   
14  164  Gudmundsdottir Emilia Sol  2002  HERLUFSHOL  0214AQ  25 m  1:16.04   
15  85  Gotthard Regitze  2002  SLAGELSE  0228AA  25 m  1:16.06   
16  64  Thornsen Madeleine  2001  KORSØR  0108AQ  25 m  1:16.32   
17  97  Geiker Therese Jetsmark  2001  TVS IF  0162AD  25 m  1:16.71   
18  143  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  1:17.67   
19  111  Madsen Julie K  2001  NAKSKOV  0154AN  25 m  1:18.53   
20  57  Windahl Rebekka  2001  HVIDOVRE  0158AM  25 m  1:18.99   
21  103  Clausen Isabella Agnete  2001  NAKSKOV  0124BB  25 m  1:20.61   
22  30  Andersen Noa  2001  HERLUFSHOL  0154AP  25 m  1:20.68   
23  144  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  1:20.89   
24  138  Mikkelsen Laura  2001  HASLEV  0176AE  25 m  1:22.55   
25  37  Hillerup Jasmin  2001  HERLUFSHOL  0136AV  25 m  1:23.46   
26  99  Hansen Nikoline V  2001  TVS IF  0188AO  25 m  1:24.32   
27  40  Nielsen Line With  2002  HERLUFSHOL  0214AW  25 m  1:25.09   
28  155  Bojesen Nanna Lyng  2001  RØNNE  0192BA  25 m  1:26.65   
29  60  Hallengreen Philippa  2002  KORSØR  0234AQ  25 m  1:26.89   
30  81  Andersen Patricia  2002  SLAGELSE  0294AI  25 m  1:28.36   
31  87  Jensen Line Helene  2001  SLAGELSE  0174AT  25 m  1:29.33   
32  172  Svenningsen Lærke Samsø  2002  SOLRØD  0206AW  25 m  1:30.57   
33  126  Jacobsen Celine Nordal  2001  SK-SYD  0188AZ  25 m  1:30.96   
34  113  Truelsen Line Due  2002  NAKSKOV  0262AP  25 m  1:32.30   
35  98  Hansen Maja Wiegaard  2002  TVS IF  0256AV  25 m  1:33.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
26_S
Løb 26, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
32  Bækgaard Filip  2000  HERLUFSHOL  0035AF  25 m  1:03.01   
Petersen Hans Mølbak  2001  GREVE  0137AG  25 m  1:03.13   
100  Jørgensen Gustav  2000  TVS IF  0075AP  25 m  1:04.39   
76  Luplau Mathias  2001  KØGE  0133AF  25 m  1:06.26   
71  Hansen Thor B.  2000  KØGE  0097AA  25 m  1:06.33   
170  Mørch Halfdan H.  2000  VAT CPH-MK  0009AF  25 m  1:07.49   
63  Løwe Frederik S.  2001  KORSØR  0133AE  25 m  1:07.72   
151  Munkholm Marcus  2001  VI39  0169AC  25 m  1:09.55   
88  Kokholm Oscar Fischer  2000  SLAGELSE  0059AD  25 m  1:10.08   
10  74  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  25 m  1:10.62   
11  56  Windahl Magnus  2000  HVIDOVRE  0061AH  25 m  1:10.87   
12  61  Hansen Jonas  2001  KORSØR  0123AH  25 m  1:10.88   
13  70  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  1:11.07   
14  154  Almeborg Nikolaj  2000  RØNNE  0097AN  25 m  1:11.61   
15  73  Holm Jacob  2000  KØGE  0011AE  25 m  1:12.08   
16  59  Frandsen Anders Dam  2000  KORSØR  0051AN  25 m  1:14.21   
17  135  Hansen Frederik Kongstad  2001  HASLEV  0169AL  25 m  1:15.59   
18  92  Nygaard Magnus  2000  SLAGELSE  0045AH  25 m  1:15.62   
19  69  Damgård Andreas L.  2000  KØGE  0099AG  25 m  1:16.34   
20  129  Andreassen Nicolai  2001  HASLEV  0113AB  25 m  1:16.62   
21  152  Olsen Nikolai Vaabengaard  2001  VI39  0109AP  25 m  1:16.99   
22  89  Larsen Tobias Daniel  2001  SLAGELSE  0139AH  25 m  1:18.39   
23  68  Buskov Kristian Heinz  2000  KØGE  0061AN  25 m  1:20.03   
24  153  Rohr Karl-Emil  2001  VI39  0185AH  25 m  1:22.73   
25  39  Løwenstein Rasmus  2001  HERLUFSHOL  0169AO  25 m  1:23.41   
26  78  Olsen Johan Krohn  2001  KØGE  0103AD  25 m  1:24.44   
27  163  Ringer Mikkel  2001  VORDINGB  0175AR  25 m  1:24.54   
28  77  Olsen Emil Krohn  2001  KØGE  0113AD  25 m  1:24.61   
29  105  George Colins Anthony  2001  NAKSKOV  0111AN  25 m  1:29.40   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
27_S
Løb 27, 400m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
91  Nielsen Sofie  2001  SLAGELSE  0198AF  25 m  4:30.82   
115  Jørgensen Thyra  2002  SK-SYD  0218AC  25 m  4:33.03   
52  Hansen Silja Nielsdóttir  2001  HVIDOVRE  0104AT  25 m  4:35.98   
116  Neumann Clara  2001  SK-SYD  0164AC  25 m  4:43.20   
42  Olsen Amalie W.  2001  HERLUFSHOL  0162AR  25 m  4:52.35   
79  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  4:52.51   
171  Sander Lærke Rask  2002  VAT CPH-MK  0212AL  25 m  4:52.54   
54  Lange Laura  2001  HVIDOVRE  0132AT  25 m  4:56.38   
57  Windahl Rebekka  2001  HVIDOVRE  0158AM  25 m  5:00.88   
10  49  Elkjær Cecilie  2001  HVIDOVRE  0104AC  25 m  5:01.10   
11  83  Andersen Victoria  2001  SLAGELSE  0192AM  25 m  5:01.84   
12  145  Kristensen Victoria Bæts  2002  NÆSTVED  0286AP  25 m  5:03.32   
13  168  Kristoffersen Anna Aabak  2002  VAT CPH-MK  0288AL  25 m  5:08.17   
14  158  Toudal Frida  2001  RØNNE  0196AU  25 m  5:08.26   
15  142  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  5:36.76   
16  40  Nielsen Line With  2002  HERLUFSHOL  0214AW  25 m  5:40.16   
17  60  Hallengreen Philippa  2002  KORSØR  0234AQ  25 m  5:45.16   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
28_S
Løb 28, 400m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
67  Brønnicke Philip Krogh  2000  KØGE  0075AI  25 m  4:16.60   
75  Larsen Benjamin Ørnebjerg  2000  KØGE  0087AC  25 m  4:22.97   
76  Luplau Mathias  2001  KØGE  0133AF  25 m  4:29.57   
62  Hansen Matthias  2001  KORSØR  0191AH  25 m  4:30.00   
58  Bitzer Kasper  2000  KORSØR  0079AK  25 m  4:37.26   
51  Hansen Mads Haugård  2000  HVIDOVRE  0059AH  25 m  4:37.90   
86  Jensen Jonathan Kock  2001  SLAGELSE  0193AE  25 m  4:38.19   
148  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  4:42.18   
36  Hansen Nicolai Yung  2000  HERLUFSHOL  0011AN  25 m  4:42.41   
10  38  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  25 m  4:42.70   
11  72  Hartkopf Daniel  2001  KØGE  0185AF  25 m  4:43.09   
12  165  Brylov Daniel  2000  VAT CPH-MK  0063AA  25 m  4:46.77   
13  151  Munkholm Marcus  2001  VI39  0169AC  25 m  4:47.19   
14  34  Bryde Karl  2000  HERLUFSHOL  0099AQ  25 m  4:49.30   
15  112  Madsen Magnus  2000  NAKSKOV  0011AM  25 m  4:51.28   
16  130  Compen Emil  2000  HASLEV  0037AC  25 m  4:52.18   
17  124  Aner Mathias  2001  SK-SYD  0111AF  25 m  4:53.49   
18  68  Buskov Kristian Heinz  2000  KØGE  0061AN  25 m  4:54.16   
19  50  Hamid Owais  2000  HVIDOVRE  0077AP  25 m  4:57.81   
20  53  Hufeldt Tobias  2001  HVIDOVRE  0169AH  25 m  5:09.04   
21  108  Johansen Erling  2000  NAKSKOV  0065AS  25 m  5:09.12   
22  106  Hansen Valdemar Piihl  2001  NAKSKOV  0177AI  25 m  5:11.15   
23  102  Mosegaard Emil  2001  TVS IF  0187AM  25 m  5:14.49   
24  39  Løwenstein Rasmus  2001  HERLUFSHOL  0169AO  25 m  5:16.03   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
29_S
Løb 29, 4X100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
46  Hvidovre Damer  2001  HVIDOVRE    25 m  4:11.30   
122  Stv Piger 1  2001  STV    25 m  4:15.00   
123  Stv Piger 2  2001  STV    25 m  4:35.00   
29  Hg Piger  2002  HERLUFSHOL    25 m  4:40.44   
95  Tvs Piger 1  2001  TVS IF    25 m  4:46.50   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 
30_S
Løb 30, 4X100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
65  Køge Drenge 1  2000  KØGE    25 m  3:53.00   
120  Stv Drenge 1  2000  STV    25 m  3:55.00   
127  Haslev D1  2000  HASLEV    25 m  4:05.00   
66  Køge Drenge 2  2000  KØGE    25 m  4:07.00   
47  Hvidovre Drenge  2001  HVIDOVRE    25 m  4:07.12   
121  Stv Drenge 2  2000  STV    25 m  4:12.00   
128  Haslev D2  2001  HASLEV    25 m  4:25.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark