2020-02-23   03:28:52
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionale Årgangsmesterskaber gruppe 1

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

6_S
Løb 6, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Petersen Hans Mølbak  2001  GREVE  0137AG  25 m  59.89   
67  Brønnicke Philip Krogh  2000  KØGE  0075AI  25 m  1:00.73   
90  Mosegaard Marcus Mantzius  2001  SLAGELSE  0199AA  25 m  1:01.00   
75  Larsen Benjamin Ørnebjerg  2000  KØGE  0087AC  25 m  1:01.39   
100  Jørgensen Gustav  2000  TVS IF  0075AP  25 m  1:01.68   
Fagerberg Mathias Yu  2000  ISHØJ  0069AI  25 m  1:02.91   
61  Hansen Jonas  2001  KORSØR  0123AH  25 m  1:03.99   
58  Bitzer Kasper  2000  KORSØR  0079AK  25 m  1:04.48   
32  Bækgaard Filip  2000  HERLUFSHOL  0035AF  25 m  1:05.57   
10  59  Frandsen Anders Dam  2000  KORSØR  0051AN  25 m  1:06.39   
11  76  Luplau Mathias  2001  KØGE  0133AF  25 m  1:07.04   
12  107  Jensen Sebastian  2001  NAKSKOV  0137AI  25 m  1:07.28   
13  71  Hansen Thor B.  2000  KØGE  0097AA  25 m  1:07.43   
14  102  Mosegaard Emil  2001  TVS IF  0187AM  25 m  1:07.53   
15  131  Dynesen Jakob  2000  HASLEV  0001AJ  25 m  1:08.42   
16  38  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  25 m  1:08.87   
17  34  Bryde Karl  2000  HERLUFSHOL  0099AQ  25 m  1:09.10   
18  74  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  25 m  1:09.64   
19  70  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  1:10.48   
20  53  Hufeldt Tobias  2001  HVIDOVRE  0169AH  25 m  1:10.52   
21  92  Nygaard Magnus  2000  SLAGELSE  0045AH  25 m  1:11.69   
22  148  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  1:12.56   
23  151  Munkholm Marcus  2001  VI39  0169AC  25 m  1:13.65   
24  89  Larsen Tobias Daniel  2001  SLAGELSE  0139AH  25 m  1:14.72   
25  159  Vilhelms Christian Skøtte  2000  RØNNE  0005AQ  25 m  1:15.22   
26  72  Hartkopf Daniel  2001  KØGE  0185AF  25 m  1:18.45   
27  Møller Jonathan Forsberg  2000  TUNE  0019AM  25 m  1:18.55   
28  77  Olsen Emil Krohn  2001  KØGE  0113AD  25 m  1:19.54   
29  156  Christiansen Karl  2000  RØNNE  0067AN  25 m  1:20.49   
30  106  Hansen Valdemar Piihl  2001  NAKSKOV  0177AI  25 m  1:20.69   
31  153  Rohr Karl-Emil  2001  VI39  0185AH  25 m  1:30.50   
32  110  Madsen Gustav T  2001  NAKSKOV  0149AO  25 m  1:32.47   
33  78  Olsen Johan Krohn  2001  KØGE  0103AD  25 m  1:33.80   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 oktober 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  19:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark